Nightcliff — Darwin Buffaloes 97:62: огляд і статистика матчу

Northern Territory Football League · 25.10.2025 06:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Nightcliff
Матч завершено97 : 6225.10.2025 06:30
Darwin Buffaloes

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Nightcliff0%
  • Нічия0%
  • Darwin Buffaloes0%

Огляд

25.10.2025 06:30 (UTC) у турнірі Northern Territory Football League зустріч Nightcliff — Darwin Buffaloes закінчилася з рахунком 97:62. Переможець матчу — Nightcliff.

Форма Nightcliff в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Darwin Buffaloes в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Nightcliff — 5, перемоги Darwin Buffaloes — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 08.02.2025 06:30: Darwin Buffaloes 18:124 Nightcliff.

Nightcliff: 3-е місце в таблиці, очки — 48, зіграно матчів — 15. Darwin Buffaloes: 7-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 15.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Nightcliff, результати та розклад Darwin Buffaloes, таблиця Northern Territory Football League.

Ще матчі: усі матчі дня — Австралійський футбол. Дані на сторінці надає 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Nightcliff
2018273297
Darwin Buffaloes
9793762

Статистика матчу

  • 14 Goals 9
  • 13 Behinds 8

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
530 / 858
Очки
328 / 858
Матчі
08.02.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes18 : 124Nightcliff
12.10.2024Матч завершено
Nightcliff85 : 70Darwin Buffaloes
16.12.2023Матч завершено
Darwin Buffaloes66 : 89Nightcliff
25.02.2023Матч завершено
Nightcliff43 : 41Darwin Buffaloes
04.02.2023Матч завершено
Nightcliff128 : 58Darwin Buffaloes
19.11.2022Матч завершено
Nightcliff61 : 75Darwin Buffaloes

Попередні матчі: Nightcliff

11.10.2025Матч завершено
Southern Districts86 : 60Nightcliff
П
02.10.2025Матч завершено
Nightcliff77 : 64Tiwi Bombers
В
08.03.2025Матч завершено
Nightcliff39 : 71St Mary's
П
01.03.2025Матч завершено
Southern Districts65 : 62Nightcliff
П
21.02.2025Матч завершено
Nightcliff96 : 23Tiwi Bombers
В
08.02.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes18 : 124Nightcliff
В

Попередні матчі: Darwin Buffaloes

19.10.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes42 : 121Southern Districts
П
11.10.2025Матч завершено
Palmerston37 : 68Darwin Buffaloes
В
04.10.2025Матч завершено
Wanderers28 : 80Darwin Buffaloes
В
15.02.2025Матч завершено
Waratah105 : 39Darwin Buffaloes
П
08.02.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes18 : 124Nightcliff
П
01.02.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes65 : 54Palmerston
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Nightcliff

31.10.2025Матч відбудеться
Nightcliff10:00Palmerston

Найближчі матчі: Darwin Buffaloes

08.11.2026Матч відбудеться
Southern Districts06:30Darwin Buffaloes

Northern Territory Football League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Southern Districts1513020:0054
2St Mary's1512030:0050
3Nightcliff1511130:0048
4PINT1510140:0044
5Waratah158070:0034
6Tiwi Bombers167090:0028
7Darwin Buffaloes1530120:0014
8Wanderers1520130:0010
9Palmerston1510140:006
  • Promotion - Northern Territory Football League (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Northern Territory Football League (Play-off: Round of 16)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 69.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Nightcliffматчів: 3 · 4Darwin Buffaloes
123,3Середній тотал матчу120,8
—ТБ 110.550%2/4
—ТМ 110.550%2/4
67%2/3ТБ 113.5—
33%1/3ТМ 113.5—
—ТБ 115.550%2/4
—ТМ 115.550%2/4
67%2/3ТБ 118.5—
33%1/3ТМ 118.5—
—ТБ 120.550%2/4
—ТМ 120.550%2/4
33%1/3ТБ 123.5—
67%2/3ТМ 123.5—
—ТБ 125.550%2/4
—ТМ 125.550%2/4
33%1/3ТБ 128.5—
67%2/3ТМ 128.5—
—ТБ 130.525%1/4
—ТМ 130.575%3/4
33%1/3ТБ 133.5—
67%2/3ТМ 133.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
NightcliffDarwin Buffaloes
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2228100%Період 1100%3349
5945100%Період 2100%7364
8054100%Період 3100%6462
5131100%Період 4100%8652
  • • Nightcliff найбільше забиває у відрізку Період 3: 80 з 212 (38%).
  • • Nightcliff найбільше пропускає у відрізку Період 3: 54 з 158.
  • • Darwin Buffaloes найбільше забиває у відрізку Період 4: 86 з 256 (34%).
  • • Darwin Buffaloes найбільше пропускає у відрізку Період 2: 64 з 227.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Nightcliff5 з 6
17%Перемога: Darwin Buffaloes1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 143 гола за матч.