Bregenz — Linz 26:28: огляд і статистика матчу

Austria. HLA - Play-off · 29.04.2022 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Bregenz
Матч завершено26 : 2829.04.2022 16:303-й матч. Linz выиграл серию 2-1.
Linz

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Bregenz0%
  • Нічия0%
  • Linz0%

Огляд

Матч Bregenz — Linz (Austria. HLA - Play-off, 29.04.2022 16:30 UTC) завершився з рахунком 26:28. Переможець матчу — Linz. Голи: Marcel Timm 1', Tine Gartner 3', Alexander Wassel 4', Dejan Babic 5', Ante Esegovic 7', Dejan Babic 8', Mihail Vinogradov 8', Lucijan Fizuleto 9', Sinisa Sironjic 10', Tine Gartner 11', Mihail Vinogradov 13', Dejan Babic 13', Matic Kotar 13', Luka Vukicevic 14', Matic Kotar 16', Lucijan Fizuleto 17', Lucijan Fizuleto 18', Lukas Fruhstuck 22', Tobias Cvetko 23', Lucijan Fizuleto 26', Marcel Timm 27', Tobias Cvetko 27', Christian Kislinger 29', Ante Esegovic 30', Tine Gartner 31', Ante Esegovic 32', Svecak C. 33', Tine Gartner 34', Dejan Babic 38', Christian Kislinger 40', Matic Kotar 40', Svecak C. 41', Tobias Cvetko 41', Matic Kotar 42', Lucijan Fizuleto 43', Mihail Vinogradov 44', Marko Coric 45', Lucijan Fizuleto 48', Svecak C. 48', Christian Kislinger 49', Svecak C. 49', Mihail Vinogradov 50', Ante Esegovic 51', Dejan Babic 52', Florian Mohr 54', Dejan Babic 55', Dejan Babic 56', Ante Esegovic 58', Christian Kislinger 59', Ante Esegovic 59', Tobias Cvetko 60'.

Форма Bregenz в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Форма Linz в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Bregenz — 4, перемоги Linz — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 26.04.2022 18:20: Linz 32:31 Bregenz.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Bregenz, результати та розклад Linz, таблиця і результати: Austria. HLA - Play-off.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Bregenz
111526
Linz
141428

Події матчу

Склади

Основний склад

Основний склад

Перебіг матчу

Bregenz +1Найбільший відрив+5 Linz
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

4 / 19
Перемоги
2 / 19
188 / 361
Очки
173 / 361
Матчі
26.04.2022Матч завершено
Linz32 : 31Bregenz
22.04.2022Матч завершено
Bregenz30 : 25Linz
06.04.2022Матч завершено
Linz26 : 29Bregenz
22.12.2021Матч завершено
Bregenz34 : 29Linz
25.09.2021Матч завершено
Linz27 : 34Bregenz
17.04.2021Матч завершено
Linz34 : 30Bregenz

Попередні матчі: Bregenz

26.04.2022Матч завершено
Linz32 : 31Bregenz
П
22.04.2022Матч завершено
Bregenz30 : 25Linz
В
09.04.2022Матч завершено
Bregenz28 : 23ULZ Sparkasse Schwaz
В
06.04.2022Матч завершено
Linz26 : 29Bregenz
В
01.04.2022Матч завершено
HSG Xentis Lipizzanerheimat23 : 36Bregenz
В
12.03.2022Матч завершено
Bregenz28 : 28Krems
Н

Попередні матчі: Linz

26.04.2022Матч завершено
Linz32 : 31Bregenz
В
22.04.2022Матч завершено
Bregenz30 : 25Linz
П
09.04.2022Матч завершено
BT-Fuchse Style your Smile23 : 24Linz
В
06.04.2022Матч завершено
Linz26 : 29Bregenz
П
02.04.2022Матч завершено
Linz32 : 29Krems
В
12.03.2022Матч завершено
Linz27 : 29Alpla Hard
П

Інформація про матч

Турнір
Austria. HLA
Сезон
2021/2022

Austria. HLA - Play-off

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Bregenzматчів: 3 · 2Linz
54,0Середній тотал матчу51,0
—ТБ 47.550%1/2
—ТМ 47.550%1/2
—ТБ 49.550%1/2
—ТМ 49.550%1/2
100%3/3ТБ 50.5—
0%0/3ТМ 50.5—
—ТБ 51.550%1/2
—ТМ 51.550%1/2
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
—ТБ 53.550%1/2
—ТМ 53.550%1/2
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.50%0/2
—ТМ 55.5100%2/2
0%0/3ТБ 56.5—
100%3/3ТМ 56.5—
0%0/3ТБ 58.5—
100%3/3ТМ 58.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
BregenzLinz
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4638100%Період 1100%2427
4038100%Період 2100%2526
  • • Bregenz найбільше забиває у відрізку Період 1: 46 з 86 (53%).
  • • Bregenz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 38 з 76.
  • • Linz найбільше забиває у відрізку Період 2: 25 з 49 (51%).
  • • Linz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 27 з 53.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Bregenz4 з 6
33%Перемога: Linz2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 3