Vainode — ASK/MSG 40:22: огляд і статистика матчу

Latvia. Virsliga · 20.10.2019 10:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Vainode
Матч завершено40 : 2220.10.2019 10:00
ASK/MSG

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Vainode0%
  • Нічия0%
  • ASK/MSG0%

Огляд

20.10.2019 10:00 (UTC) у турнірі Latvia. Virsliga зустріч Vainode — ASK/MSG закінчилася з рахунком 40:22. Перемога — за командою Vainode.

Vainode за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. ASK/MSG за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

В історії очних матчів Vainode і ASK/MSG: зустрічей — 20, перемог Vainode — 4, перемог ASK/MSG — 0, нічиїх — 2. Остання зустріч 27.04.2019 12:00: Vainode 29:17 ASK/MSG.

Vainode — 5-й рядок таблиці (14 оч. за 14 ігор). ASK/MSG — 8-й рядок таблиці (3 оч. за 14 ігор).

Ще на сайті: Vainode, ASK/MSG, таблиця і результати: Latvia. Virsliga.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Vainode
241640
ASK/MSG
81422

Перебіг матчу

Vainode +32Найбільший відрив+0 ASK/MSG
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 2

4 / 20
Перемоги
0 / 20
185 / 340
Очки
155 / 340
Матчі
27.04.2019Матч завершено
Vainode29 : 17ASK/MSG
24.03.2019Матч завершено
ASK/MSG27 : 27Vainode
24.02.2019Матч завершено
Vainode32 : 23ASK/MSG
03.02.2019Матч завершено
ASK/MSG30 : 30Vainode
04.11.2018Матч завершено
ASK/MSG30 : 32Vainode
15.09.2018Матч завершено
Vainode35 : 28ASK/MSG

Попередні матчі: Vainode

18.10.2019Матч завершено
Dobele Tenax36 : 22Vainode
П
13.10.2019Матч завершено
Vainode23 : 36Celtnieks LSPA
П
12.10.2019Матч завершено
Latvia U2020 : 29Vainode
В
06.10.2019Матч завершено
Jurmalas Sports25 : 27Vainode
В
05.10.2019Матч завершено
Latgols34 : 28Vainode
П
29.09.2019Матч завершено
Vainode30 : 32Ogre
П

Попередні матчі: ASK/MSG

13.10.2019Матч завершено
ASK/MSG27 : 34Jurmalas Sports
П
04.10.2019Матч завершено
Celtnieks LSPA44 : 24ASK/MSG
П
29.09.2019Матч завершено
ASK/MSG26 : 29Latgols
П
22.09.2019Матч завершено
ASK/MSG27 : 33Latvia U20
П
08.09.2019Матч завершено
ASK/MSG20 : 41Dobele Tenax
Н
11.05.2019Матч завершено
ASK/MSG33 : 35Jurmalas Sports
П

Інформація про матч

Сезон
2019/2020

Найближчі матчі: ASK/MSG

25.02.2023Матч відбудеться
Amber Vilnius16:00ASK/MSG

Latvia. Virsliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dobele Tenax141400539:352+18728
2Celtnieks LSPA141202590:402+18824
3Ogre14815411:411017
4Latgols14707403:410-714
5Vainode14707389:403-1414
6Jurmalas Sports143011359:442-836
7Latvia U20143011344:480-1366
8ASK/MSG141112358:493-1353
  • Promotion - Latvia. Virsliga (Winners stage)
  • Latvia. Virsliga (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Vainodeматчів: 2 · 1ASK/MSG
60,5Середній тотал матчу68,0
100%2/2ТБ 56.5—
0%0/2ТМ 56.5—
100%2/2ТБ 58.5—
0%0/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
0%0/2ТБ 62.5—
100%2/2ТМ 62.5—
0%0/2ТБ 64.5100%1/1
100%2/2ТМ 64.50%0/1
—ТБ 66.5100%1/1
—ТМ 66.50%0/1
—ТБ 68.50%0/1
—ТМ 68.5100%1/1
—ТБ 70.50%0/1
—ТМ 70.5100%1/1
—ТБ 72.50%0/1
—ТМ 72.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 1
VainodeASK/MSG
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2237100%Період 1100%1022
3131100%Період 2100%1422
  • • Vainode найбільше забиває у відрізку Період 2: 31 з 53 (58%).
  • • Vainode найбільше пропускає у відрізку Період 1: 37 з 68.
  • • ASK/MSG найбільше забиває у відрізку Період 2: 14 з 24 (58%).
  • • ASK/MSG найбільше пропускає у відрізку Період 1: 22 з 44.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Vainode4 з 6
0%Перемога: ASK/MSG0 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,67 гола за матч.