Moracha (Women) — Budva (Women) 0:3: огляд і статистика матчу

Montenegro Championship. Superleague. Women · 17.10.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Moracha (Women)
Матч завершено0 : 317.10.2026 18:00
Budva (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Moracha (Women)0%
  • Нічия0%
  • Budva (Women)0%

Огляд

Матч Moracha (Women) — Budva (Women) (Montenegro Championship. Superleague. Women, 17.10.2026 18:00 UTC) завершився з рахунком 0:3. Переможець матчу — Budva (Women).

Форма Moracha (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Budva (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 4, перемоги Moracha (Women) — 3, перемоги Budva (Women) — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 04.02.2026 20:00: Moracha (Women) 3:1 Budva (Women).

Moracha (Women): 6-е місце в таблиці, очки — 7, зіграно матчів — 4. Budva (Women): 2-е місце в таблиці, очки — 11, зіграно матчів — 4.

Статистика та результати: статистика Moracha (Women), статистика Budva (Women), Montenegro Championship. Superleague. Women.

Інші ігри: матчі дня: Волейбол. Дані на сторінці надає віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Moracha (Women)
1912210
Budva (Women)
2525253

Перебіг матчу

Moracha (Women) +1Найбільший відрив+13 Budva (Women)
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

3 / 4
Перемоги
1 / 4
10 / 15
Очки
5 / 15
Матчі
04.02.2026Матч завершено
Moracha (Women)3 : 1Budva (Women)
08.11.2025Матч завершено
Budva (Women)1 : 3Moracha (Women)
08.03.2025Матч завершено
Moracha (Women)3 : 0Budva (Women)
16.11.2024Матч завершено
Budva (Women)3 : 1Moracha (Women)

Попередні матчі: Moracha (Women)

09.10.2026Матч завершено
Moracha (Women)2 : 3Mediteran (Women)
П
07.03.2026Матч завершено
Moracha (Women)1 : 3Albatros (Women)
П
27.02.2026Матч завершено
Albatros (Women)3 : 2Moracha (Women)
П
14.02.2026Матч завершено
Gimnazijalac Kotor (Women)2 : 3Moracha (Women)
В
07.02.2026Матч завершено
Moracha (Women)1 : 3Albatros (Women)
П
04.02.2026Матч завершено
Moracha (Women)3 : 1Budva (Women)
В

Попередні матчі: Budva (Women)

11.10.2026Матч завершено
Albatros (Women)2 : 3Budva (Women)
В
06.03.2026Матч завершено
Budva (Women)0 : 3Luka BAR (Women)
П
28.02.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)3 : 0Budva (Women)
П
14.02.2026Матч завершено
Budva (Women)1 : 3Mediteran (Women)
П
06.02.2026Матч завершено
Luka BAR (Women)3 : 0Budva (Women)
П
04.02.2026Матч завершено
Moracha (Women)3 : 1Budva (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Moracha (Women)

24.10.2026Матч відбудеться
Moracha (Women)16:00Gimnazijalac Kotor (Women)

Найближчі матчі: Budva (Women)

24.10.2026Матч відбудеться
Mediteran (Women)16:00Budva (Women)

Montenegro Championship. Superleague. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Buduchnost (Women)44000:0012
2Budva (Women)44000:0011
3Luka BAR (Women)43010:008
4Gerceg-Novy (Women)42020:007
5Albatros (Women)42020:007
6Moracha (Women)42020:007
7Mediteran (Women)42020:005
8Gimnazijalac Kotor (Women)41030:003
9Jedinstvo Bijelo Polje (Women)40040:000
10Galeb (Women)40040:000
  • Promotion - Superleague. Women (Play-off: Round of 8)
  • SuperLiga. Women (Relegation - Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТМ 5.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Пропускала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 2.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 2.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Поразки в 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Moracha (Women)матчів: 7 · 8Budva (Women)
4,1Середній тотал матчу3,9
—ТБ 1.5100%8/8
—ТМ 1.50%0/8
100%7/7ТБ 2.5100%8/8
0%0/7ТМ 2.50%0/8
86%6/7ТБ 3.563%5/8
14%1/7ТМ 3.538%3/8
29%2/7ТБ 4.525%2/8
71%5/7ТМ 4.575%6/8
0%0/7ТБ 5.50%0/8
100%7/7ТМ 5.5100%8/8
0%0/7ТБ 6.5—
100%7/7ТМ 6.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 7 · 8
Moracha (Women)Budva (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
174145100%Період 1100%148200
166162100%Період 2100%165177
148145100%Період 3100%152192
133125100%Період 4100%116118
1830100%Період 5100%3024
  • • Moracha (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 174 з 639 (27%).
  • • Moracha (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 162 з 607.
  • • Budva (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 165 з 611 (27%).
  • • Budva (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 200 з 711.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
75%ТБ 3.53 з 4
75%Обидві заб'ють3 з 4
75%Перемога: Moracha (Women)3 з 4
25%Перемога: Budva (Women)1 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 3,75 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +13Зміни лідера: 6