Fivers — Bregenz 40:35: огляд і статистика матчу

Austria. HLA · 13.09.2025 18:20 · Матч завершено

Порівняти команди
Fivers
Матч завершено40 : 3513.09.2025 18:20
Bregenz

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fivers0%
  • Нічия0%
  • Bregenz0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Fivers 40:35 Bregenz, Austria. HLA, 13.09.2025 18:20 (UTC). Перемога — за командою Fivers.

Fivers за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 3, поразки — 2. Bregenz за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.

В історії очних матчів Fivers і Bregenz: зустрічей — 20, перемог Fivers — 3, перемог Bregenz — 1, нічиїх — 2. Остання зустріч 05.04.2025 13:20: Bregenz 33:33 Fivers.

Fivers — 7-й рядок таблиці (21 оч. за 22 ігор). Bregenz — 10-й рядок таблиці (20 оч. за 22 ігор).

Статистика та результати: статистика Fivers, статистика Bregenz, Austria. HLA.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fivers
261440
Bregenz
161935

Перебіг матчу

Fivers +11Найбільший відрив+0 Bregenz
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 2

3 / 20
Перемоги
1 / 20
186 / 367
Очки
181 / 367
Матчі
05.04.2025Матч завершено
Bregenz33 : 33Fivers
16.11.2024Матч завершено
Fivers32 : 32Bregenz
06.02.2024Матч завершено
Fivers34 : 28Bregenz
23.09.2023Матч завершено
Bregenz33 : 26Fivers
19.02.2023Матч завершено
Fivers33 : 30Bregenz
01.10.2022Матч завершено
Bregenz25 : 28Fivers

Попередні матчі: Fivers

06.09.2025Матч завершено
HSG Graz32 : 31Fivers
П
20.05.2025Матч завершено
Fivers51 : 52Alpla Hard
Н
17.05.2025Матч завершено
Alpla Hard40 : 38Fivers
Н
03.05.2025Матч завершено
Fivers39 : 36ULZ Sparkasse Schwaz
Н
30.04.2025Матч завершено
ULZ Sparkasse Schwaz31 : 29Fivers
П
26.04.2025Матч завершено
Fivers34 : 26ULZ Sparkasse Schwaz
В

Попередні матчі: Bregenz

03.09.2025Матч завершено
Bregenz35 : 34JAGS Voslau
В
19.08.2025Матч завершено
Erlangen35 : 26Bregenz
П
30.04.2025Матч завершено
Bregenz29 : 30Alpla Hard
П
26.04.2025Матч завершено
Alpla Hard24 : 23Bregenz
П
12.04.2025Матч завершено
Alpla Hard38 : 37Bregenz
П
05.04.2025Матч завершено
Bregenz33 : 33Fivers
Н

Інформація про матч

Турнір
Austria. HLA
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Fivers

14.11.2026Матч відбудеться
Ferlach18:00Fivers

Найближчі матчі: Bregenz

11.11.2026Матч відбудеться
Bregenz18:00Krems

Austria. HLA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1JAGS Voslau221336661:609+5229
2Alpla Hard221237682:656+2627
3Linz221129667:626+4124
4Ferlach221129634:645-1124
5Krems221039646:645+123
6BT-Fuchse Style your Smile2210210659:664-522
7Fivers2210111686:683+321
8HSG Xentis Lipizzanerheimat22859592:605-1321
9ULZ Sparkasse Schwaz229211675:692-1720
10Bregenz228410685:705-2020
11HSG Graz227411663:679-1618
12UHC Hollabrunn226313674:715-4115
  • Promotion - Austria. HLA (Play-off: Round of 8)
  • Austria. HLA (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 40.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 40.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Fiversматчів: 3 · 3Bregenz
79,3Середній тотал матчу61,0
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3
33%1/3ТБ 75.5—
67%2/3ТМ 75.5—
33%1/3ТБ 77.5—
67%2/3ТМ 77.5—
33%1/3ТБ 79.5—
67%2/3ТМ 79.5—
33%1/3ТБ 81.5—
67%2/3ТМ 81.5—
33%1/3ТБ 83.5—
67%2/3ТМ 83.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
FiversBregenz
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5046100%Період 1100%4549
5248100%Період 2100%4148
1512100%Період 3———
78100%Період 4———
  • • Fivers найбільше забиває у відрізку Період 2: 52 з 124 (42%).
  • • Fivers найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 114.
  • • Bregenz найбільше забиває у відрізку Період 1: 45 з 86 (52%).
  • • Bregenz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 97.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Fivers3 з 6
17%Перемога: Bregenz1 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0