Darwin Buffaloes — Nightcliff 48:63: огляд і статистика матчу

Northern Territory Football League · 04.01.2026 06:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Darwin Buffaloes
Матч завершено48 : 6304.01.2026 06:00
Nightcliff

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Darwin Buffaloes0%
  • Нічия0%
  • Nightcliff0%

Огляд

04.01.2026 06:00 (UTC) у турнірі Northern Territory Football League зустріч Darwin Buffaloes — Nightcliff закінчилася з рахунком 48:63. Переможець матчу — Nightcliff.

Форма Darwin Buffaloes в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Nightcliff в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Darwin Buffaloes — 0, перемоги Nightcliff — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 25.10.2025 06:30: Nightcliff 97:62 Darwin Buffaloes.

Darwin Buffaloes: 7-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 15. Nightcliff: 3-е місце в таблиці, очки — 48, зіграно матчів — 15.

Пов'язані сторінки: статистика Darwin Buffaloes, статистика Nightcliff, таблиця і результати: Northern Territory Football League.

Інші ігри: Австралійський футбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Darwin Buffaloes
113211348
Nightcliff
211518963

Статистика матчу

  • 7 Goals 9
  • 6 Behinds 9

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
6 / 20
315 / 881
Очки
566 / 881
Матчі
25.10.2025Матч завершено
Nightcliff97 : 62Darwin Buffaloes
08.02.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes18 : 124Nightcliff
12.10.2024Матч завершено
Nightcliff85 : 70Darwin Buffaloes
16.12.2023Матч завершено
Darwin Buffaloes66 : 89Nightcliff
25.02.2023Матч завершено
Nightcliff43 : 41Darwin Buffaloes
04.02.2023Матч завершено
Nightcliff128 : 58Darwin Buffaloes

Попередні матчі: Darwin Buffaloes

19.12.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes44 : 122Waratah
П
05.12.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes28 : 50Wanderers
П
29.11.2025Матч завершено
Darwin Buffaloes67 : 64Palmerston
В
07.11.2025Матч завершено
St Mary's147 : 22Darwin Buffaloes
П
01.11.2025Матч завершено
Tiwi Bombers125 : 70Darwin Buffaloes
П
25.10.2025Матч завершено
Nightcliff97 : 62Darwin Buffaloes
П

Попередні матчі: Nightcliff

20.12.2025Матч завершено
Nightcliff71 : 71PINT
Н
13.12.2025Матч завершено
Nightcliff64 : 72St Mary's
П
06.12.2025Матч завершено
Tiwi Bombers43 : 82Nightcliff
В
29.11.2025Матч завершено
Nightcliff75 : 68Southern Districts
В
15.11.2025Матч завершено
St Mary's40 : 71Nightcliff
В
08.11.2025Матч завершено
Waratah49 : 43Nightcliff
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Darwin Buffaloes

08.11.2026Матч відбудеться
Southern Districts06:30Darwin Buffaloes

Найближчі матчі: Nightcliff

07.11.2026Матч відбудеться
Palmerston06:30Nightcliff

Northern Territory Football League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Southern Districts1513020:0054
2St Mary's1512030:0050
3Nightcliff1511130:0048
4PINT1510140:0044
5Waratah158070:0034
6Tiwi Bombers167090:0028
7Darwin Buffaloes1530120:0014
8Wanderers1520130:0010
9Palmerston1510140:006
  • Promotion - Northern Territory Football League (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Northern Territory Football League (Play-off: Round of 16)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 72.5 у 8 з 8 матчів100%
  • Забивала більше 62.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Darwin Buffaloesматчів: 4 · 3Nightcliff
129,3Середній тотал матчу109,3
—ТБ 99.567%2/3
—ТМ 99.533%1/3
—ТБ 104.567%2/3
—ТМ 104.533%1/3
—ТБ 109.567%2/3
—ТМ 109.533%1/3
—ТБ 114.533%1/3
—ТМ 114.567%2/3
75%3/4ТБ 119.533%1/3
25%1/4ТМ 119.567%2/3
75%3/4ТБ 124.5—
25%1/4ТМ 124.5—
75%3/4ТБ 129.5—
25%1/4ТМ 129.5—
50%2/4ТБ 134.5—
50%2/4ТМ 134.5—
50%2/4ТБ 139.5—
50%2/4ТМ 139.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Darwin BuffaloesNightcliff
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
26102100%Період 1100%6047
4085100%Період 2100%4527
3279100%Період 3100%6127
5994100%Період 4100%3031
  • • Darwin Buffaloes найбільше забиває у відрізку Період 4: 59 з 157 (38%).
  • • Darwin Buffaloes найбільше пропускає у відрізку Період 1: 102 з 360.
  • • Nightcliff найбільше забиває у відрізку Період 3: 61 з 196 (31%).
  • • Nightcliff найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 132.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Darwin Buffaloes0 з 6
100%Перемога: Nightcliff6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 146,83 гола за матч.