Armann — Keflavik 90:108: огляд і статистика матчу
Iceland. Premier league · 08.10.2026 19:15 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Armann0%
- Нічия0%
- Keflavik0%
Огляд
08.10.2026 19:15 (UTC) у турнірі Iceland. Premier league зустріч Armann — Keflavik закінчилася з рахунком 90:108. Перемога — за командою Keflavik.
Armann за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Keflavik за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
В історії очних матчів Armann і Keflavik: зустрічей — 2, перемог Armann — 1, перемог Keflavik — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 22.01.2026 19:15: Keflavik 93:102 Armann.
Armann — 12-й рядок таблиці (0 оч. за 4 ігор). Keflavik — 5-й рядок таблиці (6 оч. за 4 ігор).
Ще на сайті: Armann, Keflavik, Iceland. Premier league.
Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 29 | 15 | 23 | 90 | |
| 31 | 31 | 33 | 13 | 108 |
Статистика матчу
- 75 Field goals attempted 72
- 32 Field goals scored 41
- 42.67% Field goals 56.94%
- 36 2-point field goals attempted 41
- 23 2-point field goals scored 28
- 63.89% 2-pt 68.29%
- 39 3-point field goals attempted 31
- 9 3-point field goals scored 13
- 23.08% 3-pt 41.94%
- 29 Free throws attempted 18
- 17 Free throws scored 13
- 58.6% Free throws 72.2%
- 14 Offensive rebounds 8
- 25 Defensive rebounds 33
- 39 Total rebounds 41
- 17 Assists 18
- 0 Blocks 2
- 16 Turnovers 18
- 16 Steals 7
- 18 Personal fouls 23
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 9 | -5 | 4 | 3 | 20:21 | 7 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 2 | 5 | |
| 1 | 7 | -35 | 2 | 2 | 28:46 | 9 | 3 | 4 | — | 1 | 1 | 3 | 4 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 3 | 13 | -26 | 3 | 1 | 22:40 | 10 | 4 | 5 | — | 5 | — | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 6 | |
| 1 | 6 | -3 | — | — | 16:18 | 6 | 3 | 1 | — | — | 2 | 4 | 6 | 1 | 5 | 3 | — | |
| 5 | 15 | -27 | 2 | 2 | 28:47 | 15 | 5 | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 6 | 2 | 4 | 1 | 3 | |
| — | 12 | -22 | 1 | 4 | 18:29 | 10 | 4 | 9 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | |
| — | 6 | 12 | — | — | 7:11 | 3 | 1 | 2 | — | 4 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | |
| 4 | 11 | -15 | — | 1 | 22:45 | 6 | 5 | — | — | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 3 | |
| 1 | 5 | 19 | — | 1 | 10:33 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | — | 2 | 2 | 1 | — | — | 2 | |
| — | — | -5 | 3 | 1 | 10:22 | 3 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | 2 | — | — | |
| — | 6 | 15 | — | 1 | 4:56 | 3 | 3 | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 3 | — | |
| — | — | 2 | — | — | 8:52 | 1 | — | 1 | — | — | 1 | 3 | 4 | 2 | — | — | — |
Склади
Основний склад
Запасні
- 5

Oliver Bieshaar - 8

Arnaldur Grimsson - 9

Jakob Kristbjarnarson - 20

Isak Orn Baldursson - 21

Kari Kaldal - 23

Joel Jonsson - 28
Magnus Valgeirsson
Тренер

Steinar Kaldal
Основний склад
Запасні
- 3

Jokull Olafsson - 7
Frosti Sigurdsson - 8

Eythor Bardarson - 10

Jakob Magnusson - 11

Roberts Jonaitis - 29
Daniel Eric Ottesen Clarke - 94
Viktor Magni Sigurdsson
Тренер

Daniel Gudmundsson
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Попередні матчі: Armann
Попередні матчі: Keflavik
Інформація про матч
- Турнір
- Iceland. Premier league
- Сезон
- 2026/2027
- Суддя
- Bjarki Thor Davidsson
Найближчі матчі: Armann
Найближчі матчі: Keflavik
Iceland. Premier league
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 8 | ВВВВ | |
| 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 8 | ВВВВ | |
| 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 8 | ВВВВ | |
| 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 6 | ПВВВ | |
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 6 | ВПВВ | |
| 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 4 | ВВПП | |
| 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 4 | ПВВП | |
| 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 2 | ВППП | |
| 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 2 | ПППВ | |
| 10 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПППП | |
| 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПППП | |
| 12 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПППП |
- Promotion - Premier League (Play-off: Round of 8)
- Relegation
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 3100%
Без поразок поспіль: 3100%
ТБ 180.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 94.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 88.5 у 7 з 10 матчів70%
ТМ 176.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 208 | 174 | 100% | Період 1 | 100% | 176 | 181 |
| 175 | 176 | 100% | Період 2 | 100% | 164 | 171 |
| 167 | 189 | 100% | Період 3 | 100% | 193 | 187 |
| 183 | 206 | 100% | Період 4 | 100% | 190 | 165 |
- • Armann найбільше забиває у відрізку Період 1: 208 з 733 (28%).
- • Armann найбільше пропускає у відрізку Період 4: 206 з 745.
- • Keflavik найбільше забиває у відрізку Період 3: 193 з 723 (27%).
- • Keflavik найбільше пропускає у відрізку Період 3: 187 з 704.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

