Odder — Grindsted GIF 19:30: огляд і статистика матчу

Denmark. Division 1 · 23.03.2024 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Odder
Матч завершено19 : 3023.03.2024 14:00
Grindsted GIF

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Odder0%
  • Нічия0%
  • Grindsted GIF0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Odder 19:30 Grindsted GIF, Denmark. Division 1, 23.03.2024 14:00 (UTC). Переможець матчу — Grindsted GIF.

Форма Odder в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Grindsted GIF в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Odder — 1, перемоги Grindsted GIF — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 26.11.2023 15:00: Grindsted GIF 35:26 Odder.

Odder: 10-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 26. Grindsted GIF: 1-е місце в таблиці, очки — 43, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: Odder, Grindsted GIF, Denmark. Division 1.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Odder
11819
Grindsted GIF
131730

Перебіг матчу

Odder +3Найбільший відрив+11 Grindsted GIF
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 1

1 / 5
Перемоги
3 / 5
132 / 287
Очки
155 / 287
Матчі
26.11.2023Матч завершено
Grindsted GIF35 : 26Odder
10.12.2022Матч завершено
Grindsted GIF31 : 31Odder
04.09.2022Матч завершено
Odder28 : 26Grindsted GIF
20.02.2022Матч завершено
Grindsted GIF29 : 21Odder
16.10.2021Матч завершено
Odder26 : 34Grindsted GIF

Попередні матчі: Odder

09.03.2024Матч завершено
Odense35 : 29Odder
П
02.03.2024Матч завершено
Odder31 : 28Vendsyssel
В
23.02.2024Матч завершено
Aarhus24 : 26Odder
В
15.02.2024Матч завершено
Odder35 : 32Skovbakken
В
10.02.2024Матч завершено
HOJ31 : 29Odder
П
03.02.2024Матч завершено
Odder22 : 30Sydhavsoerne
П

Попередні матчі: Grindsted GIF

10.03.2024Матч завершено
Grindsted GIF29 : 29Skive FH
Н
06.03.2024Матч завершено
Grindsted GIF27 : 24Sydhavsoerne
В
02.03.2024Матч завершено
Grindsted GIF37 : 22Koge
В
24.02.2024Матч завершено
Odense21 : 39Grindsted GIF
В
18.02.2024Матч завершено
Grindsted GIF36 : 17Vendsyssel
В
14.02.2024Матч завершено
HOJ29 : 25Grindsted GIF
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1

Найближчі матчі: Odder

15.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Norddjurs
21.11.2026Матч відбудеться
Grindsted GIF13:30Odder
29.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Stoholm

Найближчі матчі: Grindsted GIF

21.11.2026Матч відбудеться
Grindsted GIF13:30Odder

Denmark. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Grindsted GIF262033776:628+14843
2Midtjylland262024776:666+11042
3Skive FH261826823:718+10538
4HOJ261745812:728+8438
5Sydhavsoerne261817759:698+6137
6Aarhus261628749:693+5634
7TM Tonder261529766:722+4432
8Frederiksberg IF2610214741:754-1322
9Raekker Molle269215714:745-3120
10Odder268117699:775-7617
11Odense266317785:889-10415
12Vendsyssel264220678:802-12410
13Skovbakken264220750:861-11110
14Koge263023661:810-1496
  • Promotion - Denmark Championship
  • Promotion - Denmark Championship (Relegation. Play-offs)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 2

Ринки за останніми матчами

Odderматчів: 3 · 1Grindsted GIF
59,3Середній тотал матчу54,0
—ТБ 50.5100%1/1
—ТМ 50.50%0/1
—ТБ 52.5100%1/1
—ТМ 52.50%0/1
—ТБ 54.50%0/1
—ТМ 54.5100%1/1
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
—ТБ 56.50%0/1
—ТМ 56.5100%1/1
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.50%0/1
—ТМ 58.5100%1/1
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
OdderGrindsted GIF
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4338100%Період 1100%1515
4552100%Період 2100%1014
  • • Odder найбільше забиває у відрізку Період 2: 45 з 88 (51%).
  • • Odder найбільше пропускає у відрізку Період 2: 52 з 90.
  • • Grindsted GIF найбільше забиває у відрізку Період 1: 15 з 25 (60%).
  • • Grindsted GIF найбільше пропускає у відрізку Період 1: 15 з 29.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
20%Перемога: Odder1 з 5
60%Перемога: Grindsted GIF3 з 5
20%Нічия1 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 57,4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 1