Palma — Differdange 9:4: огляд і статистика матчу

UEFA Champions League · 27.10.2023 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Palma
Матч завершено9 : 427.10.2023 18:00
Differdange

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Palma0%
  • Нічия0%
  • Differdange0%

Огляд

27.10.2023 18:00 (UTC) у турнірі UEFA Champions League зустріч Palma — Differdange закінчилася з рахунком 9:4. Перемога — за командою Palma. Голи: Hossein Tayyebi Bidgoli 3', Bruno Rocha Braga Cavalcante 4', Daniel Oliveira Garrido 6', Hossein Tayyebi Bidgoli 11', Vilian 13', Vilian 16', Salar Aghapour 18', Gordillo 19', Moslem Oladghobad 20', Gordillo 26', Rafael Silva 29', Bruno Felipe 34', Pedro Rafael Fonseca Gomes 36'.

Palma за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Differdange за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Palma — 1-й рядок таблиці (9 оч. за 3 ігор). Differdange — 4-й рядок таблиці (1 оч. за 3 ігор).

Статистика та результати: статистика Palma, статистика Differdange, таблиця UEFA Champions League.

Ще матчі: усі матчі дня — Футзал. Статистика працює на даних: live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Palma
819
Differdange
134

Події матчу

Склади

Перебіг матчу

Palma +8Найбільший відрив+0 Differdange
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Palma

26.10.2023Матч завершено
VSE Haladas1 : 3Palma
В
21.10.2023Матч завершено
Osasuna Magna4 : 3Palma
П
18.10.2023Матч завершено
Palma5 : 1Cordoba Patrimonio de la Humanidad
В
15.10.2023Матч завершено
Cartagena4 : 2Palma
П
29.09.2023Матч завершено
Palma3 : 4Inter Movistar
П
26.09.2023Матч завершено
Palma5 : 4Barcelona
В

Попередні матчі: Differdange

26.10.2023Матч завершено
AFC Kairat4 : 2Differdange
П
29.10.2022Матч завершено
Mimel Lucenec1 : 3Differdange
В
27.10.2022Матч завершено
Differdange1 : 2Chrudim
П
26.10.2022Матч завершено
Differdange9 : 2Shkupi 1927
В
27.08.2022Матч завершено
Tirana3 : 4Differdange
В
25.08.2022Матч завершено
APOEL Nicosia1 : 7Differdange
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Palma

07.11.2026Матч відбудеться
Noia Portus Apostoli17:30Palma

UEFA Champions League

Group 1
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Sporting321014:5+97
2HIT Kyiv31208:5+35
3Olmissum31026:12-63
4Ayat Rudniy30125:11-61
Group 2
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Barcelona330010:1+99
2Anderlecht32018:4+46
3KMF Loznica Grad31024:5-13
4Luxol St. Andrews30032:14-120
Group 3
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Palma330016:8+89
2AFC Kairat31119:8+14
3VSE Haladas30214:6-22
4Differdange30127:14-71
Group 4
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1S.L. Benfica321022:3+197
2Etoile Lavalloise Mayenne321016:6+107
3KMN Dobovec30124:15-111
4United Galati30127:25-181
Group 5
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Constract Olsztyn321023:13+107
2Dinamo Zagreb320118:10+86
3Titograd311111:9+24
4Orebro SK30035:25-200
Group 6
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Riga FC330025:6+199
2SK Interobal Plzen311111:16-54
3Gentofte310211:17-63
4Radnik Bijeljina301212:20-81
Group 7
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prishtina 01321014:2+127
2Zalgiris312011:4+75
3Kampuksen Dynamo31118:9-14
4AEL Limassol30037:25-180
Group 8
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Feldi Eboli33007:3+49
2Stalitsa Minsk32018:5+36
3Mimel Lucenec31026:5+13
4Doukas30036:14-80
  • Promotion - UEFA Champions League (Elite stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 4.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 4.5 у 8 з 9 матчів89%
  • ТБ 5.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 2.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 5.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Забивала менше 4.5 у 7 з 9 матчів78%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 9

Ринки за останніми матчами

Palmaматчів: 3 · 4Differdange
7,3Середній тотал матчу6,3
—ТБ 4.575%3/4
—ТМ 4.525%1/4
100%3/3ТБ 5.575%3/4
0%0/3ТМ 5.525%1/4
67%2/3ТБ 6.550%2/4
33%1/3ТМ 6.550%2/4
33%1/3ТБ 7.525%1/4
67%2/3ТМ 7.575%3/4
33%1/3ТБ 8.50%0/4
67%2/3ТМ 8.5100%4/4
0%0/3ТБ 9.5—
100%3/3ТМ 9.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
PalmaDifferdange
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
35100%Період 1100%76
104100%Період 2100%93
  • • Palma найбільше забиває у відрізку Період 2: 10 з 13 (77%).
  • • Palma найбільше пропускає у відрізку Період 1: 5 з 9.
  • • Differdange найбільше забиває у відрізку Період 2: 9 з 16 (56%).
  • • Differdange найбільше пропускає у відрізку Період 1: 6 з 9.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.