Akranes — Armann 103:107: огляд і статистика матчу
Iceland. Premier league · 26.03.2026 19:15 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Akranes0%
- Нічия0%
- Armann0%
Огляд
Матч Akranes — Armann (Iceland. Premier league, 26.03.2026 19:15 UTC) завершився з рахунком 103:107. Переможець матчу — Armann.
Форма Akranes в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Armann в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Akranes — 0, перемоги Armann — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 19.12.2025 19:00: Armann 102:83 Akranes.
Akranes: 12-е місце в таблиці, очки — 8, зіграно матчів — 22. Armann: 10-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 22.
Статистика та результати: статистика Akranes, статистика Armann, таблиця і результати: Iceland. Premier league.
Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 20 | 22 | 34 | 103 | |
| 32 | 28 | 20 | 27 | 107 |
Статистика матчу
- 73 Field goals attempted 69
- 34 Field goals scored 35
- 46.58% Field goals 50.72%
- 33 2-point field goals attempted 48
- 19 2-point field goals scored 27
- 57.58% 2-pt 56.25%
- 40 3-point field goals attempted 21
- 15 3-point field goals scored 8
- 37.5% 3-pt 38.1%
- 26 Free throws attempted 36
- 20 Free throws scored 29
- 76.9% Free throws 80.6%
- 9 Offensive rebounds 8
- 26 Defensive rebounds 29
- 35 Total rebounds 37
- 28 Assists 26
- 4 Blocks 4
- 15 Turnovers 12
- 7 Steals 9
- 28 Personal fouls 23
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 6 | -8 | 2 | 1 | 25:42 | 4 | 2 | 4 | 2 | — | — | 3 | 3 | 1 | 5 | — | — | — | |
| 4 | 34 | 3 | 3 | 1 | 35:57 | 20 | 10 | 7 | 3 | 11 | 1 | 6 | 7 | 1 | 4 | 13 | 7 | 14 | |
| 3 | 3 | -8 | 1 | — | 21:58 | 4 | 1 | 4 | 1 | — | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | — | — | — | |
| 1 | 27 | -10 | 3 | — | 35:33 | 14 | 10 | 3 | 2 | 5 | 5 | 7 | 12 | — | — | 11 | 8 | 7 | |
| 14 | 20 | -3 | 1 | 1 | 35:12 | 15 | 7 | 10 | 4 | 2 | — | 4 | 4 | — | 4 | 5 | 3 | 3 | |
| — | — | 7 | — | 3 | 7:25 | 3 | — | 2 | — | — | — | — | — | — | 4 | 1 | — | — | |
| 4 | 7 | 4 | 2 | 1 | 20:25 | 6 | 2 | 5 | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | |
| — | 6 | -5 | 3 | — | 17:48 | 7 | 2 | 5 | 2 | — | — | — | — | — | 2 | 2 | — | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Tomas Hannesson- 4
Dadi Mar Alfredsson - 6

Marino Isaac Dagsson - 7

Kristofer Gislason - 9

Joel Duranona - 10

Lucien Cristofis - 11

Julius Duranona
Тренер

Oskar Thorsteinsson
Основний склад
Запасні
- 4

Brandon Averette - 5

Cedrick Bowen - 8

Joel Jonsson - 15

Jakob Kristbjarnarson - 23

Kari Kaldal - 24

Arnaldur Grimsson - 26
Alfonso Gomez
Тренер

Steinar Kaldal
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Попередні матчі: Akranes
Попередні матчі: Armann
Інформація про матч
- Турнір
- Iceland. Premier league
- Сезон
- 2025/2026
- Суддя
- Jon Thor Eythorsson
Найближчі матчі: Armann
Iceland. Premier league
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 18 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 36 | ВПВПВ | |
| 2 | 22 | 17 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 34 | ВВВВВ | |
| 3 | 22 | 15 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 30 | ПВПВВ | |
| 4 | 22 | 14 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 28 | ПВПВВ | |
| 5 | 22 | 12 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 24 | ВППВП | |
| 6 | 22 | 12 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 24 | ППВПВ | |
| 7 | 22 | 11 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 22 | ВВВВП | |
| 8 | 22 | 8 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 16 | ППВВП | |
| 9 | 22 | 8 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 16 | ВПППП | |
| 10 | 22 | 7 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 14 | ВВВПП | |
| 11 | 22 | 6 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 12 | ПВППП | |
| 12 | 22 | 4 | 0 | 18 | 0:0 | 0 | 8 | ППППВ |
- Promotion - Premier League (Play-off: Round of 8)
- Relegation
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Поразки в 9 з 10 матчів90%
ТБ 177.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 93.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 93.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 195 | 229 | 100% | Період 1 | 100% | 150 | 128 |
| 185 | 222 | 100% | Період 2 | 100% | 137 | 165 |
| 198 | 188 | 100% | Період 3 | 100% | 121 | 147 |
| 203 | 249 | 100% | Період 4 | 100% | 104 | 133 |
- • Akranes найбільше забиває у відрізку Період 4: 203 з 781 (26%).
- • Akranes найбільше пропускає у відрізку Період 4: 249 з 888.
- • Armann найбільше забиває у відрізку Період 1: 150 з 512 (29%).
- • Armann найбільше пропускає у відрізку Період 2: 165 з 573.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

