PLER — Brno 25:31: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 09.08.2023 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
PLER
Матч завершено25 : 3109.08.2023 13:00
Brno

Хто переможе?

Голосів: 0
  • PLER0%
  • Нічия0%
  • Brno0%

Огляд

Матч PLER — Brno (Club Friendlies, 09.08.2023 13:00 UTC) завершився з рахунком 25:31. Перемога — за командою Brno.

PLER за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Brno за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Пов'язані сторінки: статистика PLER, статистика Brno, Club Friendlies.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
PLER
111325
Brno
151631

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: PLER

04.08.2023Матч завершено
B. Braun Gyongyos38 : 31PLER
П
27.01.2023Матч завершено
PLER25 : 32Dabas KC
П
09.11.2022Матч завершено
DVTK Miskolc31 : 34PLER
В
28.01.2022Матч завершено
PLER30 : 38Budakalasz KZRT
П
15.12.2021Матч завершено
PLER31 : 30DEAC
В
20.01.2021Матч завершено
PLER27 : 27Budai Farkasok
Н

Попередні матчі: Brno

05.08.2023Матч завершено
Brno34 : 32Zahoraci
В
03.08.2023Матч завершено
Brno33 : 14Strakonice
В
07.05.2023Матч завершено
HBC Jicin22 : 20Brno
П
03.05.2023Матч завершено
Brno24 : 23HBC Jicin
В
21.04.2023Матч завершено
Dukla Praha27 : 25Brno
П
14.04.2023Матч завершено
Brno26 : 29Dukla Praha
П

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2023

Найближчі матчі: PLER

06.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00SBS Eger-Eszterhazy

Played with special rules

18.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00B. Braun Gyongyos
29.11.2026Матч відбудеться
Pick Szeged17:00PLER

Найближчі матчі: Brno

14.11.2026Матч відбудеться
Brno18:00SKP Frydek-Místek
18.11.2026Матч відбудеться
Dukla Praha17:00Brno

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 55.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 23.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

PLERматчів: 4 · 2Brno
60,0Середній тотал матчу47,0
—ТБ 43.550%1/2
—ТМ 43.550%1/2
—ТБ 45.550%1/2
—ТМ 45.550%1/2
—ТБ 47.550%1/2
—ТМ 47.550%1/2
—ТБ 49.550%1/2
—ТМ 49.550%1/2
—ТБ 51.550%1/2
—ТМ 51.550%1/2
75%3/4ТБ 56.5—
25%1/4ТМ 56.5—
50%2/4ТБ 58.5—
50%2/4ТМ 58.5—
50%2/4ТБ 60.5—
50%2/4ТМ 60.5—
25%1/4ТБ 62.5—
75%3/4ТМ 62.5—
25%1/4ТБ 64.5—
75%3/4ТМ 64.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
PLERBrno
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5361100%Період 1100%2031
6066100%Період 2100%2518
  • • PLER найбільше забиває у відрізку Період 2: 60 з 113 (53%).
  • • PLER найбільше пропускає у відрізку Період 2: 66 з 127.
  • • Brno найбільше забиває у відрізку Період 2: 25 з 45 (56%).
  • • Brno найбільше пропускає у відрізку Період 1: 31 з 49.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.