Vaslui — CSM Fagaras 21:20: огляд і статистика матчу

Romania. National League · 14.12.2024 15:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Vaslui
Матч завершено21 : 2014.12.2024 15:30
CSM Fagaras

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Vaslui0%
  • Нічия0%
  • CSM Fagaras0%

Огляд

14.12.2024 15:30 (UTC) у турнірі Romania. National League зустріч Vaslui — CSM Fagaras закінчилася з рахунком 21:20. Переможець матчу — Vaslui.

Форма Vaslui в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма CSM Fagaras в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Vaslui — 5, перемоги CSM Fagaras — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 07.09.2024 15:00: CSM Fagaras 25:26 Vaslui.

Vaslui: 9-е місце в таблиці, очки — 30, зіграно матчів — 26. CSM Fagaras: 14-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: результати та розклад Vaslui, результати та розклад CSM Fagaras, таблиця Romania. National League.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Vaslui
12921
CSM Fagaras
81220

Перебіг матчу

Vaslui +4Найбільший відрив+2 CSM Fagaras
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

5 / 11
Перемоги
1 / 11
166 / 328
Очки
162 / 328
Матчі
07.09.2024Матч завершено
CSM Fagaras25 : 26Vaslui
01.06.2024Матч завершено
Vaslui25 : 24CSM Fagaras
19.05.2023Матч завершено
Vaslui34 : 30CSM Fagaras
22.03.2021Матч завершено
CSM Fagaras29 : 30Vaslui
04.10.2020Матч завершено
Vaslui26 : 23CSM Fagaras
30.01.2020Матч завершено
CSM Fagaras31 : 25Vaslui

Попередні матчі: Vaslui

10.12.2024Матч завершено
CSM Bucuresti27 : 23Vaslui
П
06.12.2024Матч завершено
Steaua Bucharest28 : 28Vaslui
Н
29.11.2024Матч завершено
Vaslui26 : 25Odorheiu Secuiesc
В
23.11.2024Матч завершено
CSM Bacau25 : 26Vaslui
В
13.11.2024Матч завершено
CSM Oradea29 : 30Vaslui
В
03.11.2024Матч завершено
Vaslui19 : 46Dinamo Bucharest
П

Попередні матчі: CSM Fagaras

11.12.2024Матч завершено
Buzau29 : 21CSM Fagaras
П
06.12.2024Матч завершено
CSM Bucuresti32 : 22CSM Fagaras
П
30.11.2024Матч завершено
CSM Fagaras26 : 31Steaua Bucharest
П
23.11.2024Матч завершено
Odorheiu Secuiesc31 : 24CSM Fagaras
П
16.11.2024Матч завершено
CSM Fagaras22 : 28CSM Bacau
П
12.11.2024Матч завершено
Potaissa Turda39 : 31CSM Fagaras
П

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2024/2025

Romania. National League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Bucharest262312881:692+18970
2Potaissa Turda262114837:765+7264
3Buzau261916796:751+4558
4Minaur Baia Mare261745808:736+7255
5CSM Constanta2614210776:733+4342
6CSM Bucuresti2613211701:687+1441
7CSU Suceava2613211853:844+941
8CSM Bacau2611114764:767-334
9Vaslui269314703:770-6730
10Odorheiu Secuiesc267415722:774-5225
11SCM Politehnica Timisoara267415719:751-3225
12CSM Focsani 2007266515703:768-6523
13Steaua Bucharest265417796:875-7919
14CSM Fagaras260026654:800-1460
  • Higher League (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Серія поразок: 7100%
  • Без перемог поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 28.5 у 6 з 7 матчів86%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Vasluiматчів: 2 · 5CSM Fagaras
58,0Середній тотал матчу59,6
50%1/2ТБ 54.5—
50%1/2ТМ 54.5—
—ТБ 55.540%2/5
—ТМ 55.560%3/5
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
—ТБ 57.540%2/5
—ТМ 57.560%3/5
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
—ТБ 59.540%2/5
—ТМ 59.560%3/5
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
—ТБ 61.540%2/5
—ТМ 61.560%3/5
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.540%2/5
—ТМ 63.560%3/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 5
VasluiCSM Fagaras
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2232100%Період 1100%4982
2339100%Період 2100%7889
  • • Vaslui найбільше забиває у відрізку Період 2: 23 з 45 (51%).
  • • Vaslui найбільше пропускає у відрізку Період 2: 39 з 71.
  • • CSM Fagaras найбільше забиває у відрізку Період 2: 78 з 127 (61%).
  • • CSM Fagaras найбільше пропускає у відрізку Період 2: 89 з 171.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Vaslui5 з 6
17%Перемога: CSM Fagaras1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 5