Suntory Sunbirds — Osaka Bluteon 0:3: огляд і статистика матчу
Japan. SV.League 1 (Play-off) · 17.05.2026 06:35 · Матч завершено
Порівняти команди
Suntory Sunbirds
Osaka BluteonХто переможе?
Голосів: 0- Suntory Sunbirds0%
- Нічия0%
- Osaka Bluteon0%
Огляд
Матч Suntory Sunbirds — Osaka Bluteon (Japan. SV.League 1 (Play-off), 17.05.2026 06:35 UTC) завершився з рахунком 0:3. Перемога — за командою Osaka Bluteon.
Suntory Sunbirds за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Osaka Bluteon за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
В історії очних матчів Suntory Sunbirds і Osaka Bluteon: зустрічей — 20, перемог Suntory Sunbirds — 4, перемог Osaka Bluteon — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 16.05.2026 07:05: Suntory Sunbirds 2:3 Osaka Bluteon.
Статистика та результати: статистика Suntory Sunbirds, статистика Osaka Bluteon, таблиця і результати: Japan. SV.League 1 (Play-off).
Інші ігри: Волейбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | Σ |
|---|---|---|---|---|
| 22 | 20 | 18 | 0 | |
| 25 | 25 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Suntory SunbirdsУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Osaka BluteonПопередні матчі: Suntory Sunbirds
Попередні матчі: Osaka Bluteon
Інформація про матч
- Турнір
- Japan. SV.League
Найближчі матчі: Suntory Sunbirds
Найближчі матчі: Osaka Bluteon
Japan. SV.League 1 (Play-off)
Тренди
Аналізуємо останні матчі…
Ринки за останніми матчами
Аналізуємо останні матчі…
Рахунок за періодами
Аналізуємо останні матчі…
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 4 гола за матч.