Odder — Koge 33:27: огляд і статистика матчу

Denmark. Division 1 · 02.09.2023 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Odder
Матч завершено33 : 2702.09.2023 13:00
Koge

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Odder0%
  • Нічия0%
  • Koge0%

Огляд

Матч Odder — Koge (Denmark. Division 1, 02.09.2023 13:00 UTC) завершився з рахунком 33:27. Переможець матчу — Odder.

Форма Odder в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Koge в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 4, перемоги Odder — 4, перемоги Koge — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 13.01.2019 14:00: Koge 26:29 Odder.

Odder: 10-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 26. Koge: 14-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика Odder, статистика Koge, Denmark. Division 1.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Odder
161733
Koge
131427

Перебіг матчу

Odder +8Найбільший відрив+2 Koge
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

4 / 4
Перемоги
0 / 4
116 / 214
Очки
98 / 214
Матчі
13.01.2019Матч завершено
Koge26 : 29Odder
08.09.2018Матч завершено
Odder27 : 24Koge
26.03.2016Матч завершено
Odder28 : 22Koge
05.12.2015Матч завершено
Koge26 : 32Odder

Попередні матчі: Odder

08.04.2023Матч завершено
Odder27 : 23Raekker Molle
В
01.04.2023Матч завершено
Frederiksberg IF37 : 26Odder
П
25.03.2023Матч завершено
Odder35 : 23Roskilde
В
17.03.2023Матч завершено
Skovbakken35 : 29Odder
П
05.03.2023Матч завершено
Odder31 : 33Skive FH
П
26.02.2023Матч завершено
TM Tonder27 : 17Odder
П

Попередні матчі: Koge

06.04.2019Матч завершено
Fredericia33 : 18Koge
П
30.03.2019Матч завершено
Koge27 : 38Otterup
П
23.03.2019Матч завершено
Randers22 : 18Koge
П
16.03.2019Матч завершено
Koge26 : 35Aarhus
П
09.03.2019Матч завершено
Stoholm34 : 27Koge
П
01.03.2019Матч завершено
Ajax Kobenhavn30 : 27Koge
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1

Найближчі матчі: Odder

15.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Norddjurs
21.11.2026Матч відбудеться
Grindsted GIF13:30Odder
29.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Stoholm

Найближчі матчі: Koge

15.11.2026Матч відбудеться
Koge15:00Vendsyssel
29.11.2026Матч відбудеться
Koge13:00Grindsted GIF

Denmark. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Grindsted GIF262033776:628+14843
2Midtjylland262024776:666+11042
3Skive FH261826823:718+10538
4HOJ261745812:728+8438
5Sydhavsoerne261817759:698+6137
6Aarhus261628749:693+5634
7TM Tonder261529766:722+4432
8Frederiksberg IF2610214741:754-1322
9Raekker Molle269215714:745-3120
10Odder268117699:775-7617
11Odense266317785:889-10415
12Vendsyssel264220678:802-12410
13Skovbakken264220750:861-11110
14Koge263023661:810-1496
  • Promotion - Denmark Championship
  • Promotion - Denmark Championship (Relegation. Play-offs)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТБ 57.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 31.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Odderматчів: 3 · 2Koge
57,3Середній тотал матчу50,5
—ТБ 46.550%1/2
—ТМ 46.550%1/2
—ТБ 48.550%1/2
—ТМ 48.550%1/2
—ТБ 50.550%1/2
—ТМ 50.550%1/2
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
OdderKoge
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4643100%Період 1100%2528
4736100%Період 2100%2028
  • • Odder найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 93 (51%).
  • • Odder найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 79.
  • • Koge найбільше забиває у відрізку Період 1: 25 з 45 (56%).
  • • Koge найбільше пропускає у відрізку Період 1: 28 з 56.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
100%Перемога: Odder4 з 4
0%Перемога: Koge0 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 53,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 2