CSKA Sofia — Levski Sofia 0:3: огляд і статистика матчу

Bulgaria. Superliga (Winners stage) · 19.02.2021 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
CSKA Sofia
Матч завершено0 : 319.02.2021 16:30
Levski Sofia

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CSKA Sofia0%
  • Нічия0%
  • Levski Sofia0%

Огляд

Підсумковий рахунок: CSKA Sofia 0:3 Levski Sofia, Bulgaria. Superliga (Winners stage), 19.02.2021 16:30 (UTC). Переможець матчу — Levski Sofia.

Форма CSKA Sofia в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Levski Sofia в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги CSKA Sofia — 3, перемоги Levski Sofia — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 29.01.2021 16:30: Levski Sofia 3:2 CSKA Sofia.

CSKA Sofia: 7-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 14. Levski Sofia: 2-е місце в таблиці, очки — 29, зіграно матчів — 14.

Статистика та результати: статистика CSKA Sofia, статистика Levski Sofia, Bulgaria. Superliga (Winners stage).

Ще матчі: матчі дня: Волейбол. Дані на сторінці надає провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
CSKA Sofia
2022230
Levski Sofia
2525253

Перебіг матчу

CSKA Sofia +6Найбільший відрив+7 Levski Sofia
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
14 / 27
Очки
13 / 27
Матчі
29.01.2021Матч завершено
Levski Sofia3 : 2CSKA Sofia
31.01.2020Матч завершено
Levski Sofia1 : 3CSKA Sofia
03.12.2019Матч завершено
Levski Sofia3 : 2CSKA Sofia
24.10.2019Матч завершено
CSKA Sofia3 : 2Levski Sofia
07.02.2019Матч завершено
Levski Sofia3 : 1CSKA Sofia
17.11.2018Матч завершено
CSKA Sofia3 : 1Levski Sofia

Попередні матчі: CSKA Sofia

16.02.2021Матч завершено
Neftohimic 2010 Burgas3 : 0CSKA Sofia
П
10.02.2021Матч завершено
CSKA Sofia3 : 1Pirin
В
06.02.2021Матч завершено
CSKA Sofia3 : 2Dobrudja 07
В
02.02.2021Матч завершено
CSKA Sofia0 : 3Neftohimic 2010 Burgas
П
29.01.2021Матч завершено
Levski Sofia3 : 2CSKA Sofia
П
26.01.2021Матч завершено
CSKA Sofia3 : 0Teteven Volley
В

Попередні матчі: Levski Sofia

16.02.2021Матч завершено
Levski Sofia3 : 1Marek Union-Ivkoni
В
09.02.2021Матч завершено
Levski Sofia3 : 0Dobrudja 07
В
06.02.2021Матч завершено
Montana3 : 0Levski Sofia
П
03.02.2021Матч завершено
Levski Sofia3 : 1Hebar Pazardzhik
В
29.01.2021Матч завершено
Levski Sofia3 : 2CSKA Sofia
В
26.01.2021Матч завершено
Montana3 : 1Levski Sofia
П

Інформація про матч

Сезон
2020/2021

Найближчі матчі: CSKA Sofia

13.11.2026Матч відбудеться
Dunav17:30CSKA Sofia

Найближчі матчі: Levski Sofia

11.11.2026Матч відбудеться
Levski Sofia18:00HAOK Mladost

2nd Match. Shanghai leads series 1-0

Bulgaria. Superliga (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Hebar Pazardzhik1411030:0033
2Levski Sofia1410040:0029
3Neftohimic 2010 Burgas1410040:0027
4Marek Union-Ivkoni148060:0025
5Montana148060:0024
6Dobrudja 07146080:0020
7CSKA Sofia1420120:006
8Pirin1410130:004
  • Promotion - Superleague (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - SuperLeague (Play-off: Round of 16)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 3.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

CSKA Sofiaматчів: 4 · 2Levski Sofia
3,8Середній тотал матчу3,5
100%4/4ТБ 1.5100%2/2
0%0/4ТМ 1.50%0/2
100%4/4ТБ 2.5100%2/2
0%0/4ТМ 2.50%0/2
50%2/4ТБ 3.550%1/2
50%2/4ТМ 3.550%1/2
25%1/4ТБ 4.50%0/2
75%3/4ТМ 4.5100%2/2
0%0/4ТБ 5.50%0/2
100%4/4ТМ 5.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
CSKA SofiaLevski Sofia
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8979100%Період 1100%3950
9793100%Період 2100%4949
8583100%Період 3100%4050
4046100%Період 4100%1325
158100%Період 5———
  • • CSKA Sofia найбільше забиває у відрізку Період 2: 97 з 326 (30%).
  • • CSKA Sofia найбільше пропускає у відрізку Період 2: 93 з 309.
  • • Levski Sofia найбільше забиває у відрізку Період 2: 49 з 141 (35%).
  • • Levski Sofia найбільше пропускає у відрізку Період 1: 50 з 174.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: CSKA Sofia3 з 6
50%Перемога: Levski Sofia3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 4,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 10