CSKA Kyiv — Khmelnytskyi 40:34: огляд і статистика матчу

Ukraine. Superleague · 28.03.2026 10:00 · Матч завершено

Порівняти команди
CSKA Kyiv
Матч завершено40 : 3428.03.2026 10:00
Khmelnytskyi

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CSKA Kyiv0%
  • Нічия0%
  • Khmelnytskyi0%

Огляд

Матч CSKA Kyiv — Khmelnytskyi (Ukraine. Superleague, 28.03.2026 10:00 UTC) завершився з рахунком 40:34. Переможець матчу — CSKA Kyiv.

Форма CSKA Kyiv в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Khmelnytskyi в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 13, перемоги CSKA Kyiv — 6, перемоги Khmelnytskyi — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 27.03.2026 15:00: CSKA Kyiv 43:37 Khmelnytskyi.

CSKA Kyiv: 4-е місце в таблиці, очки — 54, зіграно матчів — 28. Khmelnytskyi: 6-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 28.

Статистика та результати: CSKA Kyiv, Khmelnytskyi, таблиця Ukraine. Superleague.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
CSKA Kyiv
221840
Khmelnytskyi
161834

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 13
з них нічиїх: 0

6 / 13
Перемоги
0 / 13
224 / 418
Очки
194 / 418
Матчі
27.03.2026Матч завершено
CSKA Kyiv43 : 37Khmelnytskyi
08.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi30 : 34CSKA Kyiv
07.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 38CSKA Kyiv
15.02.2025Матч завершено
CSKA Kyiv37 : 35Khmelnytskyi
14.02.2025Матч завершено
CSKA Kyiv36 : 33Khmelnytskyi
07.12.2024Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 36CSKA Kyiv

Попередні матчі: CSKA Kyiv

27.03.2026Матч завершено
CSKA Kyiv43 : 37Khmelnytskyi
В
07.03.2026Матч завершено
Odessa40 : 33CSKA Kyiv
П
06.03.2026Матч завершено
Odessa31 : 36CSKA Kyiv
В
28.02.2026Матч завершено
CSKA Kyiv26 : 23Donbass
В
27.02.2026Матч завершено
CSKA Kyiv24 : 26Donbass
П
14.02.2026Матч завершено
Constanta Zaporozhye27 : 35CSKA Kyiv
В

Попередні матчі: Khmelnytskyi

27.03.2026Матч завершено
CSKA Kyiv43 : 37Khmelnytskyi
П
07.03.2026Матч завершено
Khmelnytskyi13 : 50Motor Zaporozhye
П
06.03.2026Матч завершено
Khmelnytskyi12 : 38Motor Zaporozhye
П
28.02.2026Матч завершено
Khmelnytskyi36 : 35Dinamo Poltava
Н
27.02.2026Матч завершено
Khmelnytskyi23 : 30Dinamo Poltava
П
14.02.2026Матч завершено
Khmelnytskyi23 : 28Karpaty Uzhgorod
П

Інформація про матч

Турнір
Superleague

Найближчі матчі: Khmelnytskyi

13.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass

Ukraine. Superleague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Motor Zaporozhye2828001220:523+69784
2Odessa2822061096:807+28965
3Donbass282008927:809+11861
4CSKA Kyiv2818010913:897+1654
5Constanta Zaporozhye2810018698:877-17928
6Khmelnytskyi285023693:1011-31816
7Karpaty Uzhgorod285023723:1044-32115
8Dinamo Poltava284024641:943-30213

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 6

Ринки за останніми матчами

CSKA Kyivматчів: 3 · 1Khmelnytskyi
59,7Середній тотал матчу80,0
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—
—ТБ 76.5100%1/1
—ТМ 76.50%0/1
—ТБ 78.5100%1/1
—ТМ 78.50%0/1
—ТБ 80.50%0/1
—ТМ 80.5100%1/1
—ТБ 82.50%0/1
—ТМ 82.5100%1/1
—ТБ 84.50%0/1
—ТМ 84.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
CSKA KyivKhmelnytskyi
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4344100%Період 1100%1921
5042100%Період 2100%1822
  • • CSKA Kyiv найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 93 (54%).
  • • CSKA Kyiv найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 86.
  • • Khmelnytskyi найбільше забиває у відрізку Період 1: 19 з 37 (51%).
  • • Khmelnytskyi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 22 з 43.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: CSKA Kyiv6 з 6
0%Перемога: Khmelnytskyi0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 69,67 гола за матч.