PLER — Csurgoi 33:26: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 18.05.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
PLER
Матч завершено33 : 2618.05.2024 16:00
Csurgoi

Хто переможе?

Голосів: 0
  • PLER0%
  • Нічия0%
  • Csurgoi0%

Огляд

Підсумковий рахунок: PLER 33:26 Csurgoi, Hungary Championship, 18.05.2024 16:00 (UTC). Перемога — за командою PLER.

PLER за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Csurgoi за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

В історії очних матчів PLER і Csurgoi: зустрічей — 20, перемог PLER — 1, перемог Csurgoi — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 09.12.2023 17:00: Csurgoi 35:30 PLER.

PLER — 11-й рядок таблиці (18 оч. за 26 ігор). Csurgoi — 5-й рядок таблиці (27 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: PLER, Csurgoi, Hungary Championship.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
PLER
191433
Csurgoi
141226

Перебіг матчу

PLER +8Найбільший відрив+0 Csurgoi
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
141 / 310
Очки
169 / 310
Матчі
09.12.2023Матч завершено
Csurgoi35 : 30PLER
11.12.2019Матч завершено
PLER22 : 31Csurgoi
18.11.2015Матч завершено
Csurgoi22 : 26PLER
02.09.2015Матч завершено
PLER23 : 25Csurgoi
10.12.2014Матч завершено
Csurgoi29 : 19PLER
26.09.2014Матч завершено
PLER21 : 27Csurgoi

Попередні матчі: PLER

15.05.2024Матч завершено
Balatonfuredi30 : 28PLER
П
04.05.2024Матч завершено
PLER35 : 28Veszpremi KKFT
В
27.04.2024Матч завершено
Komloi25 : 26PLER
В
17.04.2024Матч завершено
PLER24 : 32FTC
П
06.04.2024Матч завершено
Pick Szeged38 : 28PLER
П
29.03.2024Матч завершено
PLER29 : 28Budakalasz KZRT
В

Попередні матчі: Csurgoi

15.05.2024Матч завершено
Csurgoi27 : 27Tatabanya
Н
04.05.2024Матч завершено
Csurgoi27 : 25B. Braun Gyongyos
В
27.04.2024Матч завершено
Balatonfuredi25 : 22Csurgoi
П
20.04.2024Матч завершено
Csurgoi29 : 26Veszpremi KKFT
В
06.04.2024Матч завершено
Komloi23 : 24Csurgoi
В
03.04.2024Матч завершено
Csurgoi29 : 30FTC
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: PLER

06.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00SBS Eger-Eszterhazy

Played with special rules

29.11.2026Матч відбудеться
Pick Szeged17:00PLER

Найближчі матчі: Csurgoi

18.10.2025Матч відбудеться
Pick Szeged17:15Csurgoi
06.11.2026Матч відбудеться
DEAC17:30Csurgoi

Played with special rules

13.11.2026Матч відбудеться
Gyori ETO-UNI FKC17:00Csurgoi
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001063:711+35252
2Pick Szeged262303960:760+20046
3Tatabanya261637804:745+5935
4FTC261448830:789+4132
5Csurgoi2612311730:750-2027
6B. Braun Gyongyos2612311773:792-1927
7Budakalasz KZRT2611312742:768-2625
8Balatonfuredi2611114686:727-4123
9Dabas VSE KC2611114736:776-4023
10SBS Eger-Eszterhazy268216675:799-12418
11PLER268216714:791-7718
12Komloi268117691:765-7417
13NEKA267316700:776-7617
14Veszpremi KKFT262024716:871-1554
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Promotion
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 22.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

PLERматчів: 3 · 2Csurgoi
58,7Середній тотал матчу47,0
—ТБ 43.5100%2/2
—ТМ 43.50%0/2
—ТБ 45.5100%2/2
—ТМ 45.50%0/2
—ТБ 47.50%0/2
—ТМ 47.5100%2/2
—ТБ 49.50%0/2
—ТМ 49.5100%2/2
—ТБ 51.50%0/2
—ТМ 51.5100%2/2
100%3/3ТБ 54.5—
0%0/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
PLERCsurgoi
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4948100%Період 1100%2320
3940100%Період 2100%2328
  • • PLER найбільше забиває у відрізку Період 1: 49 з 88 (56%).
  • • PLER найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 88.
  • • Csurgoi найбільше забиває у відрізку Період 1: 23 з 46 (50%).
  • • Csurgoi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 28 з 48.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: PLER1 з 6
83%Перемога: Csurgoi5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 51,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0