Porec — Varaždin 28:25: огляд і статистика матчу

Croatia. Premier Liga - Relegation Group · 22.02.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Porec
Матч завершено28 : 2522.02.2026 18:00
Varaždin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Porec0%
  • Нічия0%
  • Varaždin0%

Огляд

22.02.2026 18:00 (UTC) у турнірі Croatia. Premier Liga - Relegation Group зустріч Porec — Varaždin закінчилася з рахунком 28:25. Переможець матчу — Porec.

Форма Porec в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма Varaždin в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Porec — 4, перемоги Varaždin — 1, нічиї — 1. Остання зустріч 14.04.2024 16:00: Porec 28:25 Varaždin.

Porec: 3-е місце в таблиці, очки — 19, зіграно матчів — 17. Varaždin: 9-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 17.

Статистика та результати: результати та розклад Porec, результати та розклад Varaždin, таблиця Croatia. Premier Liga - Relegation Group.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Porec
161228
Varaždin
91625

Перебіг матчу

Porec +8Найбільший відрив+3 Varaždin
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

4 / 20
Перемоги
1 / 20
160 / 305
Очки
145 / 305
Матчі
14.04.2024Матч завершено
Porec28 : 25Varaždin
17.02.2024Матч завершено
Varaždin29 : 31Porec
06.05.2022Матч завершено
Varaždin24 : 24Porec
26.03.2022Матч завершено
Porec22 : 23Varaždin
02.06.2021Матч завершено
Porec25 : 19Varaždin
27.03.2021Матч завершено
Varaždin25 : 30Porec

Попередні матчі: Porec

14.02.2026Матч завершено
MRK Cakovec33 : 31Porec
П
13.12.2025Матч завершено
Porec25 : 24Zamet
В
07.12.2025Матч завершено
Osijek28 : 28Porec
Н
30.11.2025Матч завершено
Metkovic-Zalmo26 : 25Porec
П
21.11.2025Матч завершено
Porec26 : 28Sesvete
П
14.11.2025Матч завершено
Nexe32 : 27Porec
П

Попередні матчі: Varaždin

14.02.2026Матч завершено
Varaždin29 : 26Moslavina
В
13.12.2025Матч завершено
MRK Cakovec41 : 33Varaždin
П
06.12.2025Матч завершено
Varaždin22 : 38Prvo plinarsko drustvo Zagreb
П
30.11.2025Матч завершено
RK Umag39 : 30Varaždin
П
22.11.2025Матч завершено
Varaždin26 : 31MRK Trogir
П
16.11.2025Матч завершено
Varaždin31 : 25Rudar Samobor
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Porec

14.11.2026Матч відбудеться
Porec17:00Spacva Vinkovci
21.11.2026Матч відбудеться
Ardiaei17:00Porec
28.11.2026Матч відбудеться
Porec17:00Prvo plinarsko drustvo Zagreb

Croatia. Premier Liga - Relegation Group

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1MRK Cakovec171016523:515+821
2Rudar Samobor17845459:456+320
3Porec17917467:440+2719
4Spacva Vinkovci17827483:464+1918
5Metkovic-Zalmo17827460:458+218
6Osijek17728457:451+616
7Zamet17728464:476-1216
8Moslavina17638463:494-3115
9Varaždin17629487:486+114
10RK Umag17539461:484-2313
  • Premier League (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Porecматчів: 2 · 5Varaždin
51,5Середній тотал матчу63,8
100%2/2ТБ 47.5—
0%0/2ТМ 47.5—
50%1/2ТБ 49.5—
50%1/2ТМ 49.5—
50%1/2ТБ 51.5—
50%1/2ТМ 51.5—
50%1/2ТБ 53.5—
50%1/2ТМ 53.5—
0%0/2ТБ 55.5—
100%2/2ТМ 55.5—
—ТБ 59.560%3/5
—ТМ 59.540%2/5
—ТБ 61.560%3/5
—ТМ 61.540%2/5
—ТБ 63.560%3/5
—ТМ 63.540%2/5
—ТБ 65.560%3/5
—ТМ 65.540%2/5
—ТБ 67.540%2/5
—ТМ 67.560%3/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 5
PorecVaraždin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2728100%Період 1100%6489
2424100%Період 2100%7393
  • • Porec найбільше забиває у відрізку Період 1: 27 з 51 (53%).
  • • Porec найбільше пропускає у відрізку Період 1: 28 з 52.
  • • Varaždin найбільше забиває у відрізку Період 2: 73 з 137 (53%).
  • • Varaždin найбільше пропускає у відрізку Період 2: 93 з 182.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Porec4 з 6
17%Перемога: Varaždin1 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 50,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 1