Indios de Guantanamo — Mayabeque 5:4: огляд і статистика матчу

Cuba. Serie Nacional · 08.05.2024 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Indios de Guantanamo
Матч завершено5 : 408.05.2024 18:00
Mayabeque

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Indios de Guantanamo0%
  • Нічия0%
  • Mayabeque0%

Огляд

08.05.2024 18:00 (UTC) у турнірі Cuba. Serie Nacional зустріч Indios de Guantanamo — Mayabeque закінчилася з рахунком 5:4. Перемога — за командою Indios de Guantanamo.

Indios de Guantanamo за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Mayabeque за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Indios de Guantanamo і Mayabeque: зустрічей — 20, перемог Indios de Guantanamo — 2, перемог Mayabeque — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 18.04.2023 18:00: Mayabeque 5:3 Indios de Guantanamo.

Indios de Guantanamo — 7-й рядок таблиці (0 оч. за 75 ігор). Mayabeque — 11-й рядок таблиці (0 оч. за 75 ігор).

Статистика та результати: статистика Indios de Guantanamo, статистика Mayabeque, таблиця Cuba. Serie Nacional.

Дивіться також: матчі дня: Бейсбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123456789Σ
Indios de Guantanamo
00050000-15
Mayabeque
1002000014

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
36 / 87
Очки
51 / 87
Матчі
18.04.2023Матч завершено
Mayabeque5 : 3Indios de Guantanamo
17.04.2023Матч завершено
Indios de Guantanamo3 : 10Mayabeque
17.04.2023Матч завершено
Mayabeque4 : 6Indios de Guantanamo
15.04.2023Матч завершено
Indios de Guantanamo13 : 18Mayabeque
14.04.2023Матч завершено
Mayabeque6 : 8Indios de Guantanamo
07.04.2022Матч завершено
Indios de Guantanamo3 : 8Mayabeque

Попередні матчі: Indios de Guantanamo

05.05.2024Матч завершено
Indios de Guantanamo4 : 2Granma
В
04.05.2024Матч завершено
Indios de Guantanamo0 : 5Granma
П
28.04.2024Матч завершено
Industriales8 : 4Indios de Guantanamo
П
27.04.2024Матч завершено
Industriales1 : 5Indios de Guantanamo
В
23.04.2024Матч завершено
Indios de Guantanamo5 : 10Industriales
П
14.04.2024Матч завершено
Indios de Guantanamo12 : 6Matanzas
В

Попередні матчі: Mayabeque

05.05.2024Матч завершено
Cienfuegos4 : 6Mayabeque
В
04.05.2024Матч завершено
Cienfuegos6 : 4Mayabeque
П
30.04.2024Матч завершено
Mayabeque12 : 3Cienfuegos
В
28.04.2024Матч завершено
Mayabeque3 : 12Holguin
П
27.04.2024Матч завершено
Mayabeque2 : 1Holguin
В
21.04.2024Матч завершено
Camaguey4 : 3Mayabeque
П

Інформація про матч

Сезон
2024

Найближчі матчі: Indios de Guantanamo

10.05.2024Матч відбудеться
Mayabeque18:00Indios de Guantanamo

Найближчі матчі: Mayabeque

10.05.2024Матч відбудеться
Mayabeque18:00Indios de Guantanamo
15.05.2024Матч відбудеться
Granma18:00Mayabeque

Cuba. Serie Nacional

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Pinar del Rio74500240:000
2Granma74470270:000
3Las Tunas70420280:000
4Santiago de Cuba75420330:000
5Industriales75420330:000
6Ciego de Avila75410340:000
7Indios de Guantanamo75400350:000
8Matanzas75400350:000
9Sancti Spíritus75400350:000
10Villa Clara75380370:000
11Mayabeque75360390:000
12Artemisa75340410:000
13Camaguey75320430:000
14Holguin75260490:000
15Cienfuegos75240510:000
16Isla de la Juventud70200500:000
  • Promotion - Serie Nacional (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 5.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 6.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 6.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Indios de Guantanamoматчів: 4 · 3Mayabeque
11,0Середній тотал матчу9,0
—ТБ 7.567%2/3
—ТМ 7.533%1/3
—ТБ 8.567%2/3
—ТМ 8.533%1/3
50%2/4ТБ 9.567%2/3
50%2/4ТМ 9.533%1/3
50%2/4ТБ 10.50%0/3
50%2/4ТМ 10.5100%3/3
50%2/4ТБ 11.50%0/3
50%2/4ТМ 11.5100%3/3
50%2/4ТБ 12.5—
50%2/4ТМ 12.5—
50%2/4ТБ 13.5—
50%2/4ТМ 13.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Indios de GuantanamoMayabeque
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
57100%Період 167%22
0250%Період 267%21
4575%Період 367%25
000%Період 40%00
000%Період 567%20
1250%Період 667%13
71100%Період 767%33
4550%Період 80%00
-210%Період 90%1-2
  • • Indios de Guantanamo найбільше забиває у відрізку Період 7: 7 з 19 (37%).
  • • Indios de Guantanamo найбільше пропускає у відрізку Період 1: 7 з 23.
  • • Mayabeque найбільше забиває у відрізку Період 7: 3 з 13 (23%).
  • • Mayabeque найбільше пропускає у відрізку Період 3: 5 з 12.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Indios de Guantanamo2 з 6
67%Перемога: Mayabeque4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 14,5 гола за матч.