Shumen-61 — NSA Sofia 32:27: огляд і статистика матчу

Bulgarian Championship · 21.02.2026 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Shumen-61
Матч завершено32 : 2721.02.2026 12:00
NSA Sofia

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Shumen-610%
  • Нічия0%
  • NSA Sofia0%

Огляд

21.02.2026 12:00 (UTC) у турнірі Bulgarian Championship зустріч Shumen-61 — NSA Sofia закінчилася з рахунком 32:27. Переможець матчу — Shumen-61.

Форма Shumen-61 в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма NSA Sofia в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Shumen-61 — 3, перемоги NSA Sofia — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 25.10.2025 12:00: NSA Sofia 26:32 Shumen-61.

Shumen-61: 1-е місце в таблиці, очки — 34, зіграно матчів — 18. NSA Sofia: 8-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18.

Статистика та результати: статистика Shumen-61, статистика NSA Sofia, таблиця і результати: Bulgarian Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Shumen-61
181432
NSA Sofia
111627

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

3 / 3
Перемоги
0 / 3
101 / 176
Очки
75 / 176
Матчі
25.10.2025Матч завершено
NSA Sofia26 : 32Shumen-61
12.04.2025Матч завершено
Shumen-6139 : 26NSA Sofia
28.09.2024Матч завершено
NSA Sofia23 : 30Shumen-61

Попередні матчі: Shumen-61

14.02.2026Матч завершено
Osam Lovech29 : 40Shumen-61
В
07.02.2026Матч завершено
Shumen-6136 : 29Dobrudja
В
31.01.2026Матч завершено
Fregata Burgas27 : 30Shumen-61
В
24.01.2026Матч завершено
Spartak Varna25 : 29Shumen-61
В
30.11.2025Матч завершено
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa22 : 25Shumen-61
В
22.11.2025Матч завершено
Shumen-6131 : 24Chardafon
В

Попередні матчі: NSA Sofia

14.02.2026Матч завершено
NSA Sofia21 : 21Spartak Varna
Н
07.02.2026Матч завершено
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa34 : 25NSA Sofia
П
31.01.2026Матч завершено
NSA Sofia29 : 27Chardafon
В
24.01.2026Матч завершено
HA Levski-192035 : 39NSA Sofia
В
29.11.2025Матч завершено
Pirin Gotze Delchev32 : 32NSA Sofia
Н
22.11.2025Матч завершено
NSA Sofia33 : 37Fregata Burgas
П

Інформація про матч

Bulgarian Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Shumen-61181701564:464+10034
2Lokomotiv Gorna Oryahovitsa181602567:437+13032
3Fregata Burgas181305546:516+3026
4Spartak Varna18927479:479020
5Dobrudja188010488:525-3716
6Osam Lovech186111518:561-4313
7Pirin Gotze Delchev186111522:537-1513
8NSA Sofia184212514:561-4710
9HA Levski-1920184113541:603-629
10Chardafon183114475:531-567
  • Promotion - Bulgarian Championship (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 32.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 56.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Shumen-61матчів: 1 · 5NSA Sofia
65,0Середній тотал матчу61,6
—ТБ 57.580%4/5
—ТМ 57.520%1/5
—ТБ 59.540%2/5
—ТМ 59.560%3/5
100%1/1ТБ 61.540%2/5
0%0/1ТМ 61.560%3/5
100%1/1ТБ 63.540%2/5
0%0/1ТМ 63.560%3/5
0%0/1ТБ 65.520%1/5
100%1/1ТМ 65.580%4/5
0%0/1ТБ 67.5—
100%1/1ТМ 67.5—
0%0/1ТБ 69.5—
100%1/1ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 5
Shumen-61NSA Sofia
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2014100%Період 1100%6677
1615100%Період 2100%7788
  • • Shumen-61 найбільше забиває у відрізку Період 1: 20 з 36 (56%).
  • • Shumen-61 найбільше пропускає у відрізку Період 2: 15 з 29.
  • • NSA Sofia найбільше забиває у відрізку Період 2: 77 з 143 (54%).
  • • NSA Sofia найбільше пропускає у відрізку Період 2: 88 з 165.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
100%Перемога: Shumen-613 з 3
0%Перемога: NSA Sofia0 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 58,67 гола за матч.