Drammen — Kolstad 32:26: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 01.12.2021 18:22 · Матч завершено

Порівняти команди
Drammen
Матч завершено32 : 2601.12.2021 18:22
Kolstad

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Drammen0%
  • Нічия0%
  • Kolstad0%

Огляд

Матч Drammen — Kolstad (Norway Championship, 01.12.2021 18:22 UTC) завершився з рахунком 32:26. Переможець матчу — Drammen.

Форма Drammen в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Kolstad в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Drammen — 1, перемоги Kolstad — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 28.10.2020 17:00: Kolstad 27:21 Drammen.

Drammen: 2-е місце в таблиці, очки — 41, зіграно матчів — 26. Kolstad: 4-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: Drammen, Kolstad, таблиця і результати: Norway Championship.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Drammen
201232
Kolstad
91726

Перебіг матчу

Drammen +12Найбільший відрив+1 Kolstad
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
149 / 316
Очки
167 / 316
Матчі
01.12.2021Матч завершено
Drammen32 : 26Kolstad
28.10.2020Матч завершено
Kolstad27 : 21Drammen
23.02.2020Матч завершено
Drammen30 : 32Kolstad
02.11.2019Матч завершено
Kolstad31 : 21Drammen
03.04.2019Матч завершено
Kolstad24 : 22Drammen
27.03.2019Матч завершено
Drammen23 : 27Kolstad

Попередні матчі: Drammen

01.12.2021Матч завершено
Drammen32 : 26Kolstad
В
28.11.2021Матч завершено
Drammen28 : 29Dukla Praha
П
21.11.2021Матч завершено
Runar IL21 : 26Drammen
В
17.11.2021Матч завершено
Drammen41 : 30Bergen Handball
В
11.11.2021Матч завершено
Drammen31 : 32Elverum
П
31.10.2021Матч завершено
Halden34 : 30Drammen
П

Попередні матчі: Kolstad

01.12.2021Матч завершено
Drammen32 : 26Kolstad
П
24.11.2021Матч завершено
Kolstad29 : 25Bergen Handball
В
17.11.2021Матч завершено
Sandefjord30 : 31Kolstad
В
31.10.2021Матч завершено
Kolstad20 : 30Haslum
П
27.10.2021Матч завершено
Kristiansand Topp26 : 32Kolstad
В
17.10.2021Матч завершено
Kolstad28 : 29Elverum
П

Інформація про матч

Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Drammen

15.11.2026Матч відбудеться
Drammen15:00Bergsoy

Найближчі матчі: Kolstad

11.11.2026Матч відбудеться
Kolstad17:00Bergen Handball
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262501906:685+22150
2Drammen262015872:712+16041
3Runar IL261619784:725+5933
4Kolstad261529799:743+5632
5Nærbo IL261349814:801+1330
6OIF Arendal2614210794:766+2830
7Baekkelaget2612113771:807-3625
8Halden2611312796:796025
9Kristiansand Topp2611015749:810-6122
10Fjellhammer2610214703:748-4522
11Haslum268216726:781-5518
12Sandefjord266416710:810-10016
13Bergen Handball263419741:830-8910
14Notteroy264220735:886-15110
  • Promotion - Norway Championship (Play-off)
  • Norway Championship (Relegation Group)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТМ 58.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 26.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Drammenматчів: 2 · 2Kolstad
67,0Середній тотал матчу59,5
—ТБ 55.5100%2/2
—ТМ 55.50%0/2
—ТБ 57.5100%2/2
—ТМ 57.50%0/2
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
—ТБ 61.50%0/2
—ТМ 61.5100%2/2
50%1/2ТБ 63.50%0/2
50%1/2ТМ 63.5100%2/2
50%1/2ТБ 65.5—
50%1/2ТМ 65.5—
50%1/2ТБ 67.5—
50%1/2ТМ 67.5—
50%1/2ТБ 69.5—
50%1/2ТМ 69.5—
0%0/2ТБ 71.5—
100%2/2ТМ 71.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
DrammenKolstad
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3331100%Період 1100%3324
3931100%Період 2100%3032
  • • Drammen найбільше забиває у відрізку Період 2: 39 з 72 (54%).
  • • Drammen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 31 з 62.
  • • Kolstad найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 63 (52%).
  • • Kolstad найбільше пропускає у відрізку Період 2: 32 з 56.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Drammen1 з 6
83%Перемога: Kolstad5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 52,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1