Minaur Baia Mare — CSM Fagaras 33:25: огляд і статистика матчу

Romania. National League · 29.09.2024 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Minaur Baia Mare
Матч завершено33 : 2529.09.2024 15:00
CSM Fagaras

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Minaur Baia Mare0%
  • Нічия0%
  • CSM Fagaras0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Minaur Baia Mare 33:25 CSM Fagaras, Romania. National League, 29.09.2024 15:00 (UTC). Переможець матчу — Minaur Baia Mare.

Форма Minaur Baia Mare в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма CSM Fagaras в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Minaur Baia Mare — 6, перемоги CSM Fagaras — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 25.05.2021 12:50: Minaur Baia Mare 24:23 CSM Fagaras.

Minaur Baia Mare: 4-е місце в таблиці, очки — 55, зіграно матчів — 26. CSM Fagaras: 14-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: результати та розклад Minaur Baia Mare, результати та розклад CSM Fagaras, таблиця і результати: Romania. National League.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Minaur Baia Mare
141933
CSM Fagaras
111425

Перебіг матчу

Minaur Baia Mare +10Найбільший відрив+0 CSM Fagaras
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

6 / 11
Перемоги
0 / 11
155 / 294
Очки
139 / 294
Матчі
25.05.2021Матч завершено
Minaur Baia Mare24 : 23CSM Fagaras
21.04.2021Матч завершено
CSM Fagaras23 : 28Minaur Baia Mare
04.12.2020Матч завершено
Minaur Baia Mare31 : 25CSM Fagaras
12.03.2020Матч завершено
CSM Fagaras20 : 22Minaur Baia Mare
14.11.2019Матч завершено
Minaur Baia Mare28 : 27CSM Fagaras
16.05.2019Матч завершено
Minaur Baia Mare22 : 21CSM Fagaras

Попередні матчі: Minaur Baia Mare

25.09.2024Матч завершено
CSM Bucuresti31 : 28Minaur Baia Mare
П
14.09.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare27 : 26Steaua Bucharest
В
09.09.2024Матч завершено
Odorheiu Secuiesc25 : 27Minaur Baia Mare
В
31.08.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare31 : 29CSM Bacau
В
25.08.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare29 : 37Dinamo Bucharest
П
24.08.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare29 : 28Potaissa Turda
В

Попередні матчі: CSM Fagaras

22.09.2024Матч завершено
CSM Fagaras27 : 35Potaissa Turda
П
14.09.2024Матч завершено
CSU Suceava38 : 29CSM Fagaras
П
07.09.2024Матч завершено
CSM Fagaras25 : 26Vaslui
П
31.08.2024Матч завершено
CSM Fagaras22 : 29Buzau
П
02.06.2024Матч завершено
CSM Oradea36 : 29CSM Fagaras
П
01.06.2024Матч завершено
Vaslui25 : 24CSM Fagaras
П

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2024/2025

Romania. National League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Bucharest262312881:692+18970
2Potaissa Turda262114837:765+7264
3Buzau261916796:751+4558
4Minaur Baia Mare261745808:736+7255
5CSM Constanta2614210776:733+4342
6CSM Bucuresti2613211701:687+1441
7CSU Suceava2613211853:844+941
8CSM Bacau2611114764:767-334
9Vaslui269314703:770-6730
10Odorheiu Secuiesc267415722:774-5225
11SCM Politehnica Timisoara267415719:751-3225
12CSM Focsani 2007266515703:768-6523
13Steaua Bucharest265417796:875-7919
14CSM Fagaras260026654:800-1460
  • Higher League (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 24.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Minaur Baia Mareматчів: 4 · 3CSM Fagaras
59,0Середній тотал матчу60,3
75%3/4ТБ 55.5—
25%1/4ТМ 55.5—
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
50%2/4ТБ 57.5—
50%2/4ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
50%2/4ТБ 59.5—
50%2/4ТМ 59.5—
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
25%1/4ТБ 61.5—
75%3/4ТМ 61.5—
—ТБ 62.567%2/3
—ТМ 62.533%1/3
25%1/4ТБ 63.5—
75%3/4ТМ 63.5—
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Minaur Baia MareCSM Fagaras
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5759100%Період 1100%3442
5961100%Період 2100%4857
  • • Minaur Baia Mare найбільше забиває у відрізку Період 2: 59 з 116 (51%).
  • • Minaur Baia Mare найбільше пропускає у відрізку Період 2: 61 з 120.
  • • CSM Fagaras найбільше забиває у відрізку Період 2: 48 з 82 (59%).
  • • CSM Fagaras найбільше пропускає у відрізку Період 2: 57 з 99.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Minaur Baia Mare6 з 6
0%Перемога: CSM Fagaras0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 49 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0