Koge — Odder 26:23: огляд і статистика матчу

Denmark. Division 1 · 10.12.2023 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Koge
Матч завершено26 : 2310.12.2023 14:00
Odder

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Koge0%
  • Нічия0%
  • Odder0%

Огляд

Матч Koge — Odder (Denmark. Division 1, 10.12.2023 14:00 UTC) завершився з рахунком 26:23. Перемога — за командою Koge.

Koge за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Odder за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Koge і Odder: зустрічей — 5, перемог Koge — 0, перемог Odder — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 02.09.2023 13:00: Odder 33:27 Koge.

Koge — 14-й рядок таблиці (6 оч. за 26 ігор). Odder — 10-й рядок таблиці (17 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: Koge, Odder, Denmark. Division 1.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Koge
151126
Odder
111223

Перебіг матчу

Koge +8Найбільший відрив+0 Odder
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

0 / 5
Перемоги
5 / 5
125 / 274
Очки
149 / 274
Матчі
02.09.2023Матч завершено
Odder33 : 27Koge
13.01.2019Матч завершено
Koge26 : 29Odder
08.09.2018Матч завершено
Odder27 : 24Koge
26.03.2016Матч завершено
Odder28 : 22Koge
05.12.2015Матч завершено
Koge26 : 32Odder

Попередні матчі: Koge

02.12.2023Матч завершено
Koge25 : 28HOJ
П
24.11.2023Матч завершено
Skive FH39 : 30Koge
П
17.11.2023Матч завершено
Sydhavsoerne23 : 20Koge
П
11.11.2023Матч завершено
Koge22 : 28Grindsted GIF
П
29.10.2023Матч завершено
TM Tonder28 : 22Koge
П
20.10.2023Матч завершено
Koge28 : 31Odense
П

Попередні матчі: Odder

02.12.2023Матч завершено
Odder26 : 25Skive FH
В
26.11.2023Матч завершено
Grindsted GIF35 : 26Odder
П
19.11.2023Матч завершено
Odder27 : 29Odense
П
10.11.2023Матч завершено
Vendsyssel26 : 28Odder
В
28.10.2023Матч завершено
Odder24 : 28Aarhus
П
22.10.2023Матч завершено
Skovbakken25 : 28Odder
В

Інформація про матч

Турнір
Division 1

Найближчі матчі: Koge

15.11.2026Матч відбудеться
Koge15:00Vendsyssel
21.11.2026Матч відбудеться
Norddjurs14:00Koge
29.11.2026Матч відбудеться
Koge13:00Grindsted GIF

Найближчі матчі: Odder

15.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Norddjurs
21.11.2026Матч відбудеться
Grindsted GIF13:30Odder
29.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Stoholm

Denmark. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Grindsted GIF262033776:628+14843
2Midtjylland262024776:666+11042
3Skive FH261826823:718+10538
4HOJ261745812:728+8438
5Sydhavsoerne261817759:698+6137
6Aarhus261628749:693+5634
7TM Tonder261529766:722+4432
8Frederiksberg IF2610214741:754-1322
9Raekker Molle269215714:745-3120
10Odder268117699:775-7617
11Odense266317785:889-10415
12Vendsyssel264220678:802-12410
13Skovbakken264220750:861-11110
14Koge263023661:810-1496
  • Promotion - Denmark Championship
  • Promotion - Denmark Championship (Relegation. Play-offs)
  • Relegation

Тренди

  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Kogeматчів: 3 · 3Odder
54,0Середній тотал матчу56,0
67%2/3ТБ 50.5—
33%1/3ТМ 50.5—
67%2/3ТБ 52.5100%3/3
33%1/3ТМ 52.50%0/3
33%1/3ТБ 54.533%1/3
67%2/3ТМ 54.567%2/3
33%1/3ТБ 56.533%1/3
67%2/3ТМ 56.567%2/3
33%1/3ТБ 58.533%1/3
67%2/3ТМ 58.567%2/3
—ТБ 60.533%1/3
—ТМ 60.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
KogeOdder
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3448100%Період 1100%4443
4139100%Період 2100%3843
  • • Koge найбільше забиває у відрізку Період 2: 41 з 75 (55%).
  • • Koge найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 87.
  • • Odder найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 82 (54%).
  • • Odder найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 86.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
0%Перемога: Koge0 з 5
100%Перемога: Odder5 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 54,8 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0