PLER — Veszprem 23:36: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 17.02.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
PLER
Матч завершено23 : 3617.02.2024 17:00
Veszprem

Хто переможе?

Голосів: 0
  • PLER0%
  • Нічия0%
  • Veszprem0%

Огляд

17.02.2024 17:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship зустріч PLER — Veszprem закінчилася з рахунком 23:36. Перемога — за командою Veszprem.

PLER за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Veszprem за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів PLER і Veszprem: зустрічей — 14, перемог PLER — 0, перемог Veszprem — 6, нічиїх — 0. Остання зустріч 16.09.2023 16:00: Veszprem 37:21 PLER.

PLER — 11-й рядок таблиці (18 оч. за 26 ігор). Veszprem — 1-й рядок таблиці (52 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: PLER, Veszprem, таблиця Hungary Championship.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
PLER
111223
Veszprem
201636

Перебіг матчу

PLER +0Найбільший відрив+15 Veszprem
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 14
з них нічиїх: 0

0 / 14
Перемоги
6 / 14
145 / 359
Очки
214 / 359
Матчі
16.09.2023Матч завершено
Veszprem37 : 21PLER
05.03.2014Матч завершено
Veszprem41 : 28PLER
12.10.2013Матч завершено
PLER23 : 33Veszprem
19.12.2012Матч завершено
PLER23 : 36Veszprem
05.09.2012Матч завершено
Veszprem36 : 23PLER
10.03.2012Матч завершено
PLER27 : 31Veszprem

Попередні матчі: PLER

10.02.2024Матч завершено
PLER29 : 29B. Braun Gyongyos
Н
04.02.2024Матч завершено
Tatabanya40 : 26PLER
П
09.12.2023Матч завершено
Csurgoi35 : 30PLER
П
05.12.2023Матч завершено
Bekesi FKC31 : 36PLER
В
02.12.2023Матч завершено
PLER31 : 28Balatonfuredi
В
25.11.2023Матч завершено
Veszpremi KKFT23 : 34PLER
В

Попередні матчі: Veszprem

15.02.2024Матч завершено
Porto26 : 40Veszprem
В
10.02.2024Матч завершено
Veszprem34 : 31Tatabanya
В
03.02.2024Матч завершено
Csurgoi23 : 36Veszprem
В
09.12.2023Матч завершено
Balatonfuredi21 : 46Veszprem
В
07.12.2023Матч завершено
Wisla Plock37 : 30Veszprem
П
02.12.2023Матч завершено
Veszprem54 : 27Veszpremi KKFT
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: PLER

06.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00SBS Eger-Eszterhazy

Played with special rules

29.11.2026Матч відбудеться
Pick Szeged17:00PLER

Найближчі матчі: Veszprem

14.11.2026Матч відбудеться
Pick Szeged15:00Veszprem

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001063:711+35252
2Pick Szeged262303960:760+20046
3Tatabanya261637804:745+5935
4FTC261448830:789+4132
5Csurgoi2612311730:750-2027
6B. Braun Gyongyos2612311773:792-1927
7Budakalasz KZRT2611312742:768-2625
8Balatonfuredi2611114686:727-4123
9Dabas VSE KC2611114736:776-4023
10SBS Eger-Eszterhazy268216675:799-12418
11PLER268216714:791-7718
12Komloi268117691:765-7417
13NEKA267316700:776-7617
14Veszpremi KKFT262024716:871-1554
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Promotion
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТМ 66.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

PLERматчів: 2 · 3Veszprem
58,5Середній тотал матчу64,0
100%2/2ТБ 54.5—
0%0/2ТМ 54.5—
100%2/2ТБ 56.5—
0%0/2ТМ 56.5—
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
0%0/2ТБ 60.567%2/3
100%2/2ТМ 60.533%1/3
0%0/2ТБ 62.567%2/3
100%2/2ТМ 62.533%1/3
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
—ТБ 68.50%0/3
—ТМ 68.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
PLERVeszprem
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3630100%Період 1100%6531
2427100%Період 2100%5739
  • • PLER найбільше забиває у відрізку Період 1: 36 з 60 (60%).
  • • PLER найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 57.
  • • Veszprem найбільше забиває у відрізку Період 1: 65 з 122 (53%).
  • • Veszprem найбільше пропускає у відрізку Період 2: 39 з 70.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: PLER0 з 6
100%Перемога: Veszprem6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +15Зміни лідера: 0