Linz — Ferlach 34:25: огляд і статистика матчу

Austria. HLA · 15.04.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Linz
Матч завершено34 : 2515.04.2026 17:30
Ferlach

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Linz0%
  • Нічия0%
  • Ferlach0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Linz 34:25 Ferlach, Austria. HLA, 15.04.2026 17:30 (UTC). Переможець матчу — Linz.

Форма Linz в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Ferlach в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Linz — 2, перемоги Ferlach — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 22.11.2025 18:00: Ferlach 29:28 Linz.

Linz: 3-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 22. Ferlach: 4-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 22.

Ще на сайті: Linz, Ferlach, Austria. HLA.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Linz
161834
Ferlach
131225

Перебіг матчу

Linz +10Найбільший відрив+0 Ferlach
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
182 / 368
Очки
186 / 368
Матчі
22.11.2025Матч завершено
Ferlach29 : 28Linz
08.03.2025Матч завершено
Ferlach27 : 26Linz
26.10.2024Матч завершено
Linz35 : 34Ferlach
27.02.2024Матч завершено
Linz29 : 31Ferlach
11.10.2023Матч завершено
Ferlach28 : 30Linz
08.04.2023Матч завершено
Ferlach37 : 34Linz

Попередні матчі: Linz

10.04.2026Матч завершено
Alpla Hard26 : 24Linz
П
28.03.2026Матч завершено
Linz27 : 31BT-Fuchse Style your Smile
П
14.03.2026Матч завершено
HSG Xentis Lipizzanerheimat19 : 25Linz
В
07.03.2026Матч завершено
Linz33 : 26UHC Hollabrunn
В
04.03.2026Матч завершено
Linz32 : 33Fivers
П
28.02.2026Матч завершено
JAGS Voslau34 : 30Linz
П

Попередні матчі: Ferlach

11.04.2026Матч завершено
Ferlach33 : 31Fivers
В
28.03.2026Матч завершено
JAGS Voslau29 : 21Ferlach
П
14.03.2026Матч завершено
Ferlach26 : 25Bregenz
В
07.03.2026Матч завершено
HSG Graz32 : 29Ferlach
П
04.03.2026Матч завершено
Ferlach29 : 31ULZ Sparkasse Schwaz
П
28.02.2026Матч завершено
Krems33 : 23Ferlach
П

Інформація про матч

Турнір
Austria. HLA

Найближчі матчі: Linz

10.11.2026Матч відбудеться
Linz18:30JAGS Voslau

Austria. HLA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1JAGS Voslau221336661:609+5229
2Alpla Hard221237682:656+2627
3Linz221129667:626+4124
4Ferlach221129634:645-1124
5Krems221039646:645+123
6BT-Fuchse Style your Smile2210210659:664-522
7Fivers2210111686:683+321
8HSG Xentis Lipizzanerheimat22859592:605-1321
9ULZ Sparkasse Schwaz229211675:692-1720
10Bregenz228410685:705-2020
11HSG Graz227411663:679-1618
12UHC Hollabrunn226313674:715-4115
  • Promotion - Austria. HLA (Play-off: Round of 8)
  • Austria. HLA (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 25.5 у 6 з 7 матчів86%
  • ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 56.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Забивала більше 25.5 у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Linzматчів: 4 · 3Ferlach
62,5Середній тотал матчу55,7
—ТБ 51.567%2/3
—ТМ 51.533%1/3
—ТБ 53.567%2/3
—ТМ 53.533%1/3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
75%3/4ТБ 58.5—
25%1/4ТМ 58.5—
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
50%2/4ТБ 60.5—
50%2/4ТМ 60.5—
50%2/4ТБ 62.5—
50%2/4ТМ 62.5—
50%2/4ТБ 64.5—
50%2/4ТМ 64.5—
25%1/4ТБ 66.5—
75%3/4ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
LinzFerlach
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6760100%Період 1100%3144
6063100%Період 2100%4250
  • • Linz найбільше забиває у відрізку Період 1: 67 з 127 (53%).
  • • Linz найбільше пропускає у відрізку Період 2: 63 з 123.
  • • Ferlach найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 73 (58%).
  • • Ferlach найбільше пропускає у відрізку Період 2: 50 з 94.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Linz2 з 6
67%Перемога: Ferlach4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0