Taastrup IK — Odder 24:29: огляд і статистика матчу

Denmark. Division 1 · 07.03.2026 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Taastrup IK
Матч завершено24 : 2907.03.2026 14:00
Odder

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Taastrup IK0%
  • Нічия0%
  • Odder0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Taastrup IK 24:29 Odder, Denmark. Division 1, 07.03.2026 14:00 (UTC). Перемога — за командою Odder.

Taastrup IK за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5. Odder за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.

В історії очних матчів Taastrup IK і Odder: зустрічей — 1, перемог Taastrup IK — 0, перемог Odder — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 16.11.2025 14:00: Odder 36:30 Taastrup IK.

Taastrup IK — 14-й рядок таблиці (10 оч. за 26 ігор). Odder — 9-й рядок таблиці (20 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Taastrup IK, результати та розклад Odder, Denmark. Division 1.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Taastrup IK
131124
Odder
131629

Перебіг матчу

Taastrup IK +2Найбільший відрив+5 Odder
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
30 / 66
Очки
36 / 66
Матчі
16.11.2025Матч завершено
Odder36 : 30Taastrup IK

Попередні матчі: Taastrup IK

19.02.2026Матч завершено
Taastrup IK28 : 35Kobenhavn
П
14.02.2026Матч завершено
Norddjurs37 : 27Taastrup IK
П
10.02.2026Матч завершено
Taastrup IK25 : 32Sydhavsoerne
П
08.02.2026Матч завершено
Taastrup IK30 : 30Vendsyssel
Н
31.01.2026Матч завершено
Aarhus32 : 22Taastrup IK
П
18.01.2026Матч завершено
Skive FH31 : 21Taastrup IK
П

Попередні матчі: Odder

19.02.2026Матч завершено
Odder28 : 22Vendsyssel
В
15.02.2026Матч завершено
Sydhavsoerne32 : 31Odder
П
07.02.2026Матч завершено
Odder28 : 41TM Tonder
П
31.01.2026Матч завершено
Raekker Molle28 : 28Odder
Н
25.01.2026Матч завершено
Odder32 : 40Lemvig-Thyboron
П
20.12.2025Матч завершено
Odder30 : 36Norddjurs
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Odder

15.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Norddjurs
21.11.2026Матч відбудеться
Grindsted GIF13:30Odder
29.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Stoholm

Denmark. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Skive FH262213896:745+15145
2KIF Kolding262105835:743+9242
3Aarhus262006805:721+8440
4Sydhavsoerne261817831:774+5737
5TM Tonder261718831:741+9035
6Midtjylland2613211783:780+328
7Lemvig-Thyboron2612212802:801+126
8Raekker Molle2610214731:785-5422
9Odder269215780:822-4220
10Norddjurs268216828:864-3618
11Vendsyssel267118717:774-5715
12Kobenhavn266317766:826-6015
13Give264319707:821-11411
14Taastrup IK263419723:838-11510
  • Promotion - Denmark Championship
  • Promotion - Handball League (Promotion)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Забивала менше 31.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Забивала менше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Поразки в 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 54.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 58.5 у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Taastrup IKматчів: 9 · 3Odder
60,1Середній тотал матчу59,7
—ТБ 55.5100%3/3
—ТМ 55.50%0/3
78%7/9ТБ 56.5—
22%2/9ТМ 56.5—
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
44%4/9ТБ 58.5—
56%5/9ТМ 58.5—
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
33%3/9ТБ 60.5—
67%6/9ТМ 60.5—
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
33%3/9ТБ 62.5—
67%6/9ТМ 62.5—
—ТБ 63.50%0/3
—ТМ 63.5100%3/3
11%1/9ТБ 64.5—
89%8/9ТМ 64.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 3
Taastrup IKOdder
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
122156100%Період 1100%4344
128135100%Період 2100%4349
  • • Taastrup IK найбільше забиває у відрізку Період 2: 128 з 250 (51%).
  • • Taastrup IK найбільше пропускає у відрізку Період 1: 156 з 291.
  • • Odder найбільше забиває у відрізку Період 1: 43 з 86 (50%).
  • • Odder найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 1