VV Grimma (Women) — 1. Stralsund (Women) 1:3: огляд і статистика матчу
Germany. Bundesliga 2. Women · 20.09.2026 13:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- VV Grimma (Women)0%
- Нічия0%
- 1. Stralsund (Women)0%
Огляд
Підсумковий рахунок: VV Grimma (Women) 1:3 1. Stralsund (Women), Germany. Bundesliga 2. Women, 20.09.2026 13:00 (UTC). Переможець матчу — 1. Stralsund (Women).
Форма VV Grimma (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма 1. Stralsund (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 4, перемоги VV Grimma (Women) — 2, перемоги 1. Stralsund (Women) — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 25.04.2026 15:00: 1. Stralsund (Women) 3:2 VV Grimma (Women).
VV Grimma (Women): 11-е місце в таблиці, очки — 1, зіграно матчів — 4. 1. Stralsund (Women): 4-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 4.
Статистика та результати: VV Grimma (Women), 1. Stralsund (Women), таблиця Germany. Bundesliga 2. Women.
Інші ігри: матчі дня: Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 18 | 24 | 13 | 1 | |
| 23 | 25 | 26 | 25 | 3 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
VV Grimma (Women)Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0
1. Stralsund (Women)Попередні матчі: VV Grimma (Women)
Попередні матчі: 1. Stralsund (Women)
Інформація про матч
- Сезон
- 2026/2027
Найближчі матчі: 1. Stralsund (Women)
Germany. Bundesliga 2. Women
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 12 | ВВВВ | |
| 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 11 | ВПВВВ | |
| 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 10 | ВВВПП | |
| 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 9 | ВПВВ | |
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 8 | ВВПВ | |
| 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 8 | ППВВ | |
| 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 7 | ПВВВ | |
| 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 6 | ВВПП | |
| 9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 6 | ПВВПП | |
| 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 3 | ППВПП | |
| 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 1 | ПППП | |
| 12 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ПП | |
| 13 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПППП |
- Promotion - Bundesliga. Women
- Relegation
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Серія поразок: 5100%
Без перемог поспіль: 5100%
Обидві забивають поспіль: 4100%
Забиває поспіль: 4100%
Обидві забивають поспіль: 3100%
Забиває поспіль: 3100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
Пропускала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
Забивала менше 2.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 167 | 151 | 100% | Період 1 | 100% | 175 | 180 |
| 165 | 156 | 100% | Період 2 | 100% | 168 | 189 |
| 161 | 153 | 100% | Період 3 | 100% | 149 | 202 |
| 97 | 118 | 100% | Період 4 | 100% | 84 | 96 |
| 29 | 26 | 100% | Період 5 | 100% | 34 | 40 |
- • VV Grimma (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 167 з 619 (27%).
- • VV Grimma (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 156 з 604.
- • 1. Stralsund (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 175 з 610 (29%).
- • 1. Stralsund (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 202 з 707.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 4 · у середньому 3,75 гола за матч.