Saintes — Billere 33:37: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 03.04.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Saintes
Матч завершено33 : 3703.04.2026 18:30
Billere

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Saintes0%
  • Нічия0%
  • Billere0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Saintes 33:37 Billere, France. Division 2, 03.04.2026 18:30 (UTC). Переможець матчу — Billere.

Форма Saintes в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Billere в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 2, перемоги Saintes — 0, перемоги Billere — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 14.11.2025 19:30: Billere 36:29 Saintes.

Saintes: 13-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 28. Billere: 5-е місце в таблиці, очки — 39, зіграно матчів — 28.

Ще на сайті: результати та розклад Saintes, результати та розклад Billere, France. Division 2.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Saintes
141933
Billere
162137

Перебіг матчу

Saintes +2Найбільший відрив+7 Billere
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
2 / 2
61 / 134
Очки
73 / 134
Матчі
14.11.2025Матч завершено
Billere36 : 29Saintes
17.11.2019Матч завершено
Saintes32 : 37Billere

Попередні матчі: Saintes

31.03.2026Матч завершено
Saintes37 : 36Cournon-d'Auvergne
В
27.03.2026Матч завершено
Grand Besancon29 : 31Saintes
В
13.03.2026Матч завершено
Saintes27 : 29Sarrebourg
П
07.03.2026Матч завершено
Les Vikings de Caen32 : 31Saintes
П
03.03.2026Матч завершено
Angers Noyant32 : 36Saintes
В
20.02.2026Матч завершено
Cherbourg JS34 : 24Saintes
П

Попередні матчі: Billere

27.03.2026Матч завершено
Billere28 : 27Saran Loiret
В
13.03.2026Матч завершено
Frontignan Thau31 : 22Billere
П
07.03.2026Матч завершено
Billere42 : 30Cournon-d'Auvergne
В
03.03.2026Матч завершено
Creteil37 : 46Billere
В
27.02.2026Матч завершено
Billere39 : 31Valence
В
20.02.2026Матч завершено
Angers Noyant25 : 41Billere
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2025/2026

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Saran Loiret2820261011:895+11642
2Ivry281945938:853+8542
3Les Vikings de Caen282107958:925+3342
4UMS Pontault-Combault281927916:829+8740
5Billere281918934:868+6639
6Cherbourg JS2815013850:819+3130
7Valence2814113882:876+629
8Creteil2813213905:899+628
9Cournon-d'Auvergne2812214909:913-426
10Grand Besancon2810117892:921-2921
11Frontignan Thau289217876:910-3420
12Sarrebourg287318775:844-6917
13Saintes288119846:918-7217
14Massy Essonne287120831:916-8515
15Angers Noyant286022842:979-13712
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Saintesматчів: 2 · 3Billere
64,5Середній тотал матчу67,3
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.567%2/3
—ТМ 63.533%1/3
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—
—ТБ 65.567%2/3
—ТМ 65.533%1/3
50%1/2ТБ 66.5—
50%1/2ТМ 66.5—
—ТБ 67.533%1/3
—ТМ 67.567%2/3
50%1/2ТБ 68.5—
50%1/2ТМ 68.5—
—ТБ 69.533%1/3
—ТМ 69.567%2/3
—ТБ 71.533%1/3
—ТМ 71.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
SaintesBillere
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3432100%Період 1100%5640
3033100%Період 2100%5353
  • • Saintes найбільше забиває у відрізку Період 1: 34 з 64 (53%).
  • • Saintes найбільше пропускає у відрізку Період 2: 33 з 65.
  • • Billere найбільше забиває у відрізку Період 1: 56 з 109 (51%).
  • • Billere найбільше пропускає у відрізку Період 2: 53 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 1