Chardafon — NSA Sofia 30:23: огляд і статистика матчу

Bulgarian Championship · 04.10.2025 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Chardafon
Матч завершено30 : 2304.10.2025 14:00
NSA Sofia

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Chardafon0%
  • Нічия0%
  • NSA Sofia0%

Огляд

Матч Chardafon — NSA Sofia (Bulgarian Championship, 04.10.2025 14:00 UTC) завершився з рахунком 30:23. Переможець матчу — Chardafon.

Форма Chardafon в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма NSA Sofia в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 10, перемоги Chardafon — 5, перемоги NSA Sofia — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 08.02.2025 12:00: NSA Sofia 35:26 Chardafon.

Chardafon: 10-е місце в таблиці, очки — 7, зіграно матчів — 18. NSA Sofia: 8-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18.

Ще на сайті: результати та розклад Chardafon, результати та розклад NSA Sofia, Bulgarian Championship.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Chardafon
171330
NSA Sofia
81523

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0

5 / 10
Перемоги
1 / 10
185 / 312
Очки
127 / 312
Матчі
08.02.2025Матч завершено
NSA Sofia35 : 26Chardafon
15.10.2023Матч завершено
NSA Sofia15 : 30Chardafon
25.01.2020Матч завершено
NSA Sofia12 : 28Chardafon
20.10.2019Матч завершено
Chardafon29 : 23NSA Sofia
09.02.2019Матч завершено
Chardafon41 : 21NSA Sofia
21.10.2018Матч завершено
NSA Sofia21 : 31Chardafon

Попередні матчі: Chardafon

28.09.2025Матч завершено
Osam Lovech35 : 30Chardafon
П
18.04.2025Матч завершено
Pirin Gotze Delchev27 : 28Chardafon
В
13.04.2025Матч завершено
Chardafon22 : 22Fregata Burgas
Н
30.03.2025Матч завершено
Chardafon29 : 24Osam Lovech
В
08.03.2025Матч завершено
Chardafon20 : 23Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
П
01.03.2025Матч завершено
Shumen-6136 : 23Chardafon
П

Попередні матчі: NSA Sofia

27.09.2025Матч завершено
NSA Sofia28 : 27HA Levski-1920
В
12.04.2025Матч завершено
Shumen-6139 : 26NSA Sofia
П
29.03.2025Матч завершено
HA Levski-192031 : 28NSA Sofia
П
22.03.2025Матч завершено
NSA Sofia35 : 31Dobrudja
В
09.03.2025Матч завершено
NSA Sofia27 : 23Spartak Varna
В
03.03.2025Матч завершено
NSA Sofia32 : 25Pirin Gotze Delchev
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Chardafon

11.10.2025Матч відбудеться
Pirin Gotze Delchev11:00Chardafon

Найближчі матчі: NSA Sofia

11.10.2025Матч відбудеться
NSA Sofia11:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

Bulgarian Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Shumen-61181701564:464+10034
2Lokomotiv Gorna Oryahovitsa181602567:437+13032
3Fregata Burgas181305546:516+3026
4Spartak Varna18927479:479020
5Dobrudja188010488:525-3716
6Osam Lovech186111518:561-4313
7Pirin Gotze Delchev186111522:537-1513
8NSA Sofia184212514:561-4710
9HA Levski-1920184113541:603-629
10Chardafon183114475:531-567
  • Promotion - Bulgarian Championship (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 25.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 1, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Chardafonматчів: 1 · 2NSA Sofia
44,0Середній тотал матчу62,0
100%1/1ТБ 40.5—
0%0/1ТМ 40.5—
100%1/1ТБ 42.5—
0%0/1ТМ 42.5—
0%0/1ТБ 44.5—
100%1/1ТМ 44.5—
0%0/1ТБ 46.5—
100%1/1ТМ 46.5—
0%0/1ТБ 48.5—
100%1/1ТМ 48.5—
—ТБ 58.5100%2/2
—ТМ 58.50%0/2
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
—ТБ 64.550%1/2
—ТМ 64.550%1/2
—ТБ 66.50%0/2
—ТМ 66.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
ChardafonNSA Sofia
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1311100%Період 1100%2136
911100%Період 2100%3334
  • • Chardafon найбільше забиває у відрізку Період 1: 13 з 22 (59%).
  • • Chardafon найбільше пропускає у відрізку Період 1: 11 з 22.
  • • NSA Sofia найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 54 (61%).
  • • NSA Sofia найбільше пропускає у відрізку Період 1: 36 з 70.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Chardafon5 з 6
17%Перемога: NSA Sofia1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 52 гола за матч.