Dobele Tenax — ASK/MSG 33:18: огляд і статистика матчу

Latvia. Virsliga · 20.03.2021 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Dobele Tenax
Матч завершено33 : 1820.03.2021 13:00
ASK/MSG

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dobele Tenax0%
  • Нічия0%
  • ASK/MSG0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Dobele Tenax 33:18 ASK/MSG, Latvia. Virsliga, 20.03.2021 13:00 (UTC). Перемога — за командою Dobele Tenax.

Dobele Tenax за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. ASK/MSG за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

В історії очних матчів Dobele Tenax і ASK/MSG: зустрічей — 20, перемог Dobele Tenax — 6, перемог ASK/MSG — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 10.11.2019 15:00: ASK/MSG 28:51 Dobele Tenax.

Dobele Tenax — 1-й рядок таблиці (24 оч. за 12 ігор). ASK/MSG — 7-й рядок таблиці (4 оч. за 12 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Dobele Tenax, результати та розклад ASK/MSG, таблиця і результати: Latvia. Virsliga.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dobele Tenax
171633
ASK/MSG
71118

Перебіг матчу

Dobele Tenax +26Найбільший відрив+0 ASK/MSG
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
245 / 392
Очки
147 / 392
Матчі
10.11.2019Матч завершено
ASK/MSG28 : 51Dobele Tenax
08.09.2019Матч завершено
ASK/MSG20 : 41Dobele Tenax
25.11.2018Матч завершено
Dobele Tenax35 : 24ASK/MSG
23.09.2018Матч завершено
ASK/MSG23 : 33Dobele Tenax
26.11.2017Матч завершено
ASK/MSG25 : 41Dobele Tenax
21.10.2017Матч завершено
Dobele Tenax44 : 27ASK/MSG

Попередні матчі: Dobele Tenax

12.12.2020Матч завершено
Dobele Tenax30 : 29Zenit Saint Petersburg
В
11.12.2020Матч завершено
Zenit Saint Petersburg31 : 23Dobele Tenax
П
03.10.2020Матч завершено
Dobele Tenax39 : 19Latvia U20
В
27.09.2020Матч завершено
Latgols18 : 39Dobele Tenax
В
04.09.2020Матч завершено
Dobele Tenax36 : 31Latgols
В
11.03.2020Матч завершено
Dobele Tenax25 : 20Ogre
В

Попередні матчі: ASK/MSG

18.10.2020Матч завершено
Vainode27 : 19ASK/MSG
П
10.10.2020Матч завершено
ASK/MSG17 : 18Jurmalas Sports
П
12.09.2020Матч завершено
Celtnieks LSPA45 : 19ASK/MSG
П
05.12.2019Матч завершено
Jurmalas Sports33 : 21ASK/MSG
П
24.11.2019Матч завершено
ASK/MSG32 : 32Ogre
Н
16.11.2019Матч завершено
Latgols27 : 26ASK/MSG
П

Інформація про матч

Сезон
2020/2021

Найближчі матчі: ASK/MSG

25.02.2023Матч відбудеться
Amber Vilnius16:00ASK/MSG

Latvia. Virsliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dobele Tenax121200438:273+16524
2Celtnieks LSPA121002447:350+9720
3Ogre12516360:371-1111
4Jurmalas Sports12417292:344-529
5Latgols12417344:398-549
6Vainode12318309:372-637
7ASK/MSG12129280:362-824
8Latvia U2000000:000
  • Проход дальше - СинотТип Лига (Плей-офф: 1/2)(Stat)
  • СинотТип Лига (Плей-офф: 1/4)(Stat)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Dobele Tenaxматчів: 4 · 4ASK/MSG
57,3Середній тотал матчу54,3
—ТБ 50.575%3/4
—ТМ 50.525%1/4
—ТБ 52.575%3/4
—ТМ 52.525%1/4
75%3/4ТБ 53.5—
25%1/4ТМ 53.5—
—ТБ 54.525%1/4
—ТМ 54.575%3/4
75%3/4ТБ 55.5—
25%1/4ТМ 55.5—
—ТБ 56.525%1/4
—ТМ 56.575%3/4
75%3/4ТБ 57.5—
25%1/4ТМ 57.5—
—ТБ 58.525%1/4
—ТМ 58.575%3/4
25%1/4ТБ 59.5—
75%3/4ТМ 59.5—
25%1/4ТБ 61.5—
75%3/4ТМ 61.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 4
Dobele TenaxASK/MSG
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5640100%Період 1100%3744
4939100%Період 2100%2943
  • • Dobele Tenax найбільше забиває у відрізку Період 1: 56 з 105 (53%).
  • • Dobele Tenax найбільше пропускає у відрізку Період 1: 40 з 79.
  • • ASK/MSG найбільше забиває у відрізку Період 1: 37 з 66 (56%).
  • • ASK/MSG найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 87.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Dobele Tenax6 з 6
0%Перемога: ASK/MSG0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 65,33 гола за матч.