PLER — NEKA 22:29: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 13.10.2023 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
PLER
Матч завершено22 : 2913.10.2023 16:00
NEKA

Хто переможе?

Голосів: 0
  • PLER0%
  • Нічия0%
  • NEKA0%

Огляд

Підсумковий рахунок: PLER 22:29 NEKA, Hungary Championship, 13.10.2023 16:00 (UTC). Переможець матчу — NEKA.

Форма PLER в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5. Форма NEKA в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

PLER: 11-е місце в таблиці, очки — 18, зіграно матчів — 26. NEKA: 13-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика PLER, статистика NEKA, таблиця Hungary Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
PLER
111122
NEKA
141529

Перебіг матчу

PLER +0Найбільший відрив+8 NEKA
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
18.09.2026Матч завершено
PLER27 : 27NEKA
14.03.2026Матч завершено
NEKA29 : 24PLER
17.10.2025Матч завершено
PLER25 : 25NEKA
18.04.2025Матч завершено
PLER28 : 28NEKA
16.11.2024Матч завершено
NEKA25 : 28PLER
24.03.2024Матч завершено
NEKA27 : 34PLER

Попередні матчі: PLER

07.10.2023Матч завершено
Dabas VSE KC25 : 25PLER
Н
22.09.2023Матч завершено
PLER30 : 32SBS Eger-Eszterhazy
П
16.09.2023Матч завершено
Veszprem37 : 21PLER
П
09.09.2023Матч завершено
B. Braun Gyongyos32 : 27PLER
П
01.09.2023Матч завершено
PLER19 : 27Tatabanya
П
25.08.2023Матч завершено
PLER24 : 33Dabas VSE KC
П

Попередні матчі: NEKA

07.10.2023Матч завершено
NEKA25 : 27Tatabanya
П
23.09.2023Матч завершено
Csurgoi35 : 30NEKA
П
16.09.2023Матч завершено
NEKA24 : 22Balatonfuredi
В
09.09.2023Матч завершено
Veszpremi KKFT25 : 29NEKA
В
02.09.2023Матч завершено
NEKA21 : 20Komloi
В
25.08.2023Матч завершено
Fivers38 : 39NEKA
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: PLER

06.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00SBS Eger-Eszterhazy

Played with special rules

29.11.2026Матч відбудеться
Pick Szeged17:00PLER

Найближчі матчі: NEKA

21.09.2024Матч відбудеться
NEKA16:00Dabas VSE KC
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001063:711+35252
2Pick Szeged262303960:760+20046
3Tatabanya261637804:745+5935
4FTC261448830:789+4132
5Csurgoi2612311730:750-2027
6B. Braun Gyongyos2612311773:792-1927
7Budakalasz KZRT2611312742:768-2625
8Balatonfuredi2611114686:727-4123
9Dabas VSE KC2611114736:776-4023
10SBS Eger-Eszterhazy268216675:799-12418
11PLER268216714:791-7718
12Komloi268117691:765-7417
13NEKA267316700:776-7617
14Veszpremi KKFT262024716:871-1554
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Promotion
  • Relegation

Тренди

  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

PLERматчів: 3 · 1NEKA
55,0Середній тотал матчу77,0
67%2/3ТБ 51.5—
33%1/3ТМ 51.5—
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 73.5100%1/1
—ТМ 73.50%0/1
—ТБ 75.5100%1/1
—ТМ 75.50%0/1
—ТБ 77.50%0/1
—ТМ 77.5100%1/1
—ТБ 79.50%0/1
—ТМ 79.5100%1/1
—ТБ 81.50%0/1
—ТМ 81.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
PLERNEKA
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3449100%Період 1100%2017
3943100%Період 2100%1921
  • • PLER найбільше забиває у відрізку Період 2: 39 з 73 (53%).
  • • PLER найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 92.
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 1: 20 з 39 (51%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 2: 21 з 38.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: PLER2 з 6
17%Перемога: NEKA1 з 6
50%Нічия3 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 0