Swan Districts — Perth 65:59: огляд і статистика матчу

West Australian Football League · 11.06.2023 06:10 · Матч завершено

Порівняти команди
Swan Districts
Матч завершено65 : 5911.06.2023 06:10
Perth

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Swan Districts0%
  • Нічия0%
  • Perth0%

Огляд

Матч Swan Districts — Perth (West Australian Football League, 11.06.2023 06:10 UTC) завершився з рахунком 65:59. Переможець матчу — Swan Districts.

Форма Swan Districts в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Perth в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Swan Districts — 5, перемоги Perth — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 09.07.2022 05:40: Swan Districts 65:48 Perth.

Swan Districts: 7-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 18. Perth: 9-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18.

Пов'язані сторінки: статистика Swan Districts, статистика Perth, таблиця і результати: West Australian Football League.

Ще матчі: Австралійський футбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Swan Districts
730141465
Perth
206211259

Склади

Перебіг матчу

Swan Districts +21Найбільший відрив+19 Perth
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
482 / 847
Очки
365 / 847
Матчі
09.07.2022Матч завершено
Swan Districts65 : 48Perth
30.04.2022Матч завершено
Perth73 : 78Swan Districts
24.07.2021Матч завершено
Swan Districts91 : 67Perth
10.04.2021Матч завершено
Perth49 : 99Swan Districts
05.09.2020Матч завершено
Swan Districts75 : 48Perth
01.06.2019Матч завершено
Perth80 : 74Swan Districts

Попередні матчі: Swan Districts

04.06.2023Матч завершено
Swan Districts114 : 33West Coast Eagles II
В
27.05.2023Матч завершено
Subiaco57 : 53Swan Districts
П
13.05.2023Матч завершено
Swan Districts73 : 75Claremont
П
07.05.2023Матч завершено
Peel Thunder118 : 56Swan Districts
П
29.04.2023Матч завершено
South Fremantle70 : 88Swan Districts
В
23.04.2023Матч завершено
Swan Districts74 : 81West Perth
П

Попередні матчі: Perth

03.06.2023Матч завершено
Perth47 : 131Claremont
П
27.05.2023Матч завершено
South Fremantle73 : 77Perth
В
13.05.2023Матч завершено
Perth65 : 114West Perth
П
06.05.2023Матч завершено
West Coast Eagles II27 : 124Perth
В
29.04.2023Матч завершено
East Fremantle105 : 77Perth
П
22.04.2023Матч завершено
Perth47 : 115East Perth Football Club
П

Інформація про матч

Сезон
2023

West Australian Football League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1East Fremantle1814040:0056
2Subiaco1812060:0048
3Peel Thunder1812060:0048
4East Perth Football Club1812060:0048
5Claremont1812060:0048
6West Perth1811070:0044
7Swan Districts1880100:0032
8South Fremantle1860120:0016
9Perth1821150:0010
10West Coast Eagles II1801170:002
  • Promotion - West Australian Football League (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 143.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 83.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Swan Districtsматчів: 3 · 3Perth
150,0Середній тотал матчу161,0
100%3/3ТБ 140.5—
0%0/3ТМ 140.5—
100%3/3ТБ 145.5—
0%0/3ТМ 145.5—
33%1/3ТБ 150.5—
67%2/3ТМ 150.5—
—ТБ 151.533%1/3
—ТМ 151.567%2/3
0%0/3ТБ 155.5—
100%3/3ТМ 155.5—
—ТБ 156.533%1/3
—ТМ 156.567%2/3
0%0/3ТБ 160.5—
100%3/3ТМ 160.5—
—ТБ 161.533%1/3
—ТМ 161.567%2/3
—ТБ 166.533%1/3
—ТМ 166.567%2/3
—ТБ 171.533%1/3
—ТМ 171.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Swan DistrictsPerth
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9941100%Період 1100%6766
4147100%Період 2100%7721
4338100%Період 3100%5557
7863100%Період 4100%7961
  • • Swan Districts найбільше забиває у відрізку Період 1: 99 з 261 (38%).
  • • Swan Districts найбільше пропускає у відрізку Період 4: 63 з 189.
  • • Perth найбільше забиває у відрізку Період 4: 79 з 278 (28%).
  • • Perth найбільше пропускає у відрізку Період 1: 66 з 205.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Swan Districts5 з 6
17%Перемога: Perth1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 141,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +21 Макс. відрив: +19Зміни лідера: 3