Mayabeque — Holguin 3:12: огляд і статистика матчу

Cuba. Serie Nacional · 28.04.2024 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Mayabeque
Матч завершено3 : 1228.04.2024 14:00
Holguin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Mayabeque0%
  • Нічия0%
  • Holguin0%

Огляд

28.04.2024 14:00 (UTC) у турнірі Cuba. Serie Nacional зустріч Mayabeque — Holguin закінчилася з рахунком 3:12. Перемога — за командою Holguin.

Mayabeque за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Holguin за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Mayabeque і Holguin: зустрічей — 20, перемог Mayabeque — 4, перемог Holguin — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 27.04.2024 18:00: Mayabeque 2:1 Holguin.

Mayabeque — 11-й рядок таблиці (0 оч. за 75 ігор). Holguin — 14-й рядок таблиці (0 оч. за 75 ігор).

Статистика та результати: Mayabeque, Holguin, таблиця і результати: Cuba. Serie Nacional.

Дивіться також: Бейсбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда123456789Σ
Mayabeque
0010200003
Holguin
111000000012

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
28 / 44
Очки
16 / 44
Матчі
27.04.2024Матч завершено
Mayabeque2 : 1Holguin
01.04.2023Матч завершено
Holguin7 : 3Mayabeque
31.03.2023Матч завершено
Mayabeque9 : 2Holguin
30.03.2023Матч завершено
Holguin0 : 8Mayabeque
30.03.2023Матч завершено
Mayabeque2 : 6Holguin
29.03.2023Матч завершено
Holguin0 : 4Mayabeque

Попередні матчі: Mayabeque

27.04.2024Матч завершено
Mayabeque2 : 1Holguin
В
21.04.2024Матч завершено
Camaguey4 : 3Mayabeque
П
16.04.2024Матч завершено
Mayabeque9 : 4Camaguey
В
13.04.2024Матч завершено
Las Tunas2 : 1Mayabeque
П
10.04.2024Матч завершено
Mayabeque3 : 11Las Tunas
П
09.04.2024Матч завершено
Mayabeque6 : 15Las Tunas
П

Попередні матчі: Holguin

27.04.2024Матч завершено
Mayabeque2 : 1Holguin
П
21.04.2024Матч завершено
Holguin1 : 0Cienfuegos
В
11.04.2024Матч завершено
Holguin8 : 4Pinar del Rio
В
09.04.2024Матч завершено
Holguin3 : 5Pinar del Rio
П
06.04.2024Матч завершено
Isla de la Juventud1 : 10Holguin
В
04.04.2024Матч завершено
Holguin7 : 10Isla de la Juventud
П

Інформація про матч

Сезон
2024

Найближчі матчі: Mayabeque

07.05.2024Матч відбудеться
Indios de Guantanamo18:00Mayabeque

Найближчі матчі: Holguin

08.11.2026Матч відбудеться
Holguin18:30Ciego de Avila
10.11.2026Матч відбудеться
Holguin18:30Sancti Spíritus
11.11.2026Матч відбудеться
Holguin18:30Sancti Spíritus
12.11.2026Матч відбудеться
Holguin18:30Sancti Spíritus
14.11.2026Матч відбудеться
Sancti Spíritus18:30Holguin

Cuba. Serie Nacional

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Pinar del Rio74500240:000
2Granma74470270:000
3Las Tunas70420280:000
4Santiago de Cuba75420330:000
5Industriales75420330:000
6Ciego de Avila75410340:000
7Indios de Guantanamo75400350:000
8Matanzas75400350:000
9Sancti Spíritus75400350:000
10Villa Clara75380370:000
11Mayabeque75360390:000
12Artemisa75340410:000
13Camaguey75320430:000
14Holguin75260490:000
15Cienfuegos75240510:000
16Isla de la Juventud70200500:000
  • Promotion - Serie Nacional (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 6.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 5.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Mayabequeматчів: 4 · 2Holguin
12,8Середній тотал матчу7,0
—ТБ 5.550%1/2
—ТМ 5.550%1/2
—ТБ 6.550%1/2
—ТМ 6.550%1/2
—ТБ 7.550%1/2
—ТМ 7.550%1/2
—ТБ 8.550%1/2
—ТМ 8.550%1/2
—ТБ 9.550%1/2
—ТМ 9.550%1/2
75%3/4ТБ 10.5—
25%1/4ТМ 10.5—
75%3/4ТБ 11.5—
25%1/4ТМ 11.5—
75%3/4ТБ 12.5—
25%1/4ТМ 12.5—
50%2/4ТБ 13.5—
50%2/4ТМ 13.5—
25%1/4ТБ 14.5—
75%3/4ТМ 14.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
MayabequeHolguin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
210100%Період 1100%01
2050%Період 2100%10
2250%Період 3100%20
70100%Період 40%00
0150%Період 50%00
000%Період 60%00
21100%Період 7100%20
0150%Період 8100%50
-1450%Період 90%00
  • • Mayabeque найбільше забиває у відрізку Період 4: 7 з 14 (50%).
  • • Mayabeque найбільше пропускає у відрізку Період 1: 10 з 19.
  • • Holguin найбільше забиває у відрізку Період 8: 5 з 10 (50%).
  • • Holguin найбільше пропускає у відрізку Період 1: 1 з 1.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
83%ТБ 3.55 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
67%Перемога: Mayabeque4 з 6
33%Перемога: Holguin2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 7,33 гола за матч.