Viljandi — ASK/MSG 27:20: огляд і статистика матчу

Baltic League · 21.01.2024 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Viljandi
Матч завершено27 : 2021.01.2024 12:00
ASK/MSG

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Viljandi0%
  • Нічия0%
  • ASK/MSG0%

Огляд

21.01.2024 12:00 (UTC) у турнірі Baltic League зустріч Viljandi — ASK/MSG закінчилася з рахунком 27:20. Переможець матчу — Viljandi.

Форма Viljandi в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма ASK/MSG в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Viljandi — 3, перемоги ASK/MSG — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 23.09.2023 14:00: ASK/MSG 23:39 Viljandi.

Viljandi: 2-е місце в таблиці, очки — 19, зіграно матчів — 14. ASK/MSG: 8-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 14.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Viljandi, результати та розклад ASK/MSG, Baltic League.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Viljandi
111627
ASK/MSG
13720

Перебіг матчу

Viljandi +8Найбільший відрив+5 ASK/MSG
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

3 / 3
Перемоги
0 / 3
101 / 166
Очки
65 / 166
Матчі
23.09.2023Матч завершено
ASK/MSG23 : 39Viljandi
29.01.2023Матч завершено
ASK/MSG20 : 27Viljandi
23.10.2022Матч завершено
Viljandi35 : 22ASK/MSG

Попередні матчі: Viljandi

20.01.2024Матч завершено
Viljandi18 : 24Polva Serviti
П
20.12.2023Матч завершено
Viljandi22 : 19Kehra
В
16.12.2023Матч завершено
Viljandi30 : 24Mistra
В
16.11.2023Матч завершено
Tallinn25 : 31Viljandi
В
12.11.2023Матч завершено
Vilniaus VHC Sviesa32 : 26Viljandi
П
11.11.2023Матч завершено
Granitas Kaunas20 : 25Viljandi
В

Попередні матчі: ASK/MSG

20.01.2024Матч завершено
Mistra32 : 25ASK/MSG
П
20.12.2023Матч завершено
Ogre28 : 35ASK/MSG
В
17.12.2023Матч завершено
ASK/MSG33 : 19Latgols
В
16.12.2023Матч завершено
ASK/MSG25 : 30Polva Serviti
П
09.12.2023Матч завершено
Skriveri19 : 37ASK/MSG
В
06.12.2023Матч завершено
Dobele Tenax38 : 33ASK/MSG
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Viljandi

11.11.2026Матч відбудеться
Tapa17:00Viljandi
14.11.2026Матч відбудеться
Viljandi16:00Riihimaen Cocks
15.11.2026Матч відбудеться
Mistra13:00Viljandi

Найближчі матчі: ASK/MSG

04.02.2024Матч відбудеться
ASK/MSG12:00Dobele Tenax
17.02.2024Матч відбудеться
Latgols14:00ASK/MSG

Baltic League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Polva Serviti141103428:395+3322
2Viljandi14914378:351+2719
3Dobele Tenax14824406:356+5018
4Mistra14815396:383+1317
5Klaipeda Dragunas14716405:383+2215
6Granitas Kaunas14527379:396-1712
7Vilniaus VHC Sviesa14419388:414-269
8ASK/MSG140014366:468-1020
  • Promotion - Baltic League (Play-off: Round of 4)
  • Promotion - Baltic League (Play-off: Quarter-finals)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 20.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 63.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Viljandiматчів: 3 · 4ASK/MSG
45,7Середній тотал матчу61,8
67%2/3ТБ 41.5—
33%1/3ТМ 41.5—
33%1/3ТБ 43.5—
67%2/3ТМ 43.5—
33%1/3ТБ 45.5—
67%2/3ТМ 45.5—
33%1/3ТБ 47.5—
67%2/3ТМ 47.5—
33%1/3ТБ 49.5—
67%2/3ТМ 49.5—
—ТБ 57.550%2/4
—ТМ 57.550%2/4
—ТБ 59.550%2/4
—ТМ 59.550%2/4
—ТБ 61.550%2/4
—ТМ 61.550%2/4
—ТБ 63.525%1/4
—ТМ 63.575%3/4
—ТБ 65.525%1/4
—ТМ 65.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
ViljandiASK/MSG
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3931100%Період 1100%6049
3136100%Період 2100%7068
  • • Viljandi найбільше забиває у відрізку Період 1: 39 з 70 (56%).
  • • Viljandi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 36 з 67.
  • • ASK/MSG найбільше забиває у відрізку Період 2: 70 з 130 (54%).
  • • ASK/MSG найбільше пропускає у відрізку Період 2: 68 з 117.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
100%Перемога: Viljandi3 з 3
0%Перемога: ASK/MSG0 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 55,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 4