Wacker Thun — Stafa 34:32: огляд і статистика матчу

Switzerland. NLA · 05.11.2025 18:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Wacker Thun
Матч завершено34 : 3205.11.2025 18:15
Stafa

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Wacker Thun0%
  • Нічия0%
  • Stafa0%

Огляд

Матч Wacker Thun — Stafa (Switzerland. NLA, 05.11.2025 18:15 UTC) завершився з рахунком 34:32. Перемога — за командою Wacker Thun.

Wacker Thun за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Stafa за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Wacker Thun і Stafa: зустрічей — 19, перемог Wacker Thun — 5, перемог Stafa — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 18.10.2025 16:00: Wacker Thun 32:25 Stafa.

Wacker Thun — 5-й рядок таблиці (29 оч. за 27 ігор). Stafa — 10-й рядок таблиці (3 оч. за 27 ігор).

Статистика та результати: Wacker Thun, Stafa, таблиця і результати: Switzerland. NLA.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Wacker Thun
181634
Stafa
141832

Перебіг матчу

Wacker Thun +6Найбільший відрив+0 Stafa
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

5 / 19
Перемоги
1 / 19
208 / 357
Очки
149 / 357
Матчі
18.10.2025Матч завершено
Wacker Thun32 : 25Stafa
27.09.2025Матч завершено
Stafa35 : 33Wacker Thun
23.12.2015Матч завершено
Stafa20 : 39Wacker Thun
09.12.2015Матч завершено
Wacker Thun39 : 28Stafa
30.09.2015Матч завершено
Stafa23 : 33Wacker Thun
10.12.2014Матч завершено
Wacker Thun32 : 18Stafa

Попередні матчі: Wacker Thun

25.10.2025Матч завершено
BSV Bern33 : 30Wacker Thun
П
18.10.2025Матч завершено
Wacker Thun32 : 25Stafa
В
11.10.2025Матч завершено
Wacker Thun30 : 23GC Amicitia Zurich
В
08.10.2025Матч завершено
Wacker Thun32 : 31RTV 1879 Basel
В
05.10.2025Матч завершено
Suhr Aarau31 : 31Wacker Thun
Н
27.09.2025Матч завершено
Stafa35 : 33Wacker Thun
П

Попередні матчі: Stafa

25.10.2025Матч завершено
Stafa37 : 40Pfadi Winterthur
П
18.10.2025Матч завершено
Wacker Thun32 : 25Stafa
П
15.10.2025Матч завершено
Suhr Aarau34 : 27Stafa
П
08.10.2025Матч завершено
Stafa23 : 32TSV St. Otmar St. Gallen
П
01.10.2025Матч завершено
Kadetten Schaffhausen45 : 39Stafa
П
27.09.2025Матч завершено
Stafa35 : 33Wacker Thun
В

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Stafa

11.11.2026Матч відбудеться
Stafa18:15TSV St. Otmar St. Gallen
22.11.2026Матч відбудеться
Suhr Aarau16:00Stafa

Switzerland. NLA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kadetten Schaffhausen272502922:793+12950
2Kriens-Luzern272115943:819+12443
3Pfadi Winterthur271827874:813+6138
4BSV Bern2714112887:828+5929
5Wacker Thun2714112842:857-1529
6TSV St. Otmar St. Gallen2713113804:802+227
7RTV 1879 Basel2710314810:857-4723
8GC Amicitia Zurich276219757:802-4514
9Suhr Aarau276219757:841-8414
10Stafa271125827:1011-1843
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Higher League (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Пропускала більше 31.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 63.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Wacker Thunматчів: 3 · 3Stafa
57,7Середній тотал матчу67,3
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3
—ТБ 67.533%1/3
—ТМ 67.567%2/3
—ТБ 69.533%1/3
—ТМ 69.567%2/3
—ТБ 71.533%1/3
—ТМ 71.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Wacker ThunStafa
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4636100%Період 1100%4355
4843100%Період 2100%4856
  • • Wacker Thun найбільше забиває у відрізку Період 2: 48 з 94 (51%).
  • • Wacker Thun найбільше пропускає у відрізку Період 2: 43 з 79.
  • • Stafa найбільше забиває у відрізку Період 2: 48 з 91 (53%).
  • • Stafa найбільше пропускає у відрізку Період 2: 56 з 111.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Wacker Thun5 з 6
17%Перемога: Stafa1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0