TI-Volley (Women) — SG Salzburg (Women) 3:0: огляд і статистика матчу
Austria. Bundesliga 2. Women · 10.10.2026 14:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- TI-Volley (Women)0%
- Нічия0%
- SG Salzburg (Women)0%
Огляд
Матч TI-Volley (Women) — SG Salzburg (Women) (Austria. Bundesliga 2. Women, 10.10.2026 14:00 UTC) завершився з рахунком 3:0. Перемога — за командою TI-Volley (Women).
TI-Volley (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. SG Salzburg (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.
В історії очних матчів TI-Volley (Women) і SG Salzburg (Women): зустрічей — 20, перемог TI-Volley (Women) — 13, перемог SG Salzburg (Women) — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 14.12.2024 18:00: SG Salzburg (Women) 0:3 TI-Volley (Women).
TI-Volley (Women) — 1-й рядок таблиці (11 оч. за 4 ігор). SG Salzburg (Women) — 8-й рядок таблиці (4 оч. за 5 ігор).
Пов'язані сторінки: статистика TI-Volley (Women), статистика SG Salzburg (Women), Austria. Bundesliga 2. Women.
Ще матчі: усі матчі дня — Волейбол. Статистика працює на даних: 3D-трекер матчів SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | Σ |
|---|---|---|---|---|
| 25 | 25 | 25 | 3 | |
| 17 | 12 | 18 | 0 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
TI-Volley (Women)Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
SG Salzburg (Women)Попередні матчі: TI-Volley (Women)
Попередні матчі: SG Salzburg (Women)
Інформація про матч
- Сезон
- 2026/2027
Найближчі матчі: TI-Volley (Women)
Найближчі матчі: SG Salzburg (Women)
Austria. Bundesliga 2. Women
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 11 | ВВВВ | |
| 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 11 | ВВВВ | |
| 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 11 | ПВВВП | |
| 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 7 | ВППВП | |
| 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 6 | ППВВ | |
| 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 6 | ВППВ | |
| 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 5 | ПВВП | |
| 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 4 | ПВВПП | |
| 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 4 | ВППП | |
| 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 1 | ППППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 15 | ВВВВВ | |
| 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 10 | ВПВВВ | |
| 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 10 | ПВВВВ | |
| 4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 9 | ВВВПП | |
| 5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 7 | ПВППВ | |
| 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 6 | ПВПВ | |
| 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 5 | ВППВП | |
| 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 5 | ВВПП | |
| 9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 3 | ППППП | |
| 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 2 | ППППП |
- Promotion - Bundesliga 2. Women (Winners stage)
- Bundesliga 2. Women (Losers stage)
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Серія поразок: 10100%
Без перемог поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Переможна серія: 9100%
Без поразок поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
Пропускала більше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Перемоги в 9 з 10 матчів90%
Без поразок у 9 з 10 матчів90%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 212 | 162 | 100% | Період 1 | 100% | 101 | 148 |
| 222 | 159 | 100% | Період 2 | 100% | 90 | 150 |
| 223 | 154 | 100% | Період 3 | 100% | 83 | 150 |
| 50 | 32 | 100% | Період 4 | 100% | 19 | 25 |
| 17 | 15 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • TI-Volley (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 223 з 724 (31%).
- • TI-Volley (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 162 з 522.
- • SG Salzburg (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 101 з 293 (34%).
- • SG Salzburg (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 150 з 473.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,17 гола за матч.