Midtjylland — Odder 33:28: огляд і статистика матчу

Denmark. Division 1 · 08.10.2021 18:27 · Матч завершено

Порівняти команди
Midtjylland
Матч завершено33 : 2808.10.2021 18:27
Odder

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Midtjylland0%
  • Нічия0%
  • Odder0%

Огляд

08.10.2021 18:27 (UTC) у турнірі Denmark. Division 1 зустріч Midtjylland — Odder закінчилася з рахунком 33:28. Перемога — за командою Midtjylland.

Midtjylland за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Odder за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Midtjylland і Odder: зустрічей — 19, перемог Midtjylland — 5, перемог Odder — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 16.02.2020 19:28: Midtjylland 35:23 Odder.

Midtjylland — 1-й рядок таблиці (47 оч. за 26 ігор). Odder — 8-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: Midtjylland, Odder, Denmark. Division 1.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Midtjylland
181533
Odder
121628

Перебіг матчу

Midtjylland +8Найбільший відрив+1 Odder
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

5 / 19
Перемоги
1 / 19
176 / 318
Очки
142 / 318
Матчі
16.02.2020Матч завершено
Midtjylland35 : 23Odder
20.10.2019Матч завершено
Odder23 : 29Midtjylland
21.04.2016Матч завершено
Midtjylland26 : 20Odder
15.04.2016Матч завершено
Odder29 : 25Midtjylland
17.12.2014Матч завершено
Midtjylland28 : 25Odder
15.02.2014Матч завершено
Midtjylland33 : 22Odder

Попередні матчі: Midtjylland

02.10.2021Матч завершено
Otterup29 : 31Midtjylland
В
24.09.2021Матч завершено
Midtjylland32 : 31TM Tonder
В
18.09.2021Матч завершено
HOJ16 : 24Midtjylland
В
12.09.2021Матч завершено
Midtjylland30 : 28Ajax Kobenhavn
В
04.09.2021Матч завершено
Grindsted GIF26 : 25Midtjylland
П
29.08.2021Матч завершено
Midtjylland29 : 36Aalborg
П

Попередні матчі: Odder

03.10.2021Матч завершено
Odder35 : 29Frederiksberg IF
В
26.09.2021Матч завершено
Roskilde24 : 23Odder
П
18.09.2021Матч завершено
Odder28 : 25Vendsyssel
В
12.09.2021Матч завершено
Odense28 : 25Odder
П
05.09.2021Матч завершено
Odder29 : 22Sydhavsoerne
В
08.03.2020Матч завершено
Roskilde24 : 28Odder
В

Інформація про матч

Турнір
Division 1
Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Midtjylland

05.03.2026Матч відбудеться
Midtjylland18:00Lemvig-Thyboron
12.11.2026Матч відбудеться
Midtjylland18:30Sydhavsoerne

Найближчі матчі: Odder

15.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Norddjurs
21.11.2026Матч відбудеться
Grindsted GIF13:30Odder
29.11.2026Матч відбудеться
Odder14:00Stoholm

Denmark. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Midtjylland262231824:655+16947
2HOJ261727774:714+6036
3Grindsted GIF261637744:676+6835
4Sydhavsoerne261619784:740+4433
5Skovbakken2614210752:728+2430
6Otterup2612311691:714-2327
7Ajax Kobenhavn2612113701:679+2225
8Odder2611114727:758-3123
9TM Tonder2610214758:760-222
10Aarhus269314695:735-4021
11Roskilde268414728:790-6220
12Frederiksberg IF266614750:808-5818
13Odense266218707:801-9414
14Vendsyssel266119704:781-7713
15SUS Nyborg00000:000
  • Promotion - Denmark Championship
  • Promotion - Denmark Championship (Relegation. Play-offs)
  • Division 1 (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Midtjyllandматчів: 3 · 3Odder
62,0Середній тотал матчу50,7
—ТБ 46.5100%3/3
—ТМ 46.50%0/3
—ТБ 48.567%2/3
—ТМ 48.533%1/3
—ТБ 50.567%2/3
—ТМ 50.533%1/3
—ТБ 52.533%1/3
—ТМ 52.567%2/3
—ТБ 54.50%0/3
—ТМ 54.5100%3/3
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
67%2/3ТБ 62.5—
33%1/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
0%0/3ТБ 66.5—
100%3/3ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
MidtjyllandOdder
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5049100%Період 1100%4033
4146100%Період 2100%3643
  • • Midtjylland найбільше забиває у відрізку Період 1: 50 з 91 (55%).
  • • Midtjylland найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 95.
  • • Odder найбільше забиває у відрізку Період 1: 40 з 76 (53%).
  • • Odder найбільше пропускає у відрізку Період 2: 43 з 76.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Midtjylland5 з 6
17%Перемога: Odder1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1