Kolstad — OIF Arendal 27:24: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 21.12.2021 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kolstad
Матч завершено27 : 2421.12.2021 17:00
OIF Arendal

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kolstad0%
  • Нічия0%
  • OIF Arendal0%

Огляд

21.12.2021 17:00 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Kolstad — OIF Arendal закінчилася з рахунком 27:24. Переможець матчу — Kolstad.

Форма Kolstad в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма OIF Arendal в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Kolstad — 0, перемоги OIF Arendal — 5, нічиї — 1. Остання зустріч 07.10.2021 16:30: OIF Arendal 32:32 Kolstad.

Kolstad: 4-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 26. OIF Arendal: 6-е місце в таблиці, очки — 30, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Kolstad, результати та розклад OIF Arendal, таблиця і результати: Norway Championship.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kolstad
101727
OIF Arendal
141024

Перебіг матчу

Kolstad +3Найбільший відрив+6 OIF Arendal
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 1

0 / 19
Перемоги
5 / 19
168 / 363
Очки
195 / 363
Матчі
07.10.2021Матч завершено
OIF Arendal32 : 32Kolstad
25.09.2021Матч завершено
Kolstad28 : 30OIF Arendal
01.11.2020Матч завершено
OIF Arendal32 : 23Kolstad
07.10.2020Матч завершено
OIF Arendal28 : 24Kolstad
29.01.2020Матч завершено
Kolstad28 : 34OIF Arendal
30.10.2019Матч завершено
OIF Arendal39 : 33Kolstad

Попередні матчі: Kolstad

18.12.2021Матч завершено
Runar IL29 : 37Kolstad
В
15.12.2021Матч завершено
Kolstad44 : 34Halden
В
05.12.2021Матч завершено
Notteroy35 : 30Kolstad
П
01.12.2021Матч завершено
Drammen32 : 26Kolstad
П
24.11.2021Матч завершено
Kolstad29 : 25Bergen Handball
В
17.11.2021Матч завершено
Sandefjord30 : 31Kolstad
В

Попередні матчі: OIF Arendal

15.12.2021Матч завершено
OIF Arendal36 : 30Bergen Handball
В
12.12.2021Матч завершено
Sandefjord25 : 30OIF Arendal
В
08.12.2021Матч завершено
OIF Arendal27 : 33Drammen
П
28.11.2021Матч завершено
OIF Arendal31 : 33Runar IL
П
21.11.2021Матч завершено
Halden37 : 25OIF Arendal
П
14.11.2021Матч завершено
OIF Arendal26 : 23Nærbo IL
В

Інформація про матч

Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Kolstad

22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal

Найближчі матчі: OIF Arendal

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal
29.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Nærbo IL
09.12.2026Матч відбудеться
OIF Arendal17:30Viking Tif

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262501906:685+22150
2Drammen262015872:712+16041
3Runar IL261619784:725+5933
4Kolstad261529799:743+5632
5Nærbo IL261349814:801+1330
6OIF Arendal2614210794:766+2830
7Baekkelaget2612113771:807-3625
8Halden2611312796:796025
9Kristiansand Topp2611015749:810-6122
10Fjellhammer2610214703:748-4522
11Haslum268216726:781-5518
12Sandefjord266416710:810-10016
13Bergen Handball263419741:830-8910
14Notteroy264220735:886-15110
  • Promotion - Norway Championship (Play-off)
  • Norway Championship (Relegation Group)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 35.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 67.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Kolstadматчів: 2 · 2OIF Arendal
66,0Середній тотал матчу58,5
—ТБ 54.5100%2/2
—ТМ 54.50%0/2
—ТБ 56.550%1/2
—ТМ 56.550%1/2
—ТБ 58.550%1/2
—ТМ 58.550%1/2
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2
50%1/2ТБ 62.50%0/2
50%1/2ТМ 62.5100%2/2
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—
50%1/2ТБ 66.5—
50%1/2ТМ 66.5—
50%1/2ТБ 68.5—
50%1/2ТМ 68.5—
50%1/2ТБ 70.5—
50%1/2ТМ 70.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
KolstadOIF Arendal
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3627100%Період 1100%2528
3732100%Період 2100%3034
  • • Kolstad найбільше забиває у відрізку Період 2: 37 з 73 (51%).
  • • Kolstad найбільше пропускає у відрізку Період 2: 32 з 59.
  • • OIF Arendal найбільше забиває у відрізку Період 2: 30 з 55 (55%).
  • • OIF Arendal найбільше пропускає у відрізку Період 2: 34 з 62.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Kolstad0 з 6
83%Перемога: OIF Arendal5 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 1