SSV Bozen — Romagna 35:28: огляд і статистика матчу

Italy. Serie A Gold · 10.09.2022 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SSV Bozen
Матч завершено35 : 2810.09.2022 16:00
Romagna

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SSV Bozen0%
  • Нічия0%
  • Romagna0%

Огляд

Підсумковий рахунок: SSV Bozen 35:28 Romagna, Italy. Serie A Gold, 10.09.2022 16:00 (UTC). Переможець матчу — SSV Bozen.

Форма SSV Bozen в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3. Форма Romagna в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 5, перемоги SSV Bozen — 5, перемоги Romagna — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 14.05.2016 17:00: SSV Bozen 31:22 Romagna.

SSV Bozen: 8-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 26. Romagna: 14-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: статистика SSV Bozen, статистика Romagna, таблиця і результати: Italy. Serie A Gold.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
SSV Bozen
171835
Romagna
111728

Перебіг матчу

SSV Bozen +24Найбільший відрив+0 Romagna
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

5 / 5
Перемоги
0 / 5
151 / 262
Очки
111 / 262
Матчі
14.05.2016Матч завершено
SSV Bozen31 : 22Romagna
07.05.2016Матч завершено
Romagna20 : 26SSV Bozen
05.03.2016Матч завершено
SSV Bozen26 : 20Romagna
09.05.2015Матч завершено
SSV Bozen42 : 27Romagna
22.04.2015Матч завершено
Romagna22 : 26SSV Bozen

Попередні матчі: SSV Bozen

07.05.2022Матч завершено
Conversano36 : 20SSV Bozen
П
30.04.2022Матч завершено
SSV Bozen33 : 33Secchia Rubiera
Н
23.04.2022Матч завершено
Raimond Sassari36 : 23SSV Bozen
П
09.04.2022Матч завершено
SSV Bozen29 : 26Terraquilia Carpi
В
02.04.2022Матч завершено
SSV Brixen27 : 25SSV Bozen
П
18.03.2022Матч завершено
Trieste28 : 28SSV Bozen
Н

Попередні матчі: Romagna

21.04.2018Матч завершено
Gaeta34 : 18Romagna
П
14.04.2018Матч завершено
Romagna25 : 28Gaeta
П
24.03.2018Матч завершено
Romagna24 : 28Teramo
П
17.03.2018Матч завершено
Modena17 : 19Romagna
В
03.03.2018Матч завершено
Terraquilia Carpi30 : 25Romagna
П
24.02.2018Матч завершено
Romagna26 : 34Tavarnelle
П

Інформація про матч

Турнір
Serie A
Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: SSV Bozen

21.09.2024Матч відбудеться
Chiaravalle16:00SSV Bozen
14.11.2026Матч відбудеться
SSV Bozen14:00Raimond Sassari

Italy. Serie A Gold

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1SSV Brixen262123784:637+14744
2Meran261925789:687+10240
3Junior Fasano261916849:729+12039
4Raimond Sassari261916781:689+9239
5Conversano262114751:596+15536
6Pressano2615110692:689+331
7Cassano Magnago2612311715:673+4227
8SSV Bozen2612311787:766+2127
9ASD Albatro Teamnetwork269215655:694-3920
10Fondi267217690:761-7116
11Secchia Rubiera264418655:768-11312
12Campus Italia264319753:901-14811
13Terraquilia Carpi264121706:861-1559
14Romagna262222618:774-1566
  • Promotion - Serie A (Play-off: Round of 4)
  • Serie A (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

SSV Bozenматчів: 2 · 3Romagna
60,5Середній тотал матчу47,7
—ТБ 43.567%2/3
—ТМ 43.533%1/3
—ТБ 45.567%2/3
—ТМ 45.533%1/3
—ТБ 47.567%2/3
—ТМ 47.533%1/3
—ТБ 49.567%2/3
—ТМ 49.533%1/3
—ТБ 51.567%2/3
—ТМ 51.533%1/3
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
SSV BozenRomagna
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3130100%Період 1100%1727
3129100%Період 2100%2024
  • • SSV Bozen найбільше забиває у відрізку Період 1: 31 з 62 (50%).
  • • SSV Bozen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 59.
  • • Romagna найбільше забиває у відрізку Період 2: 20 з 37 (54%).
  • • Romagna найбільше пропускає у відрізку Період 1: 27 з 51.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
100%Перемога: SSV Bozen5 з 5
0%Перемога: Romagna0 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 52,4 гола за матч.