Donbass — Khmelnytskyi 41:25: огляд і статистика матчу

Ukraine. Superleague · 05.12.2025 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Donbass
Матч завершено41 : 2505.12.2025 13:00
Khmelnytskyi

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Donbass0%
  • Нічия0%
  • Khmelnytskyi0%

Огляд

05.12.2025 13:00 (UTC) у турнірі Ukraine. Superleague зустріч Donbass — Khmelnytskyi закінчилася з рахунком 41:25. Перемога — за командою Donbass.

Donbass за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Khmelnytskyi за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Donbass і Khmelnytskyi: зустрічей — 6, перемог Donbass — 6, перемог Khmelnytskyi — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 22.03.2025 07:00: Donbass 31:20 Khmelnytskyi.

Donbass — 3-й рядок таблиці (61 оч. за 28 ігор). Khmelnytskyi — 6-й рядок таблиці (16 оч. за 28 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Donbass, результати та розклад Khmelnytskyi, Ukraine. Superleague.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Donbass
212041
Khmelnytskyi
101525

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

6 / 6
Перемоги
0 / 6
202 / 356
Очки
154 / 356
Матчі
22.03.2025Матч завершено
Donbass31 : 20Khmelnytskyi
21.03.2025Матч завершено
Donbass36 : 25Khmelnytskyi
25.10.2024Матч завершено
Khmelnytskyi25 : 28Donbass
21.03.2024Матч завершено
Donbass37 : 28Khmelnytskyi
12.12.2023Матч завершено
Donbass34 : 25Khmelnytskyi
05.10.2023Матч завершено
Donbass36 : 31Khmelnytskyi

Попередні матчі: Donbass

22.11.2025Матч завершено
Constanta Zaporozhye21 : 33Donbass
В
21.11.2025Матч завершено
Constanta Zaporozhye27 : 38Donbass
В
08.11.2025Матч завершено
Donbass39 : 23Dinamo Poltava
В
07.11.2025Матч завершено
Donbass30 : 21Dinamo Poltava
В
18.10.2025Матч завершено
Karpaty Uzhgorod28 : 40Donbass
В
17.10.2025Матч завершено
Karpaty Uzhgorod32 : 36Donbass
В

Попередні матчі: Khmelnytskyi

22.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi15 : 49Odessa
П
21.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi25 : 40Odessa
П
08.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi30 : 34CSKA Kyiv
П
07.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 38CSKA Kyiv
П
20.09.2025Матч завершено
Karpaty Uzhgorod33 : 37Khmelnytskyi
В
19.09.2025Матч завершено
Karpaty Uzhgorod28 : 38Khmelnytskyi
В

Інформація про матч

Турнір
Superleague

Найближчі матчі: Donbass

13.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass

Найближчі матчі: Khmelnytskyi

13.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass

Ukraine. Superleague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Motor Zaporozhye2828001220:523+69784
2Odessa2822061096:807+28965
3Donbass282008927:809+11861
4CSKA Kyiv2818010913:897+1654
5Constanta Zaporozhye2810018698:877-17928
6Khmelnytskyi285023693:1011-31816
7Karpaty Uzhgorod285023723:1044-32115
8Dinamo Poltava284024641:943-30213

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТБ 63.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 32.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 32.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Поразки в 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 2, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Donbassматчів: 0 · 1Khmelnytskyi
0,0Середній тотал матчу66,0
—ТБ 62.5100%1/1
—ТМ 62.50%0/1
—ТБ 64.5100%1/1
—ТМ 64.50%0/1
—ТБ 66.50%0/1
—ТМ 66.5100%1/1
—ТБ 68.50%0/1
—ТМ 68.5100%1/1
—ТБ 70.50%0/1
—ТМ 70.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 0 · 1
DonbassKhmelnytskyi
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
00—1–15———
00—16–30———
00—31–45———
00—46–60———
00—61–75———
00—76–90———
00—37–перерва———
00—87–кінець———
  • • Khmelnytskyi найбільше забиває у відрізку Період 2: 22 з 38 (58%).
  • • Khmelnytskyi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 15 з 28.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Donbass6 з 6
0%Перемога: Khmelnytskyi0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,33 гола за матч.