NEKA — PLER 27:34: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 24.03.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
NEKA
Матч завершено27 : 3424.03.2024 17:00
PLER

Хто переможе?

Голосів: 0
  • NEKA0%
  • Нічия0%
  • PLER0%

Огляд

24.03.2024 17:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship зустріч NEKA — PLER закінчилася з рахунком 27:34. Переможець матчу — PLER.

Форма NEKA в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма PLER в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги NEKA — 1, перемоги PLER — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 13.10.2023 16:00: PLER 22:29 NEKA.

NEKA: 13-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 26. PLER: 11-е місце в таблиці, очки — 18, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: результати та розклад NEKA, результати та розклад PLER, Hungary Championship.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
NEKA
121527
PLER
151934

Перебіг матчу

NEKA +2Найбільший відрив+9 PLER
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
29 / 51
Очки
22 / 51
Матчі
13.10.2023Матч завершено
PLER22 : 29NEKA

Попередні матчі: NEKA

20.03.2024Матч завершено
Budakalasz KZRT30 : 36NEKA
В
01.03.2024Матч завершено
Tatabanya44 : 32NEKA
П
24.02.2024Матч завершено
NEKA21 : 29Csurgoi
П
17.02.2024Матч завершено
Balatonfuredi28 : 24NEKA
П
10.02.2024Матч завершено
NEKA31 : 27Veszpremi KKFT
В
06.02.2024Матч завершено
NEKA32 : 26Balatonfuredi
В

Попередні матчі: PLER

20.03.2024Матч завершено
PLER31 : 38Pick Szeged
П
01.03.2024Матч завершено
PLER23 : 24Dabas KC
П
24.02.2024Матч завершено
SBS Eger-Eszterhazy28 : 24PLER
П
17.02.2024Матч завершено
PLER23 : 36Veszprem
П
10.02.2024Матч завершено
PLER29 : 29B. Braun Gyongyos
Н
04.02.2024Матч завершено
Tatabanya40 : 26PLER
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: NEKA

21.09.2024Матч відбудеться
NEKA16:00Dabas KC
13.11.2026Матч відбудеться
Szigetszentmiklos17:00NEKA
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC

Найближчі матчі: PLER

06.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00SBS Eger-Eszterhazy

Played with special rules

18.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00B. Braun Gyongyos
29.11.2026Матч відбудеться
Pick Szeged17:00PLER

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001063:711+35252
2Pick Szeged262303960:760+20046
3Tatabanya261637804:745+5935
4FTC261448830:789+4132
5Csurgoi2612311730:750-2027
6B. Braun Gyongyos2612311773:792-1927
7Budakalasz KZRT2611312742:768-2625
8Balatonfuredi2611114686:727-4123
9Dabas KC2611114736:776-4023
10SBS Eger-Eszterhazy268216675:799-12418
11PLER268216714:791-7718
12Komloi268117691:765-7417
13NEKA267316700:776-7617
14Veszpremi KKFT262024716:871-1554
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Promotion
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

NEKAматчів: 3 · 2PLER
55,3Середній тотал матчу59,0
67%2/3ТБ 51.5—
33%1/3ТМ 51.5—
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
67%2/3ТБ 55.550%1/2
33%1/3ТМ 55.550%1/2
67%2/3ТБ 57.550%1/2
33%1/3ТМ 57.550%1/2
0%0/3ТБ 59.550%1/2
100%3/3ТМ 59.550%1/2
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
—ТБ 63.550%1/2
—ТМ 63.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
NEKAPLER
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2627100%Період 1100%2333
2629100%Період 2100%2735
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 1: 26 з 52 (50%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 2: 29 з 56.
  • • PLER найбільше забиває у відрізку Період 2: 27 з 50 (54%).
  • • PLER найбільше пропускає у відрізку Період 2: 35 з 68.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +9Зміни лідера: 1