Defensor Sporting — Malvin 80:58: огляд і статистика матчу

Uruguay Championship (Play-off) · 10.05.2026 00:45 · Матч завершено

Порівняти команди
Alejandro Sanchez Varela (Uruguay)
Defensor Sporting
Матч завершено80 : 5810.05.2026 00:452-й матч. Defensor Sporting ведёт в серии 2-0.
Malvin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Defensor Sporting0%
  • Нічия0%
  • Malvin0%

Огляд

10.05.2026 00:45 (UTC) у турнірі Uruguay Championship (Play-off) зустріч Defensor Sporting — Malvin закінчилася з рахунком 80:58. Переможець матчу — Defensor Sporting.

Статистика та результати: Defensor Sporting, Malvin, таблиця Uruguay Championship (Play-off).

Ще матчі: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає API даних Баскетбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Defensor Sporting
2227102180
Malvin
1517141258

Статистика матчу

  • 59 Field goals attempted 66
  • 29 Field goals scored 21
  • 49.15% Field goals 31.82%
  • 36 2-point field goals attempted 34
  • 19 2-point field goals scored 15
  • 52.78% 2-pt 44.12%
  • 23 3-point field goals attempted 32
  • 10 3-point field goals scored 6
  • 43.48% 3-pt 18.75%
  • 20 Free throws attempted 15
  • 12 Free throws scored 10
  • 60% Free throws 66.7%
  • 13 Offensive rebounds 18
  • 27 Defensive rebounds 19
  • 40 Total rebounds 37
  • 17 Assists 8
  • 1 Blocks 4
  • 11 Turnovers 14
  • 8 Steals 4
  • 21 Personal fouls 23

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Victor RuddРадд414112222:38125422213—3832
Elijah WeaverElijah Weaver415261129:1411663——55—153—
Mauro ZubiaurreZubiaurre—1472121:138622——22—264—
Nestor ColmenaresVenezuelaColmenares265—125:3473———6410—373—
Federico SotoСото13141124:51211—1—6613112
Theo MetzgerMetzger1314——13:00211—11—1—1114
Melvin SotoMelvin Soto1—-1——1:52—————————————
Maximiliano AntunezMaximiliano Antunez——-1——2:09—————————————
Facundo TerraTerra316193127:06135724224—4636
Mateo Mac MullenMateo Mac Mullen—34—110:541111—————1———
Fabrizio de Leon—2-1——2:0911————————11—
Mateo BianchiMateo Bianchi14131—19:192—1—4—33—21—6

Склади

Перебіг матчу

Defensor Sporting +25Найбільший відрив+2 Malvin
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Інформація про матч

Суддя
Alejandro Sanchez Varela

Uruguay Championship (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТБ 156.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 79.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 153.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 85.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Defensor Sportingматчів: 3 · 3Malvin
161,0Середній тотал матчу160,0
—ТБ 150.5100%3/3
—ТМ 150.50%0/3
67%2/3ТБ 151.5—
33%1/3ТМ 151.5—
—ТБ 155.5100%3/3
—ТМ 155.50%0/3
67%2/3ТБ 156.5—
33%1/3ТМ 156.5—
—ТБ 160.533%1/3
—ТМ 160.567%2/3
33%1/3ТБ 161.5—
67%2/3ТМ 161.5—
—ТБ 165.50%0/3
—ТМ 165.5100%3/3
33%1/3ТБ 166.5—
67%2/3ТМ 166.5—
—ТБ 170.50%0/3
—ТМ 170.5100%3/3
33%1/3ТБ 171.5—
67%2/3ТМ 171.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Defensor SportingMalvin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5159100%Період 1100%5260
6648100%Період 2100%4867
7142100%Період 3100%5466
4556100%Період 4100%5656
2619100%Період 5100%1110
  • • Defensor Sporting найбільше забиває у відрізку Період 3: 71 з 259 (27%).
  • • Defensor Sporting найбільше пропускає у відрізку Період 1: 59 з 224.
  • • Malvin найбільше забиває у відрізку Період 4: 56 з 221 (25%).
  • • Malvin найбільше пропускає у відрізку Період 2: 67 з 259.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +25 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 3