Kosice — Slovan Modra 38:35: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga · 12.02.2023 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kosice
Матч завершено38 : 3512.02.2023 15:00
Slovan Modra

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kosice0%
  • Нічия0%
  • Slovan Modra0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Kosice 38:35 Slovan Modra, Slovakia. Extraliga, 12.02.2023 15:00 (UTC). Перемога — за командою Kosice.

Kosice за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Slovan Modra за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Kosice і Slovan Modra: зустрічей — 17, перемог Kosice — 6, перемог Slovan Modra — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 29.10.2022 16:00: Slovan Modra 33:37 Kosice.

Kosice — 5-й рядок таблиці (22 оч. за 20 ігор). Slovan Modra — 10-й рядок таблиці (9 оч. за 20 ігор).

Пов'язані сторінки: Kosice, Slovan Modra, таблиця Slovakia. Extraliga.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kosice
172138
Slovan Modra
191635

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 17
з них нічиїх: 0

6 / 17
Перемоги
0 / 17
187 / 351
Очки
164 / 351
Матчі
29.10.2022Матч завершено
Slovan Modra33 : 37Kosice
30.03.2022Матч завершено
Slovan Modra30 : 32Kosice
26.03.2022Матч завершено
Kosice29 : 25Slovan Modra
18.12.2021Матч завершено
Kosice27 : 26Slovan Modra
06.10.2021Матч завершено
Slovan Modra23 : 31Kosice
19.02.2021Матч завершено
Slovan Modra27 : 31Kosice

Попередні матчі: Kosice

05.02.2023Матч завершено
Kosice42 : 26Bojnice
В
28.01.2023Матч завершено
Zahoraci33 : 30Kosice
П
25.01.2023Матч завершено
Povazska Bystrica38 : 24Kosice
П
17.12.2022Матч завершено
Kosice21 : 24Start Nove Zamky
П
14.12.2022Матч завершено
SCP Bratislava28 : 29Kosice
В
10.12.2022Матч завершено
Kosice29 : 28MHaK Martin
В

Попередні матчі: Slovan Modra

03.02.2023Матч завершено
Slovan Modra29 : 31Sporta Hlohovec
П
28.01.2023Матч завершено
Bojnice35 : 25Slovan Modra
П
25.01.2023Матч завершено
Slovan Modra31 : 37Tatran Presov
П
17.12.2022Матч завершено
Slovan Modra26 : 41Tatran Presov
П
14.12.2022Матч завершено
Zahoraci28 : 34Slovan Modra
В
02.12.2022Матч завершено
Start Nove Zamky35 : 31Slovan Modra
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Kosice

04.03.2023Матч відбудеться
HKM Sala17:00Kosice

Slovakia. Extraliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Povazska Bystrica201901692:510+18238
2Tatran Presov201802730:529+20136
3Bojnice201136598:601-325
4Start Nove Zamky201217587:552+3525
5Kosice201109639:610+2922
6Sporta Hlohovec209110600:634-3419
7Agro Topolcany207211600:630-3016
8SCP Bratislava207211506:513-716
9Zahoraci204214571:645-7410
10Slovan Modra204115538:659-1219
11MHaK Martin201217527:705-1784
12HKM Sala00000:000
  • Promotion - Higher League (Play-off)
  • Higher League (9th-11th Places)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТБ 59.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Kosiceматчів: 3 · 3Slovan Modra
56,7Середній тотал матчу62,7
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5100%3/3
67%2/3ТМ 58.50%0/3
33%1/3ТБ 60.567%2/3
67%2/3ТМ 60.533%1/3
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
—ТБ 66.50%0/3
—ТМ 66.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
KosiceSlovan Modra
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4739100%Період 1100%4549
4539100%Період 2100%4549
  • • Kosice найбільше забиває у відрізку Період 1: 47 з 92 (51%).
  • • Kosice найбільше пропускає у відрізку Період 1: 39 з 78.
  • • Slovan Modra найбільше забиває у відрізку Період 1: 45 з 90 (50%).
  • • Slovan Modra найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 98.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Kosice6 з 6
0%Перемога: Slovan Modra0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,5 гола за матч.