Fivers — Ferlach 25:23: огляд і статистика матчу

Austria. HLA - Play-off · 06.05.2023 18:20 · Матч завершено

Порівняти команди
Fivers
Матч завершено25 : 2306.05.2023 18:201st leg
Ferlach

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fivers0%
  • Нічия0%
  • Ferlach0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Fivers 25:23 Ferlach, Austria. HLA - Play-off, 06.05.2023 18:20 (UTC). Переможець матчу — Fivers. Голи: Max Riede 1', Patrik Leban 4', Adrian Milicevic 5', Thomas Seidl 6', Thomas Seidl 9', Matthias Rath 9', Eric Dambock 11', Patrik Leban 12', Eric Dambock 14', Patrik Leban 16', Leander Krobath 17', Adrian Milicevic 18', Marc Andre Haunold 19', Marin Martinovic 20', Philipp Gangel 21', Patrik Leban 25', Leander Brenneis 27', Hari Pavlov 28', Adrian Milicevic 28', Hari Pavlov 29', Eric Dambock 32', Jure Kocbek 33', Eric Dambock 35', Eric Dambock 37', Marc Andre Haunold 40', Mladan Jovanovic 41', Vincent Schweiger 41', Jure Kocbek 42', Marc Andre Haunold 43', Matthias Rath 46', Florian Ploner 46', Mladan Jovanovic 48', Jan David 48', Marin Martinovic 49', Markus Kolar 50', Jure Kocbek 52', Jakob Nigg 53', Mladan Jovanovic 54', Vincent Schweiger 55', Jakob Nigg 56', Marc Andre Haunold 57', Jure Kocbek 59', Marin Martinovic 59', Eric Dambock 60'.

Форма Fivers в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Ferlach в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Fivers — 5, перемоги Ferlach — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 18.03.2023 17:00: Fivers 33:28 Ferlach.

Ще на сайті: Fivers, Ferlach, Austria. HLA - Play-off.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fivers
101525
Ferlach
121123

Події матчу

Склади

Перебіг матчу

Fivers +2Найбільший відрив+3 Ferlach
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
193 / 361
Очки
168 / 361
Матчі
18.03.2023Матч завершено
Fivers33 : 28Ferlach
28.01.2023Матч завершено
Fivers32 : 27Ferlach
04.11.2022Матч завершено
Ferlach27 : 23Fivers
01.04.2022Матч завершено
Ferlach32 : 36Fivers
13.11.2021Матч завершено
Fivers36 : 25Ferlach
07.04.2021Матч завершено
Ferlach29 : 33Fivers

Попередні матчі: Fivers

21.04.2023Матч завершено
BT-Fuchse Style your Smile28 : 27Fivers
П
15.04.2023Матч завершено
West Wien29 : 33Fivers
В
07.04.2023Матч завершено
Fivers24 : 23Alpla Hard
В
25.03.2023Матч завершено
ULZ Sparkasse Schwaz28 : 30Fivers
В
18.03.2023Матч завершено
Fivers33 : 28Ferlach
В
04.03.2023Матч завершено
Krems35 : 38Fivers
В

Попередні матчі: Ferlach

14.04.2023Матч завершено
ULZ Sparkasse Schwaz30 : 21Ferlach
П
08.04.2023Матч завершено
Ferlach37 : 34Linz
В
25.03.2023Матч завершено
Ferlach25 : 28JAGS Voslau
П
18.03.2023Матч завершено
Fivers33 : 28Ferlach
П
25.02.2023Матч завершено
Ferlach28 : 30Bregenz
П
17.02.2023Матч завершено
Ferlach27 : 31Krems
П

Інформація про матч

Турнір
Austria. HLA
Сезон
2022/2023

Austria. HLA - Play-off

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТМ 62.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 54.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 25.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Fiversматчів: 2 · 2Ferlach
54,0Середній тотал матчу56,0
50%1/2ТБ 50.5—
50%1/2ТМ 50.5—
50%1/2ТБ 52.550%1/2
50%1/2ТМ 52.550%1/2
50%1/2ТБ 54.550%1/2
50%1/2ТМ 54.550%1/2
50%1/2ТБ 56.550%1/2
50%1/2ТМ 56.550%1/2
50%1/2ТБ 58.550%1/2
50%1/2ТМ 58.550%1/2
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
FiversFerlach
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3525100%Період 1100%2535
2226100%Період 2100%2428
  • • Fivers найбільше забиває у відрізку Період 1: 35 з 57 (61%).
  • • Fivers найбільше пропускає у відрізку Період 2: 26 з 51.
  • • Ferlach найбільше забиває у відрізку Період 1: 25 з 49 (51%).
  • • Ferlach найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 63.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Fivers5 з 6
17%Перемога: Ferlach1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 2