Krems — Bregenz 25:27: огляд і статистика матчу

Austria Super Cup · 27.08.2022 18:57 · Матч завершено

Порівняти команди
Krems
Матч завершено25 : 2727.08.2022 18:57
Bregenz

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Krems0%
  • Нічия0%
  • Bregenz0%

Огляд

27.08.2022 18:57 (UTC) у турнірі Austria Super Cup зустріч Krems — Bregenz закінчилася з рахунком 25:27. Матч завершився внічию. Голи: Schwanzer Якоб 1', Marcel Timm 3', Marcel Timm 4', Matthias Fuhrer 6', Alexander Wassel 8', Kenan Hasecic 14', Marcel Timm 15', Kenan Hasecic 18', Sebastian Feichtinger 19', Gabor Hajdu 22', Lukas Fruhstuck 23', Kenan Hasecic 24', Mihail Vinogradov 25', Jan Kroiss 26', Sebastian Feichtinger 29', Mihail Vinogradov 30', Marko Simek 32', Daniel Dicker 33', Marcel Timm 34', Matthias Fuhrer 34', Kenan Hasecic 36', Dian Ramic 38', Kenan Hasecic 38', Matthias Fuhrer 40', Matic Kotar 40', Daniel Dicker 40', Matic Kotar 41', Robin Kritzinger 44', Kenan Hasecic 47', Roman Kirveliavicius 48', Robin Kritzinger 50', Lukas Nikolic 51', Kenan Hasecic 52', Mihail Vinogradov 52', Marko Simek 53', Lukas Nikolic 55', Alexander Wassel 57', Matic Kotar 59', Matic Kotar 60'.

Форма Krems в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Форма Bregenz в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 18, перемоги Krems — 2, перемоги Bregenz — 2, нічиї — 2. Остання зустріч 12.03.2022 17:00: Bregenz 28:28 Krems.

Пов'язані сторінки: Krems, Bregenz, Austria Super Cup.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Krems
915125
Bregenz
1113327

Події матчу

Склади

Перебіг матчу

Krems +1Найбільший відрив+2 Bregenz
123

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 18
з них нічиїх: 2

2 / 18
Перемоги
2 / 18
168 / 330
Очки
162 / 330
Матчі
27.08.2022Матч завершено
Krems25 : 27Bregenz
12.03.2022Матч завершено
Bregenz28 : 28Krems
30.10.2021Матч завершено
Krems26 : 29Bregenz
14.02.2021Матч завершено
Bregenz26 : 30Krems
24.10.2020Матч завершено
Krems32 : 25Bregenz
03.12.2019Матч завершено
Krems27 : 27Bregenz

Попередні матчі: Krems

27.08.2022Матч завершено
Krems25 : 27Bregenz
Н
21.08.2022Матч завершено
Brno16 : 27Krems
В
11.08.2022Матч завершено
Krems29 : 36THW Kiel
П
04.06.2022Матч завершено
Krems28 : 26Alpla Hard
В
28.05.2022Матч завершено
Alpla Hard30 : 31Krems
В
24.05.2022Матч завершено
Fivers43 : 44Krems
В

Попередні матчі: Bregenz

27.08.2022Матч завершено
Krems25 : 27Bregenz
Н
07.05.2022Матч завершено
Bregenz32 : 30ULZ Sparkasse Schwaz
В
06.05.2022Матч завершено
Alpla Hard29 : 33Bregenz
В
29.04.2022Матч завершено
Bregenz26 : 28Linz
П
26.04.2022Матч завершено
Linz32 : 31Bregenz
П
22.04.2022Матч завершено
Bregenz30 : 25Linz
В

Інформація про матч

Турнір
Super Cup

Найближчі матчі: Krems

21.11.2026Матч відбудеться
Krems18:00Atzgersdorf

Austria Super Cup

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТМ 63.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала більше 29.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 31.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Kremsматчів: 2 · 2Bregenz
59,5Середній тотал матчу62,5
50%1/2ТБ 55.5—
50%1/2ТМ 55.5—
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
—ТБ 58.5100%2/2
—ТМ 58.50%0/2
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
—ТБ 60.5100%2/2
—ТМ 60.50%0/2
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
—ТБ 64.50%0/2
—ТМ 64.5100%2/2
—ТБ 66.50%0/2
—ТМ 66.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
KremsBregenz
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2334100%Період 1100%3430
3428100%Період 2100%3031
  • • Krems найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 57 (60%).
  • • Krems найбільше пропускає у відрізку Період 1: 34 з 62.
  • • Bregenz найбільше забиває у відрізку Період 1: 34 з 64 (53%).
  • • Bregenz найбільше пропускає у відрізку Період 2: 31 з 61.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Krems2 з 6
33%Перемога: Bregenz2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 55 гола за матч.