NEKA — PLER 29:24: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 14.03.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
NEKA
Матч завершено29 : 2414.03.2026 17:00
PLER

Хто переможе?

Голосів: 0
  • NEKA0%
  • Нічия0%
  • PLER0%

Огляд

Підсумковий рахунок: NEKA 29:24 PLER, Hungary Championship, 14.03.2026 17:00 (UTC). Переможець матчу — NEKA.

Форма NEKA в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Форма PLER в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 5, перемоги NEKA — 1, перемоги PLER — 2, нічиї — 2. Остання зустріч 17.10.2025 16:00: PLER 25:25 NEKA.

NEKA: 6-е місце в таблиці, очки — 25, зіграно матчів — 26. PLER: 7-е місце в таблиці, очки — 23, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика NEKA, статистика PLER, Hungary Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
NEKA
141529
PLER
121224

Перебіг матчу

NEKA +6Найбільший відрив+2 PLER
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 2

1 / 5
Перемоги
2 / 5
134 / 271
Очки
137 / 271
Матчі
17.10.2025Матч завершено
PLER25 : 25NEKA
18.04.2025Матч завершено
PLER28 : 28NEKA
16.11.2024Матч завершено
NEKA25 : 28PLER
24.03.2024Матч завершено
NEKA27 : 34PLER
13.10.2023Матч завершено
PLER22 : 29NEKA

Попередні матчі: NEKA

07.03.2026Матч завершено
NEKA21 : 35FTC
П
28.02.2026Матч завершено
NEKA31 : 24Budakalasz KZRT
В
21.02.2026Матч завершено
NEKA30 : 27Csurgoi
В
14.02.2026Матч завершено
NEKA25 : 25Gyori ETO-UNI FKC
Н
07.02.2026Матч завершено
NEKA27 : 25Komloi
В
03.02.2026Матч завершено
NEKA25 : 24Balatonfuredi
В

Попередні матчі: PLER

06.03.2026Матч завершено
PLER31 : 24Gyori ETO-UNI FKC
В
28.02.2026Матч завершено
Komloi28 : 31PLER
В
21.02.2026Матч завершено
PLER23 : 36Veszprem
П
11.02.2026Матч завершено
Balatonfuredi27 : 21PLER
П
07.02.2026Матч завершено
PLER25 : 26Pick Szeged
П
30.01.2026Матч завершено
Tatabanya33 : 32PLER
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: NEKA

21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC

Найближчі матчі: PLER

06.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00SBS Eger-Eszterhazy

Played with special rules

29.11.2026Матч відбудеться
Pick Szeged17:00PLER

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001033:715+31852
2Pick Szeged262213929:709+22045
3Tatabanya262006822:755+6740
4FTC261529844:800+4432
5Balatonfuredi2612212699:751-5226
6NEKA2611312722:785-6325
7PLER2610313701:745-4423
8Gyori ETO-UNI FKC269314745:779-3421
9B. Braun Gyongyos2610016698:752-5420
10Csurgoi267514711:724-1319
11Budai Farkasok266614690:768-7818
12Szigetszentmiklos266416668:765-9716
13Komloi266317702:778-7615
14Budakalasz KZRT264418708:846-13812
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 57.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 60.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

NEKAматчів: 6 · 3PLER
53,2Середній тотал матчу57,3
83%5/6ТБ 49.5—
17%1/6ТМ 49.5—
67%4/6ТБ 51.5—
33%2/6ТМ 51.5—
50%3/6ТБ 53.567%2/3
50%3/6ТМ 53.533%1/3
33%2/6ТБ 55.567%2/3
67%4/6ТМ 55.533%1/3
0%0/6ТБ 57.567%2/3
100%6/6ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 3
NEKAPLER
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8081100%Період 1100%4045
7979100%Період 2100%4443
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 1: 80 з 159 (50%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 1: 81 з 160.
  • • PLER найбільше забиває у відрізку Період 2: 44 з 84 (52%).
  • • PLER найбільше пропускає у відрізку Період 1: 45 з 88.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
20%Перемога: NEKA1 з 5
40%Перемога: PLER2 з 5
40%Нічия2 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 54,2 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 3