Defensor Sporting — Malvin 79:80: огляд і статистика матчу

Uruguay Championship (Winners stage) · 15.04.2026 00:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Gonzalo Salgueiro Marti (Uruguay)
Defensor Sporting
Матч завершено79 : 8015.04.2026 00:15
Malvin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Defensor Sporting0%
  • Нічия0%
  • Malvin0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Defensor Sporting 79:80 Malvin, Uruguay Championship (Winners stage), 15.04.2026 00:15 (UTC). Матч завершився внічию.

Форма Defensor Sporting в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма Malvin в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Defensor Sporting — 1, перемоги Malvin — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 17.03.2026 00:15: Malvin 85:83 Defensor Sporting.

Defensor Sporting: 6-е місце в таблиці, очки — 47, зіграно матчів — 32. Malvin: 5-е місце в таблиці, очки — 48, зіграно матчів — 32.

Пов'язані сторінки: статистика Defensor Sporting, статистика Malvin, Uruguay Championship (Winners stage).

Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Defensor Sporting
101921191079
Malvin
171116251180

Статистика матчу

  • 61 Field goals attempted 79
  • 26 Field goals scored 32
  • 42.62% Field goals 40.51%
  • 32 2-point field goals attempted 47
  • 13 2-point field goals scored 25
  • 40.63% 2-pt 53.19%
  • 29 3-point field goals attempted 32
  • 13 3-point field goals scored 7
  • 44.83% 3-pt 21.88%
  • 19 Free throws attempted 12
  • 14 Free throws scored 9
  • 73.7% Free throws 75%
  • 8 Offensive rebounds 18
  • 28 Defensive rebounds 28
  • 36 Total rebounds 46
  • 16 Assists 14
  • 4 Blocks 2
  • 13 Turnovers 10
  • 3 Steals 7
  • 19 Personal fouls 19

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Victor RuddUnited StatesРадд223-74135:05188117—28101171—
Elijah WeaverUnited StatesElijah Weaver31632—40:07126722—33—2542
Facundo TerraUruguayTerra710-72134:59104411—2223631
Mateo BianchiUruguayMateo Bianchi1147——24:3865——4426—1654
Federico SotoUruguayСото1352121:364131——11—31——
Theo MetzgerUruguayMetzger—11-6——26:0062425—22112—6
Maximiliano AntunezUruguayMaximiliano Antunez2—81—3:51——————11—3———
Mauro ZubiaurreUruguayZubiaurre——3——9:443—————11—13——
Mateo Mac MullenUruguayMacMullen——-6——3:04—————————1———
Nestor ColmenaresVenezuelaColmenares—2-22—25:562———2189—22—6

Склади

Перебіг матчу

Defensor Sporting +9Найбільший відрив+13 Malvin
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
450 / 949
Очки
499 / 949
Матчі
17.03.2026Матч завершено
Malvin85 : 83Defensor Sporting
20.01.2026Матч завершено
Malvin85 : 76Defensor Sporting
05.11.2025Матч завершено
Defensor Sporting76 : 92Malvin
17.03.2025Матч завершено
Malvin71 : 55Defensor Sporting
04.02.2025Матч завершено
Defensor Sporting87 : 80Malvin
16.12.2024Матч завершено
Malvin86 : 73Defensor Sporting

Попередні матчі: Defensor Sporting

11.04.2026Матч завершено
Defensor Sporting92 : 84Penarol Montevideo
Н
30.03.2026Матч завершено
Hebraica y Macabi80 : 84Defensor Sporting
В
26.03.2026Матч завершено
Defensor Sporting68 : 80Nacional Montevideo
П
20.03.2026Матч завершено
Atletico Aguada97 : 81Defensor Sporting
П
17.03.2026Матч завершено
Malvin85 : 83Defensor Sporting
П
13.03.2026Матч завершено
Penarol Montevideo88 : 80Defensor Sporting
П

Попередні матчі: Malvin

11.04.2026Матч завершено
Hebraica y Macabi84 : 73Malvin
П
30.03.2026Матч завершено
Malvin69 : 71Nacional Montevideo
П
27.03.2026Матч завершено
Atletico Aguada88 : 64Malvin
П
24.03.2026Матч завершено
Nacional Montevideo88 : 90Malvin
В
19.03.2026Матч завершено
Malvin67 : 96Penarol Montevideo
П
17.03.2026Матч завершено
Malvin85 : 83Defensor Sporting
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026
Суддя
Gonzalo Salgueiro Marti

Найближчі матчі: Defensor Sporting

06.11.2026Матч відбудеться
Penarol Montevideo00:30Defensor Sporting

Найближчі матчі: Malvin

09.11.2026Матч відбудеться
Urunday Universitario22:15Malvin

Uruguay Championship (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Penarol Montevideo3226060:0053
2Nacional Montevideo32220100:0052
3Atletico Aguada32210110:0049
4Hebraica y Macabi32160160:0048
5Malvin32180140:0048
6Defensor Sporting32150170:0047
  • Promotion - Uruguay Championship (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 79.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 162.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 85.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 149.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Defensor Sportingматчів: 2 · 3Malvin
162,0Середній тотал матчу162,3
50%1/2ТБ 152.567%2/3
50%1/2ТМ 152.533%1/3
50%1/2ТБ 157.533%1/3
50%1/2ТМ 157.567%2/3
50%1/2ТБ 162.533%1/3
50%1/2ТМ 162.567%2/3
50%1/2ТБ 167.533%1/3
50%1/2ТМ 167.567%2/3
50%1/2ТБ 172.533%1/3
50%1/2ТМ 172.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Defensor SportingMalvin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3344100%Період 1100%5579
3843100%Період 2100%5758
4731100%Період 3100%6066
2638100%Період 4100%5557
168100%Період 5———
  • • Defensor Sporting найбільше забиває у відрізку Період 3: 47 з 160 (29%).
  • • Defensor Sporting найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 164.
  • • Malvin найбільше забиває у відрізку Період 3: 60 з 227 (26%).
  • • Malvin найбільше пропускає у відрізку Період 1: 79 з 260.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Defensor Sporting1 з 6
83%Перемога: Malvin5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 158,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +13Зміни лідера: 10