CSKA Sofia — Levski Sofia 2:2: огляд і статистика матчу

Bulgaria. First League · 01.09.2019 14:45 · Матч завершено

Порівняти команди
Georgi Kabakov (Bulgaria)
CSKA Sofia
Матч завершено2 : 201.09.2019 14:45
Levski Sofia

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CSKA Sofia0%
  • Нічия0%
  • Levski Sofia0%

Огляд

Підсумковий рахунок: CSKA Sofia 2:2 Levski Sofia, Bulgaria. First League, 01.09.2019 14:45 (UTC). Матч завершився внічию. Голи: Stanislav Ivanov 12', Nigel Robertha 18', Ewandro 74', Raul Albentosa 88'.

Форма CSKA Sofia в останніх 5 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 1. Форма Levski Sofia в останніх 5 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 0.

Особисті зустрічі: всього 13, перемоги CSKA Sofia — 2, перемоги Levski Sofia — 2, нічиї — 2. Остання зустріч 21.05.2019 15:00: Levski Sofia 0:2 CSKA Sofia.

CSKA Sofia: 3-е місце в таблиці, очки — 50, зіграно матчів — 26. Levski Sofia: 4-е місце в таблиці, очки — 49, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: статистика CSKA Sofia, статистика Levski Sofia, Bulgaria. First League.

Ще матчі: матчі дня: Футбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
CSKA Sofia
022
Levski Sofia
202

Події матчу

Склади

Перебіг матчу

CSKA Sofia +0Найбільший відрив+2 Levski Sofia
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 13
з них нічиїх: 2

2 / 13
Перемоги
2 / 13
7 / 13
Голи
6 / 13
21 / 41
Жовті картки
20 / 41
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
21.05.2019Матч завершено
Levski Sofia0 : 2CSKA Sofia
20.04.2019Матч завершено
CSKA Sofia0 : 0Levski Sofia
24.02.2019Матч завершено
Levski Sofia1 : 0CSKA Sofia
29.09.2018Матч завершено
CSKA Sofia0 : 1Levski Sofia
15.05.2018Матч завершено
Levski Sofia2 : 3CSKA Sofia
25.04.2018Матч завершено
Levski Sofia2 : 2CSKA Sofia

Попередні матчі: CSKA Sofia

05.11.2026Матч завершено
Panathinaikos2 : 1CSKA Sofia
П
31.10.2026Матч завершено
CSKA Sofia0 : 0Slavia Sofia
Н
26.10.2026Матч завершено
CSKA Sofia2 : 0Ludogorets 1945
В
22.10.2026Матч завершено
Nordsjaelland2 : 2CSKA Sofia
Н
18.10.2026Матч завершено
Nesebar0 : 2CSKA Sofia
В

Попередні матчі: Levski Sofia

05.11.2026Матч завершено
Levski Sofia1 : 0Jagiellonia Bialystok
В

Домашний матч состоится на чужом стадионе - Васил Левски.

31.10.2026Матч завершено
Dunav Ruse0 : 1Levski Sofia
В
27.10.2026Матч завершено
Arda Kardzhali1 : 1Levski Sofia
Н
22.10.2026Матч завершено
Viktoria Plzen1 : 2Levski Sofia
В
18.10.2026Матч завершено
Spartak Pleven0 : 2Levski Sofia
В

Інформація про матч

Сезон
2019/2020
Глядачі
14 000
Суддя
Georgi Kabakov

Найближчі матчі: CSKA Sofia

14.02.2026Матч відбудеться
CSKA Sofia 194812:45CSKA Sofia
04.03.2026Матч відбудеться
CSKA Sofia16:30Botev Vratsa

Найближчі матчі: Levski Sofia

15.02.2026Матч відбудеться
Levski Sofia15:00Botev Plovdiv
21.02.2026Матч відбудеться
CSKA Sofia 194816:00Levski Sofia
01.03.2026Матч відбудеться
Levski Sofia15:15Lokomotiv Sofia

Bulgaria. First League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ludogorets 194526188046:12+3462
2Lokomotiv Plovdiv26148449:23+2650
3CSKA Sofia26148441:17+2450
4Levski Sofia26147543:19+2449
5Slavia Sofia26136736:28+845
6Beroe Stara Zagora261411144:34+1043
7Cherno More Varna261010632:24+840
8Arda Kardzhali26710927:33-631
9Botev Plovdiv26861226:30-430
10Etar26691131:45-1427
11Tsarsko Selo Sofia26741524:42-1825
12Botev Vratsa26571421:46-2522
13Dunav Ruse26471521:49-2819
14Vitosha Bistritsa26132215:54-396
  • Promotion - First League (Championship - Play-offs)
  • First League (Relegation Group)

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Levski Sofia · 63%ТБ 2.5 60%Обидві заб'ють 56%Пік голів 76-90
17%Перемога · CSKA Sofia5.94
20%Нічия4.99
63%Перемога · Levski Sofia1.58
3,13Очікувані голи
11Очікувані кутові
5,9Очікувані картки
  • Модель очікує 3,13 голів: 1 у команди CSKA Sofia і 2,13 у команди Levski Sofia.
  • Найімовірніший рахунок 0–2 (10%), далі 1–2 (10%).
  • Кутові: близько 11 (6,5 — 4,5).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 8.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1, 2-й — 2,13.

