ATSC Klagenfurt II (Women) — Akademia Graz (Women) 3:1: огляд і статистика матчу

Austria. Bundesliga 2. Women · 10.10.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
ATSC Klagenfurt II (Women)
Матч завершено3 : 110.10.2026 17:30
Akademia Graz (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • ATSC Klagenfurt II (Women)0%
  • Нічия0%
  • Akademia Graz (Women)0%

Огляд

Матч ATSC Klagenfurt II (Women) — Akademia Graz (Women) (Austria. Bundesliga 2. Women, 10.10.2026 17:30 UTC) завершився з рахунком 3:1. Переможець матчу — ATSC Klagenfurt II (Women).

Форма ATSC Klagenfurt II (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Akademia Graz (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 11, перемоги ATSC Klagenfurt II (Women) — 9, перемоги Akademia Graz (Women) — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 17.01.2026 15:30: ATSC Klagenfurt II (Women) 3:1 Akademia Graz (Women).

ATSC Klagenfurt II (Women): 7-е місце в таблиці, очки — 5, зіграно матчів — 5. Akademia Graz (Women): 8-е місце в таблиці, очки — 5, зіграно матчів — 4.

Пов'язані сторінки: статистика ATSC Klagenfurt II (Women), статистика Akademia Graz (Women), таблиця Austria. Bundesliga 2. Women.

Ще матчі: матчі дня: Волейбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
ATSC Klagenfurt II (Women)
252325253
Akademia Graz (Women)
212518191

Перебіг матчу

ATSC Klagenfurt II (Women) +7Найбільший відрив+5 Akademia Graz (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

9 / 11
Перемоги
2 / 11
29 / 40
Очки
11 / 40
Матчі
17.01.2026Матч завершено
ATSC Klagenfurt II (Women)3 : 1Akademia Graz (Women)
18.10.2025Матч завершено
Akademia Graz (Women)3 : 1ATSC Klagenfurt II (Women)
01.02.2025Матч завершено
Akademia Graz (Women)3 : 1ATSC Klagenfurt II (Women)
23.11.2024Матч завершено
ATSC Klagenfurt II (Women)3 : 1Akademia Graz (Women)
10.02.2024Матч завершено
Akademia Graz (Women)2 : 3ATSC Klagenfurt II (Women)
02.12.2023Матч завершено
ATSC Klagenfurt II (Women)3 : 1Akademia Graz (Women)

Попередні матчі: ATSC Klagenfurt II (Women)

11.04.2026Матч завершено
ATSC Klagenfurt II (Women)1 : 3Hotvolleys Vienna (Women)
П
29.03.2026Матч завершено
ATSC Klagenfurt II (Women)3 : 0TV Oberndorf (Women)
В
28.03.2026Матч завершено
ATSC Klagenfurt II (Women)3 : 1Raiffeisen Dornbirn (Women)
В
15.03.2026Матч завершено
Roadrunners Wien (Women)3 : 1ATSC Klagenfurt II (Women)
П
14.03.2026Матч завершено
Hotvolleys Vienna (Women)3 : 1ATSC Klagenfurt II (Women)
П

Попередні матчі: Akademia Graz (Women)

03.10.2026Матч завершено
Akademia Graz (Women)1 : 3ATSE Graz (Women)
П
15.02.2026Матч завершено
Akademia Graz (Women)1 : 3Worther-See-Lowen (Women)
П
11.02.2026Матч завершено
Akademia Graz (Women)0 : 3Hausmannstatten (Women)
П
03.02.2026Матч завершено
Akademia Graz (Women)3 : 0ATSE Graz (Women)
В
31.01.2026Матч завершено
Akademia Graz (Women)0 : 3Weiz (Women)
П
24.01.2026Матч завершено
Jennersdorf (Women)3 : 1Akademia Graz (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: ATSC Klagenfurt II (Women)

17.10.2026Матч відбудеться
Hausmannstatten (Women)17:30ATSC Klagenfurt II (Women)

Найближчі матчі: Akademia Graz (Women)

17.10.2026Матч відбудеться
Akademia Graz (Women)15:30Jennersdorf (Women)

Austria. Bundesliga 2. Women

Group 1
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1TI-Volley (Women)44000:0011
2Hochst (Women)44000:0011
3Muhlviertel (Women)53020:0011
4LINZ AG Steelvolleys II (Women)52030:007
5TV Oberndorf (Women)42020:006
6Roadrunners Wien (Women)42020:006
7Union Raiffeisen Waldviertel (Women)42020:005
8SG Salzburg (Women)52030:004
9Hotvolleys Vienna (Women)41030:004
10Bisamberg Hollabrunn II (Women)50050:001
Group 2
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Worther-See-Lowen (Women)55000:0015
2UVC Holding Graz II (Women)54010:0010
3Hausmannstatten (Women)54010:0010
4Weiz (Women)53020:009
5ATSE Graz (Women)52030:007
6Eisenerz-Trofaiach II (Women)42020:006
7ATSC Klagenfurt II (Women)52030:005
8Akademia Graz (Women)42020:005
9Jennersdorf (Women)50050:003
10TSV Hartberg II (Women)50050:002
  • Promotion - Bundesliga 2. Women (Winners stage)
  • Bundesliga 2. Women (Losers stage)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Поразки в 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала більше 0.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

ATSC Klagenfurt II (Women)матчів: 7 · 7Akademia Graz (Women)
3,9Середній тотал матчу3,9
100%7/7ТБ 1.5100%7/7
0%0/7ТМ 1.50%0/7
100%7/7ТБ 2.5100%7/7
0%0/7ТМ 2.50%0/7
71%5/7ТБ 3.571%5/7
29%2/7ТМ 3.529%2/7
14%1/7ТБ 4.514%1/7
86%6/7ТМ 4.586%6/7
0%0/7ТБ 5.50%0/7
100%7/7ТМ 5.5100%7/7

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 7
ATSC Klagenfurt II (Women)Akademia Graz (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
169155100%Період 1100%127175
176125100%Період 2100%139166
152162100%Період 3100%162176
115119100%Період 4100%107119
1416100%Період 5100%1510
  • • ATSC Klagenfurt II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 176 з 626 (28%).
  • • ATSC Klagenfurt II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 162 з 577.
  • • Akademia Graz (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 162 з 550 (29%).
  • • Akademia Graz (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 176 з 646.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: ATSC Klagenfurt II (Women)4 з 6
33%Перемога: Akademia Graz (Women)2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 21