Falk — Sandnes 29:32: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1 · 24.10.2020 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Falk
Матч завершено29 : 3224.10.2020 13:00
Sandnes

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Falk0%
  • Нічия0%
  • Sandnes0%

Огляд

24.10.2020 13:00 (UTC) у турнірі Norway. Division 1 зустріч Falk — Sandnes закінчилася з рахунком 29:32. Перемога — за командою Sandnes.

Falk за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Sandnes за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

В історії очних матчів Falk і Sandnes: зустрічей — 7, перемог Falk — 2, перемог Sandnes — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 05.02.2020 17:00: Sandnes 25:30 Falk.

Falk — 4-й рядок таблиці (15 оч. за 11 ігор). Sandnes — 7-й рядок таблиці (11 оч. за 11 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Falk, результати та розклад Sandnes, таблиця Norway. Division 1.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Falk
101929
Sandnes
171532

Перебіг матчу

Falk +12Найбільший відрив+7 Sandnes
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 7
з них нічиїх: 0

2 / 7
Перемоги
0 / 7
53 / 100
Очки
47 / 100
Матчі
05.02.2020Матч завершено
Sandnes25 : 30Falk
22.09.2019Матч завершено
Falk23 : 22Sandnes

Попередні матчі: Falk

17.10.2020Матч завершено
Notteroy28 : 27Falk
П
10.10.2020Матч завершено
Falk25 : 28Kristiansand Topp
П
19.09.2020Матч завершено
Fold St. Hallvard32 : 32Falk
Н
12.09.2020Матч завершено
Falk30 : 27Viking Tif
В
05.09.2020Матч завершено
Falk31 : 24Herulf Moss
В
30.08.2020Матч завершено
Falk23 : 25OIF Arendal
П

Попередні матчі: Sandnes

21.10.2020Матч завершено
Sandnes29 : 24Charlottenlund
В
30.09.2020Матч завершено
Herulf Moss26 : 24Sandnes
П
20.09.2020Матч завершено
Sandnes28 : 34Notteroy
П
23.08.2020Матч завершено
Sandnes28 : 32Ryger Stavanger
П
19.08.2020Матч завершено
Nærbo IL29 : 31Sandnes
Н
11.03.2020Матч завершено
Sandnes29 : 26Lillestrom
В

Інформація про матч

Турнір
Division 1
Сезон
2020/2021

Найближчі матчі: Sandnes

28.02.2026Матч відбудеться
Baekkelaget16:15Sandnes

Norway. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kristiansand Topp111003356:282+7418
2Follo111112373:304+6917
3Notteroy111103334:322+1216
4Falk11815333:307+2615
5Viking Tif11806339:320+1914
6Fold St. Hallvard11815334:328+613
7Sandnes11616330:323+711
8IF Stavanger11516314:332-189
9Charlottenlund11409312:335-238
10Herulf Moss114110278:322-447
11Vikhammer113010302:371-694
12Oslostudentenes IK110013304:363-590
  • Promotion - Norway Championship
  • Promotion - Norway Championship (Promotion)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТБ 54.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 26.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 28.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Falkматчів: 3 · 0Sandnes
55,0Середній тотал матчу0,0
100%3/3ТБ 51.5—
0%0/3ТМ 51.5—
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
0%0/3ТБ 57.5—
100%3/3ТМ 57.5—
0%0/3ТБ 59.5—
100%3/3ТМ 59.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 0
FalkSandnes
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3934100%Період 1———
4745100%Період 2———
  • • Falk найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 86 (55%).
  • • Falk найбільше пропускає у відрізку Період 2: 45 з 79.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.