Точний рахунок за моделлю

0–29,9%1–29,9%0–19,3%1–19,3%0–37%1–37%2–25%2–14,7%0–04,4%

Заб'є 4+: CSKA Sofia — 2%, Levski Sofia — 17%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%75%96%1.05
ТБ 1.575%75%82%1.22
ТБ 2.575%50%60%1.66
ТБ 3.575%50%38%2.63
ТБ 4.525%25%21%4.85

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (4), гості — на виїзді (4). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 3.5 карток у 7 з 7 матчів100%
  • ТБ 2.5 карток у 7 з 7 матчів100%
  • Забивши першою, перемагала в 5 з 5 матчів100%
  • Забивала більше 0.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Пропускала менше 2.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Без поразок у 6 з 7 матчів86%
  • Забивала більше 0.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Пропускала менше 1.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Без поразок у 6 з 7 матчів86%
  • Забивала першою в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 7

Ринки за останніми матчами

CSKA Sofiaматчів: 4 · 4Levski Sofia
3,5Середній тотал матчу2,75
100%4/4ТБ 0.575%3/4
0%0/4ТМ 0.525%1/4
75%3/4ТБ 1.575%3/4
25%1/4ТМ 1.525%1/4
75%3/4ТБ 2.550%2/4
25%1/4ТМ 2.550%2/4
75%3/4ТБ 3.550%2/4
25%1/4ТМ 3.550%2/4
25%1/4ТБ 4.525%1/4
75%3/4ТМ 4.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

CSKA SofiaLevski Sofia
75%3/4Забиває першою100%3/3
67%2/3…і перемагає100%3/3
33%1/3…і грає внічию0%0/3
0%0/3…і програє0%0/3
67%2/3…і потім пропускає33%1/3

Пропустивши першою…

25%1/4Пропускає першою0%0/3
100%1/1…і потім забиває—
0%0/1…і виграє (камбек)—
0%0/1…і рятує нічию—

Загалом

50%2/4Забиває в обох таймах50%2/4
100%4/4Забиває взагалі75%3/4
  • • CSKA Sofia відкривала рахунок у 75% матчів.
  • • CSKA Sofia не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.
  • • Levski Sofia відкривала рахунок у 100% матчів.

Голи за часом

матчів: 4 · 4
CSKA SofiaLevski Sofia
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2050%1–1525%10
0250%16–3025%10
0125%31–4525%10
0250%46–6050%11
40100%61–7525%10
1250%76–9075%50
0125%37–перерва25%10
1125%87–кінець50%30
  • • CSKA Sofia найбільше забиває у відрізку 61–75: 4 з 7 (57%).
  • • CSKA Sofia найбільше пропускає у відрізку 16–30: 2 з 7.
  • • CSKA Sofia забиває 71% голів після 60-ї хвилини.
  • • Levski Sofia найбільше забиває у відрізку 76–90: 5 з 10 (50%).
  • • Levski Sofia найбільше пропускає у відрізку 46–60: 1 з 1.
  • • Levski Sofia забиває 60% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

CSKA SofiaLevski Sofia
10,0Кутові свої, в середньому7,0
2,0Кутові суперника, в середньому3,0
12,0Кутові в матчі, у середньому10,0
6,0Кутові в 1-му таймі, в середньому3,0

Тотал матчу

100%1/1ТБ 7.5100%1/1
100%1/1ТБ 8.5100%1/1
100%1/1ТБ 9.5100%1/1
100%1/1ТБ 10.50%0/1
100%1/1ТБ 11.50%0/1

Тотал 1-го тайму

100%1/1ТБ 2.5100%1/1
100%1/1ТБ 3.5100%1/1
100%1/1ТБ 4.50%0/1
100%1/1ТБ 5.50%0/1

Індивідуальний тотал

100%1/1ІТБ 2.5 кутових100%1/1
100%1/1ІТБ 3.5 кутових100%1/1
100%1/1ІТБ 4.5 кутових100%1/1
100%1/1ІТБ 5.5 кутових100%1/1
100%1/1ІТБ 6.5 кутових100%1/1

Фора за кутовими

100%1/1Фора -2.5100%1/1
100%1/1Фора -1.5100%1/1
100%1/1Фора -0.5100%1/1
100%1/1Фора +0.5100%1/1
100%1/1Фора +1.5100%1/1
100%1/1Фора +2.5100%1/1

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

CSKA Sofiaза матчLevski Sofia
6,0Удари в площину4,0
3,0У площину в суперника0,0

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

CSKA Sofiaматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла1вела, нічия0вела, програлаТайм: Н2нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)3:2 ×11:0 ×11:3 ×12:2 ×1

Levski Sofiaматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В2вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога1нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)4:0 ×12:0 ×10:0 ×14:1 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

50%ТБ 1.53 з 6
33%ТБ 2.52 з 6
33%ТБ 3.52 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
33%Перемога: CSKA Sofia2 з 6
33%Перемога: Levski Sofia2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2,17 гола за матч.